Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Mojmir

Members
 • Příspěvků

  241
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli Mojmir

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  MoravskoSlezský Kraj

Herní účty

 • PlayStation Network
  M0m1k_

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Mojmir

  PlayStation®Plus

  MGS už mám déle zakoupené a upřímně považuji to za nejhorší koupi, ta hra mně prostě nebaví..., ale věřím že někoho bavit bude.
 2. S tím Firmware je to trochu složitější. Každé CPU má udanou maximální teplotu, po té se buď zasekne nebo vlivem ochrany v něm vypne. Firmware řídí otáčky na základě informace o teplotě ze senzorů a ty nejvyšší otáčky jsou často až velmi blízko k maximální teplotě. Dost často se pak stává, že výrobci posouvají nejvyšší otáčky na nižší teplotu, protože mají reportovány nestabilitu, nebo pády systému v různých prostředích. Takže paradoxně nejstarší neupdatované PS4 může být tišší než jakékoli updatované.
 3. Na to je jednoduchá odpověď, protože hlučnost není měřitelná slovem tichá, hlučná. Jak jsem psal jde o prostředí, podklad a další faktory. Až mi někdo u mně doma ukáže krásně tichou konzoli, tak tomu uvěřím, do té doby tomu věřit nebudu. Hlučnost (otáčky ventilátoru) je řízena snímáním sezorů teploty. Pokud by PS4 viselo na provaze v zatemněném prostoru tak je teplota ovlivněna zatížením CPU/GPU/Zdroje a teploty v místnosti (respektive v dané části). Což znamená že při vyšší hlučnosti konzole musí mít logicky vyšší odběr elektrické energie, aby mohla vydávat více TDP. Což znamená že hra která je velmi hlučná buď není moc dobře optimalizovaná, nebo jede na hranici schopností PS4. Trochu jsem to zjednodušíl, ale z principu to tak přibližně je.
 4. SAIXX: Tou poslední odpovědí, jsi potvrdil můj předpoklad, konzole je v pořádku, holt smiřme se s tím že PS4 tichá není. Vysokou hlučnost jsem pozoroval u více her včetně Infamous i Killzone.
 5. Hučet bude, otázka jak moc a při čem, chtěl jsem to reklamovat ale už jsem si na to nějak zvykl. Edit: Píšeš přes 60db, ty máš kalibrované měřidlo? Já ho kvůli dost vysoké ceně nemám, takže předpokládám že to měříš nepřesným mobilem a navíc ve videu už asi nebylo napsáno kolik je v místnosti stupňů a jestli tam náhodou není průvan. Nechci Tě odrazovat od reklamace, ale je potřeba si dát vše do souvislostí.
 6. Já teda nechci obhajovat v tomto Sony, ale na tom videu je jasné že to teplo se tam bude akumulovat. Zkus jí dát jinam a uvidíš.
 7. Mojmir

  The Order: 1886

  Bylo to boží, sice nevím jak na levných komponentách, ale s tím co mám to byl zážitek.
 8. Aneb jak pejsek a kočička vaří dort :wohow: Nevím proč ale přesně tohle jsem čekal, teda vlastně vím proč, protože to hezky modře svítí a bude to naprosto super. Škoda ztraceného času...
 9. Mojmir

  tv k ps4

  DogMaster: Účet jsem si tu založil převážně na výměnu her. Přispívat jsem tady moc v úmyslu neměl, mám poměrně vysoké IQ ( 128 ) 8) což je kolikrát spíše nevýhodou. Dělal jsem svého času i redaktora jednoho IT časopisu. Rozhodně není v mém úmyslu kohokoli urážet, pouze poukazovat na fakta. Proto se dočasně stahuji do ústraní - bude Vám tu beze mně lépe. Není to jen kvůli Tobě, ale vy mladí kluci si myslíte že víte všechno nejlépe a možná je lepší Vás v tom nechat, ať se rozhodujete emocionálně, vizážně a ne podle faktů. Sami časem přijdete na to samé co já už dávno. Pokud by někdo chtěl s něčím technickým pomoct napište mi zprávu. PS: Doufám že mě okamžitě začnete kamenovat, nějak jsem si na to tady zvykl, naštěstí mám i primární koníček kde jsem jeden z těch mladších a Ti starší vnímají mě jako já Vás:-)
 10. Mojmir

  tv k ps4

  Philips je levný, protože ho moc lidí nekupuje. Odezva ovladače pomalá, Smart rozhraní použitelné ale s výhradami. Nic z toho ale tobě vadit nemusí když to budeš mít jen k ps4.
 11. Mojmir

  tv k ps4

  Ještě jednou TFT není označení použitého LCD to je dle technologie buď TN, IPS, nebo *VA. Můžeš mít klidně pravdu že má lepší barvy, ale otázka zní nastavoval někdo ty barvy na té LG, nebo jsou prostě nastaveny z výroby. Dnes nalezneš konkrétní hodnoty na konkrétní televize dle zkušeností uživatelů. Já mám třeba doma SONY TV ještě s TN panelem a barvy se mi líbí, ale vedle nastavené LG bych to raději nedával.
 12. Mojmir

  tv k ps4

  Já Tě urážet nechci, jen jsem Tě chtěl upozornit na to že TFT je TN panel i IPS panel a že popíráš fakta tím co jsi napsal nic víc nic míň. Ale pokud Vás urážím fakty tak tady raději nebudu chodit. Jen pro představu Staré telefony používaly TN panely nové IPS, nebo *VA případně jinak nazvané (třeba u Apple Retina). Pokud srovnáte ty staré telefony s většinou novou Galaxy S4,S5 není to rozdíl?
 13. Mojmir

  tv k ps4

  Hmm, tak to jsi mě dostal, obávám se že Znojmo viděti dvojmo. Raději si o tom něco přečti: http://www.gljs.sk/~sjiricek/inf/pcworld/tft_lcd.html
 14. Mojmir

  tv k ps4

  Co máte doma za modely těch TV?
 15. Mojmir

  tv k ps4

  S tou barevností je to složité, oko každého člověka vnímá jinak. Stačí se zamyslet nad tím když máte přítmí a někdo se Vás zeptá jakou má ten papír barvu a vy mu řeknete bílou. Ve skutečnosti má barvu jinou, protože je přítmí. LG má pěkný obraz i barvy, používá IPS panely.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu