Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV k ps4


RakovinaRohu

Otázka

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Co jsem se tak díval tak se mi nejvíc líbí tahle tv LG 42LB561V. ​Co na ni říkáte ?

Nevim z jake dalky se na to budes divat , ja mel 42" TV a pripadla mi do obyvaku proste mala . Idealni je tak 50 - 60" pro me osobne :-) pozorovaci vzdalenost cca 3,2 metru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1200hz je pouze marketingové číslo, jedna se o procesorovy dopočet.

Reálně má panel 100 Hz

Panasonic trpí vysokým input lagem, v kombinaci v herním režimu to není nejvhodnější řešení.

Mě se to při pohybu rozmaže okolí postavy.Ale jinak je to plynulé a rychlé až na to rzmazané okolí.Myslíš,že je to tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mě se to při pohybu rozmaže okolí postavy.Ale jinak je to plynulé a rychlé až na to rzmazané okolí.Myslíš,že je to tim?

Input lag je reakce mezi signálem posílány s konzole či pc a rychlosti zobrazení na display, čím menší odezvu tím lepší reakce tv na tvoje pokyny.

Ostrost obrazu je zase jiná vlastnost.

Plynulost obrazu je prakticky zobrazovací frekvence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Rozhodne Samsung > LG.

LG (nejaky aktualni model za 20 000)je neuveritelne pomala televize, jakakoliv reakce na stisk tlacitka je x sekund zpozdeni.. menu, vse. A vtipna vec je, ze kdyz se televize vypne hlasita, pak pri pusteni (treba rano) asi 10-20 vterin nereaguje na tlacitko hlasitosti, takze rve na cely kolo a nic neudelas ;). Nebo treba neumi u externiho disku pracovat s partitions, takze nemuzes na jeden disk nahravat programy a zaroven na nej nahravat videa pro prehravani.. Proste peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám doma osobně LG smartku 107Cm , na cesty 82cm taky LG - naprostá spokojenost.. Ano ve smartfunkcích je to docela pomalý ,ale přez appku ve founě to jde i kdyžto využívám minimálně spíše bych řekl že je to i k ničemu /pro mně/.. Oproti Samsungu co jsem měl dříve mi bere naprosto všechny formáty videa/audia z externího disku včetně titulek apod.

Na hraní uplně v pohodě žádné mazání apod. Ale jak se píše výše vem značku a máš klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už delší dobu neplatí že Samsung je lepší jak LG, v každé cenové kategorii je to jinak.

Osobně vlastním LG 42LB650 a žádný problémy nezaznamenávám, jedině výše uvedené pomalé odezvy ovladače.

Vem nějakou 3D a neděláš špatně, jelikož tam musí být min 100 Hz aby se vůbec použilo 3D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vem značku a máš klid.

http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-42as740e-d656144.htm

IPS, úhlopříčka 107cm, 1200Hz BLS, Full HD 1920x1080,

Vzal jsem tuhle a ten IPS panel dělá lepší neonové světla a dokonalejší odlesky,ale rozmazané to je při pohybu pořád.Co by bylo zajímavé to pustit s výkoným PC na něm tu hru,ale bohužel výkone pc ted nepoužívám,ale dost by mě to zajímalo jak by to na pc vypadalo zda by se to rozmazávalo také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já měl tedy první TV pak až jsem kupoval PS. Vybíral jsem dlouho celkem a v době, kdy jsem bral tuhle tv byla za cenu 10k http://www.alza.cz/40-philips-40pfl4418h-d529371.htm

Na filmy super. Teď když mám možnost blue-ray, tak spokojenost. Při hraní her jak PC tak PS, tak jsem neměl sebemenší problém. 3D brýle ještě nevlastním, takže na testování se teprve chystám.

Samosebou že se nedá srovnávat s tv 2x a více drahšími, ale poměr cena výkon jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi doufám že mi dobře poradíte chtěl bych se zeptat mám v pokoji lcd Hyundai HLH 22920 a tady je ještě odkaz na to moje LCD co má všechno http://televize.heureka.cz/hyundai-hlh-22920/specifikace/#section

stačí mi bohatě jsem sním spokojen ale chci si koupit ve čtvrtek PS4 a nevím jestly mi to pojede a bych potom neměl problémy stím například sekání obrazu nebo aby mi vubec PS4 šlo na to ta bych potřeboval vědět co a jak předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi doufám že mi dobře poradíte chtěl bych se zeptat mám v pokoji lcd Hyundai HLH 22920 a tady je ještě odkaz na to moje LCD co má všechno http://televize.heureka.cz/hyundai-hlh-22920/specifikace/#section

stačí mi bohatě jsem sním spokojen ale chci si koupit ve čtvrtek PS4 a nevím jestly mi to pojede a bych potom neměl problémy stím například sekání obrazu nebo aby mi vubec PS4 šlo na to ta bych potřeboval vědět co a jak předem děkuji

Ps4 sice pripojis pres hdmi ale grafika her bude osekana jelikoz se nejedna o full hd televizi a ta uhlopricka je taky sakra mala podle me jsou to vyhozene penize. Radeji setri na novou televizi a pak porid Ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu