Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

onefootman: ja bych zitra urcite nejaky zavod dal. takhle zezacatku je to stejne vzdycks nejlepsi. dokud se se hrou vsichni seznamuji. ja zitra od 19:00 budu mit casu vice nez dost, tak se pak ozvi a zajezdime. snad mi hra dorazi

Ok,tak se muzeme zitra spojit (kdo bude mit naladu),udelame private lobby a neco zajedeme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra jak já vám závidím :D Tolik lidí tady co spolu může závodit, domluvit si nějaké turnaje, ligy, soutěže atd. Škoda, že ke console-foru nevím o žádném podobném pro PC, protože at jsem hledal jak jsem hledal, nenašel jsem zadnou českou komunitu, co by to na PC hrála, nějaký web, forum, cokoliv. No třeba časem, až se finančně zotavím z nakupu nového PC si Project Cars pořídím i na PS4, na který jsem puvodně Project Cars chtěl kupovat. (O hru ani tak nejde, to není tak velká investice a mohl bych si koupit obě verze, ale trapná nekompatibilita skoro všech volantů k PS4 by znamenala, že bych musel koupit druhý volant za X tisíc, který bych měl pro PS4.)

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu