Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, hele kdyby si někdo chtěl zajezdit v organizovaných závodech bez bourání (samozřejmě se kolizím nelze nikdy úplně vyhnout), tak jezdíme na http://www.onlinearena.cz/. Jezdí bez asistentů (kromě povoleného ABS a guide line - to záleží na Vás).

Ja bych do toho sel. Jedes dneska? Mam playseat jeste v krabici, tak doufam, ze to stihnu rozdelat a dat jeste nejaky trenink :)

Upraveno uživatelem hamony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me osobne ta hra zacina docela pekne stvat. Mozna je to castecne moji neschopnosti ale nasel by se tu prosim nekdo kdo by mi odpovedel na par otazek?

1. Jak zahreju gumy v treninku? Jezdim serii s caterhamem a i kdyz obkrouzim 5 hodne rychlych kol tak mam gumy uplne modry a chytam to auto po cely silnici. To mi moc realisticky nepripada...

2. Jak sakra prijdu na to ze mi odchazi gumy a ze mam zajet do boxu? Nastavuju si dlouhy treninky abych se naucil ty trate ale nikde to proste nezobrazuje opotrebeni gum.

3. Kdyz se vratim do boxu rovnou pres menu z trate a nasledne zas vyjedu budu mit automaticky nasazenou novou sadu gum nebo jak tu sadu gum vymenim? Ono tezko na to prijit jaky gumy mam kdyz se viz vyse to opotrebeni nikde nezobrazuje :evil:

4. To opravdu nikde neni moznost rychlyho nastaveni auta? Aspon posunutim na jednu stranu k vyssi rychlosti a na druhou v vysimu gripu? Nejsem zavodni ingenyr abych vedel jak nastavit formuli treba pro monaco. A jezdit na zakladni nastaveni je viz v monacu skoro nemozny.

5. Jak mam vedet kolik litru paliva si mam nastavit? Na kvalifikaci pro 3 kola mi to dava 40 litru. Je tam tedy moznost nekde automatickyho nastaveni paliva nebo si mam bokem na papirku vypocitavat spotrebu auta ujetou vzdalenost a nasledne vedet kolik litru pouzit?

Dekuju moc jestli se najde nejaka trpeliva duse a zkusi mi to trochu objasnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tááááák

1. ono u nižších tříd se gumy zahřívají hůř, ale zkus si pohrát s nastavením tlaků, čím nižší tak se zahřívají rychleji, ale když to přeženeš budou se ti přehřívat a klouzat a obráceně.

2. poznáš buď, že začínají klouzat a klesá jejich teplota, konečná je když se změní v modrou

3. ano automaticky mas novou a dotankováno podle nastavení

4. není, ale není to tak těžké. Mají tam podropné popisy k infu a myslím, že tím co požaduješ by hra ztratila kouzlo.

5. menu a tuning setup - páčkou L2 se dostaneš na palivo a tradá. Spotřebu už si musíš sám vypočítat dle okruhu a stylu jízdy. Tak samo pit strategy pro závod.

Ono pokud by hra dělala co ty chceš už by to nebylo ono. Nastavením vozu pro tvůj styl jízdy a tratě hodně získáš a začne tě to bavit. Takže zkoušej a sám poznáš rozdíly.

A ještě jestli máš zájem dojdi na Onlinearena.cz pořádají se závody s lidma co tě úmyslně nevytlačuji z tratě a má to trošku řád.

Upraveno uživatelem Backgramond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem jel zavod na online arene a nechapu trochu jednu vec ohledne gum... Jel jsem s intermediate a v 15 kole gumy zacali klouzat a celkove na nerovnostech se auto chovalo dost divne- ok,ale ukazatel gum mi ukazoval furt zeleny gumy?! Nemeli by snad byt cerveny? A jak tu psal Backramond proc je konecna pro gumy oznacena modrou barvou? To by snad melo byt ukazatel ze jsou gumy studeny nezahraty ne? ... Jinak da se ve hre nekde nasimulovat rychlejsi opotrebeni? Chci zkusit Hard slick gumy jak dlouho vydrzi pri 7nasobnem zrychleni... V time trialu ani free practice jsem to nenasel,diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak. Ono se to dá sledovat podle teplot, ale je to +/-. Podle teplot poznáš když už je guma uplně k.o. (anebo podle toho jak začínají klouzat což je nejpřesnější). Když se přehřívají tak jsou červené, ale když gumy odchází tak už je nedokážeš zahřát a pomalu stydnou (zelená vs. modrá se mění někde u tuším 80 stupňu což už je málo, takže už to zjistíš pozdě). A mediumky maji životnost tak 15 kol dle tratě (na Brně méně - taky podle stylu jízdy). Ale ano živontost těch gum může být 15 kol, ale perfektní výkon podávají třeba 10. To co si jel na online areně se jezdí s opotřebením x7 a dej options - gameplay a tam máš tire wear.

Jinak toto jsou moje postřehy neříkám, že to musí být pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten indikator opotrebeni gum mi tam opravdu chybi. Teplota gum muze zacit klesat i z jinych aspektu nez je jen jejich opotrebeni takze udaj to neni moc presny. Zatim jezdim zavody ktere nejsou na moc kol takze opotrebeni neresim ale urcite me to v pozdejsi fazy hry bude stvat.

Jinak muze mi prosim teda nekdo z hrajicich na ds4 potvrdit zda na nej taky race engineer prestal pres repracek z gamepadu mluvit? Od chvile kdy jsem presel z motokar do vyssich serii tak mi jsou informace z boxu reprodukovany pouze textem na obrazovce. V nastaveni jsem nic nenasel... Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hre je to v nastaveni options-gameplay-onscreen guides display a nebo nemas ztisenej repracek v ovladaci?

Vse zaply. Jak v nastaveni hry tak v nastaveni ovladaci. Obavam se ze to bude nejakej bug. Zkusim reinstalovat hru jestli to nepomuze...

EDIT: Vypada to ze nejsem jedinej komu to blbne. Na zahranicnich forech s tim maji i jiny lidi problemy. Bohuzel nejsem anglictiny tak schopnej abych se dopatral jestli se to nekomu podarilo rozchodit...

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Tak přidám nějaký svoje postřehy a dotazy...

K opotřebení a teplotě pneumatik. Asi jsme všichni trochu slepí nebo máme jinou hru.. Ale mě ikonky gum ubývají (opotřebovávají se) ve stylu gran turisma ale zase nemění teplotu, mám je pořád modré. A někdo psal, že po stlačení šipky doprava jde vidět jejich teplota. Tak to není teplota gum ale teplota brzd.

Dál k té spojce na ovládači, ona sice spojka funguje i s ovladačem ale řadit se může stále bez spojky tak doufám, že s volantem se spojka při řazení MUSÍ mačkat. Může mi to někdo potvrdit?

A jsem sám komu nejde uložit auto v garage? vyberu si mustanga, jeho barvu, nastaveni, uložím to ale po restartu nikde nic... :/ 

Jinak asi většinu zvás zklamala grafika. Mě tedy hlavn ě počet aut, alespoň těch sériových bych uvítal vic :(

A co ten benzin? mam spotřebu nastavenou na real ale při jízdě do 3tisic otáček mi to žere 30l/100km.. o spotřebě pod plnym plynem ani nemluvim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu