Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne všechny...je to pošta od pošty...nevím proč pořád tolik shopů používá poštu, pro mě ppl je mnohel lepší řešení. a taky nechápu ceník české pošty, když si objednávám hru z UK tak mám poštovný 30korun a to je o fous dál než rozvoz po celé republice. Já zase čekám na sms z Brněnskýho JRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč shopy používají Českou poštu? No protože vyjde při platbě předem pořád minimálně o polovinu levněji, než jakákoli kurýrní služba. Spousta lidí raději dá za poštu 50 Kč a klidně den navíc počká, než 100 Kč za PPL/DPD/atd. a má to opravdu do druhého dne. U nás (v PCE) ČP doručuje druhý den, rozváží to ráno od 9:00 - 13:00, PPL u nás jezdí až kolem 16:00, takže možná proto já osobně raději využívám Českou poštu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mara: Druzba neni hlavni balikovka myslim... Spis bych zkusil hlavni postu... Ale to jsme trochu ot [emoji1] ... Tak drzim pesti at ti to klapne ja ted jedu do Jrc tak snad mi to ty ♥♥♥♥♥i predrazeny daji

Dik za radu zkusim i hlavni postu v sobotu.

Kdo jste předobjednával? Byl jsem v xzone a nevím, kde je kód na Modified pack.. Měli k tomu i nálepky, ale skladník to po.. Tak prý příští týden. Snad ty kódy nebyly součástí těch papírů?

Jinak nevim jak na xzone ale me ten dlc kod posilal kruta emailem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jste předobjednával? Byl jsem v xzone a nevím, kde je kód na Modified pack.. Měli k tomu i nálepky, ale skladník to po.. Tak prý příští týden. Snad ty kódy nebyly součástí těch papírů?

Modified Car Pack Cenega rozesílala už včera do mailů. Přišlo to v klasické Excelovské tabulce, jestli to někdo u Xzonu ztratil, tak je to smůla :)

EDIT: Tak DLC se musí aktivovat na webu!!

Dobrý den,

teď jsme dostaly informaci, že se DLC k titulu Project Cars musejí aktivovat na stránce, viz níže:

http://www.dlc-projectcars.com/

Prosím informujte o tom své zákazníky.

Děkuji

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

World movement jsem zapnul, ale zatím rozdíl nevidím..možná to má něco společného s volbou shaking in high speeds. Kameru nemám, tak headtracking nemůžu vyzkoušet.

Umberto: a to jako nemůžeš posoudit z YouTube? Nedá se to srovnat..jasně že je Driveclub hezčí a líbivější, ale zase neběží v 60fps

Jinak si musíte zkusit Mc Laren 12C do sluchátek a vytočit ho nad 7000 na vyšším stupni (4 a výš).. Neskutečná pecka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu