Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV k ps4


RakovinaRohu

Otázka

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

No jestli je obraz trhanej pri filmu tak ve hrach to bude stat taky za prd. Myslel jsem, ze to bude kvalitka od sony. Mam konzoli od sony tak jsem chtel od nich i telku, ale asi na ni muzu rovnou zapomenout

Zafata: ja se v tech tabulkach stejne nevyznam :D. Nevim jestli jsem to tedy pochopil.

U toho prvniho modelu u Sony R420B uvadeji 120Hz, ale ve skutecnosti ma jen 60Hz? Chapu to spravne?

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo chapes to dobre jen u nas se bere podle te druhe tabulky ta prvni kde je tech 60hz je pro USA. U tech Sonek bude jen pri rychlych scenach obraz trosku trhany ale jen u filmu. Ve hrach bude prave excelovat. Ja te problematice moc nerozumim to musi clovek videt a ja se na to koukal v prodejne a moc jsem si toho nevsimnul. Takze te vubec neodrazuji od koupi nake te Sony. Jen si proste myslim, ze za tu cenu uz by proste mohli mit ten 100hz panel a ne jen 50hz prepocitany na 200. Co jsem cetl tak ty Sony TV ty co jsi postoval ta 605 a z705 maji ruzne funkce primo pro PS4 a PS3. No spatna volba to neni jen by to chtelo cenu aspon u nekterych o 3 az 4 tisice nizsi. Takze zkus se na ni podivat v prodejne a rozhodni se podle toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem se prave ptal na svet hardwaru a tam mi bylo receno, ze se na hz nemam divat, ale spis na input lag. Ale to jsem se ptal zhlediska hrani na ps4 a ten ma asi sony vychytany i u telky za 12000. Ale co se tyce tech filmu tak to bude asi katastrofa. Za tu cenu se mozna sezene lepsi s prijatelnym input lagem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

slapnu hodne vedle kdyz koupim treba Samsung ktery bude mit "jen" papirovych 100Hz?

V cem se to projevi?Pri rychle akci?

A videl uz opravdu podobny jev nebo je to jen vystraha z minulosti a ted uz je technologie LED preci jen trochu jinde?

Ja to doma neposudim protoze TV co mam ma papirovych 400Hz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co se týče výběru TV k PS 4 tak mohu doporučit konkurenční fórum konzolista.cz konkrétně posty:

http://konzolista.tiscali.cz/forum/comments?link=ps4-televize-22631&vp-page=4#1886840

kde je konkrétně i topic k problematice input lagu:

http://konzolista.tiscali.cz/forum/comments?link=jaky-mate-inputlag-odezvu-u-tv-23153&vp-page=1#1885195

myslím, že tam lze dohledat ještě další téma, kde se řešila vhodnost TV pro konzole.

Já si nakonec vybral Sony 48" KDL805 a jsem zatím celkem spokojen. I když nemám s čím z doma porovnat, pohyb v menu je pomalejší než jsem čekal - možná jsem toho čekal moc :) - ale jinak spokojenost i vzhledem k tomu, že jsem ji trefil v akci v Planeu za 20200 Kč

Pokud porušuji pravidla postováním konkurenčních linků, tak admini promiňte, nicméně odbornost řešení celkem zásadní otázky mi tam přišla o něco vyšší než zde ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar

1)Já mám asi 4 roky Sony a je to děsný ten obraz.Je to úplně rozmazané ve hře okraje jsou jako by bez vyhlazování.To samé,když propojím s pc na CRT monitor to nemá!!! Takovou kvalitu už dneska nedělají,takže doufám,že ty okraje postav budou vyhlazené ,když vezmu tu 200-300hz?Nebo myslíš,že to tam je všude,že prostě PS4 nemá vyhlazování hran ve hře jako je u pc?

Jinak mě film normálně cuká a hry také,ale vadí mě rozmazané okraje ve hře.

2)Okolo 20.000kč něco jako byla dříve Viera Panasonic s dokonalým 3d zobrazením pomocí černé v normálním 2d obraze?

Nebo mají Sony něco revolučního za 20.000kč.

3)Nejpodstatnější otázka ultra HD?Je nejlepší mít pro PS4 ULTRA HD?Nebo to je zbytečné a ultra hd je pro hry na nic?

Já totiž na tv filmy nekoukám.

Díky

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja si budu nejspis pred Vanoci nebo po Vanocich kupovat tuto http://www.hdtvtest.co.uk/news/ue40h6400-201405023756.htm

Je ted za nakych 15 tisic ve 40 palcich. Nevim jakou chces ty uhlopricku, ale 48 je kolem 20 tisic. Ono je jch hodne podobnych 6470, 6500 lisi se jen v prkotinach a v cenovce kolem + 1000kc. Nevim proc bych mel davat za Sonku ve 42 palcich co chci ja napr 15 tisic kdyz to ma 50hz panel dopocitany na 200hz a navic bez 3D. Ne ze bych teda to 3D pouzival klidne bych se obesel za jeste nizsi cenu. Navic nejsou kompatibilni s Vesa drzakama. Jeste si k tomu koupit specialni drzak na zed no ♥♥♥♥♥. Input lag ma 43ms coz je prijatelna hodnota. Navic chci TV i na filmy ne jen na hrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale bacha na input lag !!!! Když už budete kupovat novou TV LED, tak s co nejnižším input lagem. Jinak z toho paření moc mít nebudete.

V tomto směru jsou nejlepší plazmy, které už pomalu končí a jsou za pár korun.

Sám mám plasmu Panasonic 50" a nemohu si stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vlastním už asi 2 roky tuhle televizi (filmy, PS3, PS4) http://led-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l37e30e/recenze/#section a naprostá spokojenost. Pokud bych vybíral dnes, tak vezmu znovu Panasonic. Mám ještě větší plazmu od Panasonicu cca 9 let starou (tehdy kupovanou kolem 30000,-) a má pořád super obraz (žádné vypálené místa nebo tak). Co se týče TV, tak jedině Panasonic. Určitě neuděláš chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně, jsem na tom podobně. Mám 2 roky starou plazmu P50ST50 a v ložnici ještě 9let starou plazmu Panasonic a ani s jednou nebyl nikdy žádný problém.

Co se týče input lag, tak ty u plazem řešit nemusíš tam není témeř žádný, ale pokud budeš kupovat novou LED, tak tam si už dej pozor.

Každá TV by to měla mít uvedeno v technických parametrech. Mrkni se na youtube aby jsi viděl co ti vysoký input lag může dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z důvodu 4k, protože plasmové TV by pak měly ohromnou spotřebu. A lidé na slovo spotřeba hodně slyší a proto kupují už jen převážně LCD.

Plasmu si koupí převážně fajnšmerk co mu jde o kvalitu obrazu a spotřebu neřeší. Těch je ale už moc málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z důvodu 4k, protože plasmové TV by pak měly ohromnou spotřebu. A lidé na slovo spotřeba hodně slyší a proto kupují už jen převážně LCD.

Plasmu si koupí převážně fajnšmerk co mu jde o kvalitu obrazu a spotřebu neřeší. Těch je ale už moc málo.

To jsem já .Jenže jaká je nejlepší okolo 20.000 na PS4

Nebo vůbec jaká je nejlepší za tu cenu a od koho:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu