Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Souhlasim. Jen kdyz je to simulator tak ocekavam plne licence na trate a vozy. Jezdit v jakesi formuli A mi je jako velkymu fanouskovy F1 proti srsti...

S tím naprosto souhlasím, pak ta hra má dlouhodobý smysl. Paradoxně nejlepší závodní hru považuju Richard Burns Rally (rok 2004) na PC, k té hře musí být volant a závody na ní se pořádají do dnes (po 10ti letech).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja bych za licence byl rad, ale uprimne, politika FOM (Formula One Management) je ohledne licenci tragicka, navic dokonce i urcuji, jake ty hry maji mit kolizni model apod.

Ja jsem naopak daleko radsi, ze jsou tam realny okruhy Nazev serie mi jinej nevadi, ale jezdit nejaky Nakasenda, kdyz mame Fuji a Suzuku me nebavi daleko vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz dostane plnohodnotnou licenci i serie F1 od Codemasters tak doufam ze u jednoho z nejocekavanejsich simulatoru na kterym se podileli i slavna jmena spjata prave s F1 to nebude obzvlaste zadny problem. Uprimne me by to vadilo jak u trati tak u vozu. Preci jen kazdej fanousek motorsportu si bude chtit sjet s formuli sveho oblibeneho teamu. Nechme se prekvapit... ja tomu to titulu celkem verim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že by kromě Codemasters měl někdo jiný ještě šanci se k licenci na F1 dostat. Podle mě u takovýchto licencí se jedná o výhradní práva a nikdo jiný než aktuální držitel nemá šanci dokud jim neskončí smlouva. (Což se asi jen tak nestane, Codemasters určitě nedostatkem peněz netrpí, tak zatím nemají důvod s F1 přestat).

A jak tu někdo píše, že se bojí, že Project Cars bude propadák, tak jsem si jistý, že rozhodně nebude. Sleduju vývoj už od prvotního oznámení, hned jsem tehda koupil jeden z dostupných founder packů abych měl přístup ke hře už od pre-alphy. Naposledy jsem to hrál právě ještě kdysi v těch prvotních buildech a i tehdy už byl ten pocit z jízdy perfektní. (na volantu samozřejmě). Od té doby ta hra prošla neskutečným vývojem kupředu, takže věřím, že to bude pecka. Jen lidi musí počítat s tím, že i když tam vložili ten kariérní mód, je to převážně pro online hraní proti skutečným protivníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Co jsem pořídil ps, taky koukám po nějaký závodní hře a tohle vypadá dobře, akorát mi u těch her chybí local multiplayer. To už to fakt lidi doma na splitscreen nebaví? Mě tahle možnost zrovna u aut chybí. Jak jsem někde četl, radši daj peníze do lepšího grafickýho zpracování a lepšího singlu, než přidávat splitscreen, škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu