Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

díky.. na ten mail som zvedavý, lebo čo som pozeral, tak kope ľudí to neprišlo vôbec.. ale tak snáď budem mať šťastie.. potom dám vedieť;)

Aby ti ten mail přišel musíš potvrdit odběr novinek z ps.

Tady se přihlaš a dej odběr novinek...

https://www.playstation.com/cs-cz/

Upraveno uživatelem svobic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadzi: najprv potrebuješ Blood Gem Workshop Tool, to nájdeš v truhlici smerom do Cathedral Ward, keď zabiješ druhého bossa (father gascoigne), pomocou toho môžeš neskôr v Hunter's Dream pridávať gemy do zbraní.. taktiež, každá zbraň má určitý počet slotov a ich typov.. strelné zbrane majú väčšinou iba 1 slot.. ostatné zbrane majú 3, ale odomykajú sa až postupne s levelovaním zbrane.. a v neposlednom rade.. sú rôzne typy slotov (druhy tvarov gemov), napr. základný radial, alebo triangular, circle, waning.. a aby toho nebolo málo, tak každá zbraň má ešte okrem základnej aj svoju LOST a UNCANNY verziu, ktorá sa od základnej líši v type týchto slotov.. (napr. 2 x radial + 1 x circle VS 1 x radial, 1 x circle a 1 x triangular).. tieto verzie zbraní sa dajú nájsť v root dungeonoch a všetky verzie zbraní z DLC Old Hunters sa dajú kúpiť v dungeonoch od messengerov.. tak snáď je to všetko zrozumiteľné;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super dakujem

ja som uplne na zaciatku a zabijaju ma ale uz je to lepsie uz. sa dostavam smerom na most...tam ma ale tie dve velke prisery zabijaju... to znamena ze levely aj vylepsovanie zbrani funguje az po prvom bosovi. tak snad sa tam coskoro dostanem

PS: Akym sposobom mam pouzivat uskakovanie? bud ked stlacim kolecko tak on uskoci alebo ked potlacim Lko a stlacim kolecko tak spravi kotul... co ztoho je lepsie a rychlejsie? mam pocit ze ten kotul trva asi sekundu kym uskoci a zvacsa ma tie tazsie prisery zabijaju respektive ma triafaju a zase ked pouzijem iba uskok tak on uskoci rovno do rany druhej prisery hh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takto.. levelovať sa môžeš, keď budeš mať prvý insight, ktorý získaš za to, že prídeš k prvému bossovi.. nemusíš ho zabiť.. stačí prísť na most, nech sa objaví.. odporúčam to spraviť ako úplne prvú vec v hre.. prebehni celý Yharnam, nikoho nezabíjaj, iba dobehni ku Cleric Beast a nechaj sa keď tak zabiť.. potom už môžeš chodiť do Hunter's Dream ako na bežiacom páse a levelovať sa kedykoľvek, ako získaš dosť blood echoes.. na YT si kľudne nájdi video, ako tam prebehnúť rýchlo, cca do 2 minút.. ale keď si sa dostal k tým dvom vlkodlakom, tak tam trafíš aj sám..

uskakovanie má dve formy.. pokiaľ si locknutý na nepriateľa (po stlačení R3), tak robíš iba úskoky, nie kotúle.. držíš L páčku a po stlačení krúžku uskočíš, resp. urobíš úkrok.. pokiaľ locknutý nie si, tak robíš kotúľ.. podľa situácie si vyberieš, ktoré ti viac vyhovuje, obe má svoje výhody a nevýhody..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, no tí dvaja v studni to je fakt zážitok, kam sa hrabú bossovia, že jo?.. ale tak, rakuyo za to stojí.. na druhú stranu, Kosa som dal na prvý pokus.. úplne iná pesnička ako v prípade Laurence The First Vicar.. tam som mal 30 pokusov zase ja.. a ani som ho sám nedal.. pomohli mi dvaja hráči, ktorí ho dali namiesto mňa, ja som iba stál v rohu a prizeral sa.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supeeeer podarilo sa mi to zabil som prveho bossa. to je radost ze po 6 hodinach hrania stale dokola jednu a tu istu misiu som sa konecne posunul k dalsej lampe.

celkom jednoduche je ho zabit staci byt uplne blizko pri jeho nohach a vtedy sa nevie orientovat a nedava take tie podave utoky a ani neskace pomne.

ako sa teraz mam vydat k dalsiemu bosovi? ja som myslel ze tam za mostom je prechod dalej ale tam je stena a nic viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cleric Beast nie je povinný boss, takže toho si v podstate mohol kľudne odignorovať;) ak si si odomkol skratky v Central Yharname, keď si vyliezol z kanálov, tak hneď od lampy doľava cez dom k výťahu.. (popri tých dvoch obroch, čo sa tam len tak prechádzajú).. ďalší boss je Father Gascoigne a ten už povinný je, aby si mohol pokračovať ďalej v príbehu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, předem upozorňuji že se v mém dotazu budou objevovat SPOILERy.

Jsem už u finálního bosse a mám v plánu sním bojovat, tudíž dám refuse, ale chci se zeptat, když ho utluču jak máslo, tak mi zůstanou všechn místa, kde jsem už během hraní byl odemčena, nebo to budu muset po závěrečných titulcích procházet znovu, než se dostanu do Cathedral Ward abych mohl do DLC? Ptám se proto, že kamarád se dneska taky dostal k finálnímu bossovi a dal při rozhovoru submit, hra skončila, skončily titulky a jeho to hodilo na úplný začátek hry a všechny lampy má zamčené, respektive vůbec se mu u náhrobků v Hunters dream neukážou. Tzn. že pokud chce do DLC tak se musí dostat znovu do Cathedral Ward? A já pokud finálního bosse zabiju tak mi všechno zůstane jako dosud? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako hovoríš.. keď ho zabiješ, ideš odznova v NG+ (príp. až po +7), všetok postup sa ti vymaže, zmiznú ti skratky a všetky kľúče, ktoré si pozbieral.. tj. miesta, kde si bol a lampy zmiznú.. na druhú stranu, zostanú ti všetky ostatné predmety, runy, oblečenie, zbrane, všetky levely postavy atď.. rovnako ti zostanú odomknuté aj všetky dungeony, ktoré si vytvoril

takže pokiaľ si zatiaľ nehral DLC, odporúčam najprv dokončiť to a až potom Ghermana príp. aj Moon Presence, pretože v NG+ je Old Hunters náročnejšie...

EDIT: kendykejnova ma predbehol;)

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, jestli jsem to spravne pochopil tak jde jit do dlc, jeste pred finalnim soubojem s Gehrmanem? A nebo to mam chapat tak, ze poprve se mam Ghermanovi ,,vzdat" dojit si do dlc to dohrat, pak projit ng+ a pak teprve dat Ghermana? Omlouvam se za mozna trochu hloupej dotaz, ale malinko jsem se v tom ztratil. Dekuju

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uhm.. do DLC sa dá ísť v momente, ako porazíš Vicar Ameliu.. odvtedy môžeš ísť kedykoľvek do Cathedral Ward a nechať sa preniesť do Old Hunters.. v Hunter's Dream sa ti vytvorí náhrobný kameň Hunter's Nightmare a potom si tam už môžeš chodiť kedy sa ti zachce..

postup>

určite to nie je podmienené tým, že najprv musíš prejsť celú hru a až potom môžeš ísť do DLC.. akurát sa odporúča, aby si bol aspoň level 60+, než tam pôjdeš, lebo je to náročnejšie ako pôvodná hra

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mockrat dekuji, ja si do ted myslel, ze je to tak, ze hru musis doject a pak se teprve v Cathedral ward odemkne pristup do dlc. Jeste jednou moc diky. Jinak jsem ted lvl 100 tak snad to alespon trochu pujde. Jen se zeptam kolik je v Old hunters bossu?

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, to presne neviem.. ale pred dokončením hlavnej hry som robil dungeony a až potom Old Hunters. Myslím, že som bol cez lvl 160, keď som tam išiel prvýkrát.. Teraz mám dokončenú hru na NG+ a som lvl 245.. ale tak ja som lama, potreboval som sa levelovať, aby som to vôbec prešiel, takže na to sa nedívaj.. videl som ako hru prešli aj na lvl 50, čo by som ja nikdy nedal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem začal Old Hunters hrát zhruba na levlu 97 a musím říct, že jsem chvilku levloval abych porazil v cooperaci ludwiga, v současný chvíli mě zbejvají poslední dva bossové a jsem na lvlu asi 145-150, ale nemám tolik času, kolik by si BB zasloužilo, tak sem přesedlal na chvilkové COD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu