Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem chvíli potrénoval a já jsem z tý hry zatí trochu zklamaný:

- ovládání na gamepadu nic moc

- grafika proti driveclubu také pokulhává, ale to neřeším o grafice to není

- hra se trochu seká a není to tak plynulé jako driveclub

- kolizní model se mi tedy vůbec nelíbí

uvidíme, zítra budu trénovat, ale zatím mě to moc nechytlo....

Upraveno uživatelem Shark88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se hra zatim hodne libi... S volantem jsem vcera poprve v zivote vyhral online zavod,takze u me spokojenost... Pravda je,ze v te grafice jsou chybky,ale pokud clovek jezdi s helmet cam tak nejsou skoro videt a potom co jsem trochu ubral na efektech tak propady fps zmizi...kariera je trochu nudna,ale online je skvelej a audio (hlavne zvuky aut) je perfektni...Urcite poridim season pass az bude... Jinak k cemu vlastne bylo to predobjednavkove DLC? ... Jsem si niceho nevsiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, do kolika jste jezdili? Jinak to byli prave lidi z OA.cz - Mira je tam hlavni admin.

To DLC jsem vcera stahnul, ale stahnes vlastne jen "preoder for Modified car pack" (viz downloads v PS4 notifications), takze si myslim, ze to jeste snad ani poradne nevypustili... Ale jsou to stejne jen nejaky 3 auta:http://www.anjelsyndicate.org/wp-content/uploads/2014/08/Project_CARS_PreOrder_Beauty_Shot_US-1024x576.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s hrou absolutně spokojen , ale zásadní zklamání z grafiky, a nikdo mi nevymluví že na tom nezáleží, čím víc realistická grafika tak si prostě člověk připadá jako že je to doopravdy jako film a je jeho součástí. Grafika mi příjde na úrovni prvních GRIDů i když je jasný že okruhy jsou takový strohý. Je to velká škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

na tuhle hru jsem čekal velmi dlouho, kvůli tomu koupil i PS4. Bohužel mě nenapadlo, že není kompaktibilní s mým volantem Logitech G25. Můžete prosím vy zkušení poradit, zdali přijde nějaký update nebo radši prodat a koupit PC? Jsem náročnější hráč na závodní hry a nechce se mi kupovat další volat na cca 12 tis. Kč.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že update nebude.Možnost je třeba tohle ale zase je to investice.http://console-forum.net/tema/171570-cronusmax-kral-mezi-konvertory-pro-ovladace

díky, je to zajímavá možnost. Potřebuju však od někoho vědět, zdali zkoušel Project cars s PS4 a tímto konvertorem. Nebo se na to vykašlat a koupit raději PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle konvertory a redukce vubec nemaji smysl... Funguji na funkci gryroskopickeho nataceni ovladace (asppn myslim ze se to tak jmenuje)proste tim jak natacite gamepadem ve vzduchu,proto se taky do tehle konvertoru pripojuje i dualshock... Takze z toho nedostanete polomer otaceni jako u volantu a navic nefunguje ff...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu