Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 a video


Douby

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Nevíte někdo kde se dá sehnat ten novej update ? diky moc....

Nejnovější update stáhneš tady (vypálíš na RWčko a strčíš do xboxu, ten pak vypneš a zapneš)

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/softwareupdatesredirect.htm

Ale abych já mohl přehrávat divx, tak jsem musel připojit xko k netu, nevím jestli se ten media update dá někde na xbox.com najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znovu už se mi to tam neobjevi... ja jsem to už nahral ale stejně to avi nepřehrává ani ty další formaty akora jedina změna je že dřív když jsem připojil k xku psp tak to nepřehrálo obrázky ani mp3 ted už jo ale ty videa pořád ne..

Já jsem prostě vložil DVD s avičkama, chtěl jsem spustit, napsalo mi to jestli chci stáhnout media update, tak jsem dal jo a stáhlo se, pak jsem zjistil že ty DivX co jsem chtěl přehrát mají asi špatnej zvukovej kodek, takže mi to stejně nepřehraje :D

Mám paměťovou kartu a můžu z ní ten update vymazat, mám ho tam prostě jako položku, určitě to tak půjde i u harddiscu, tak to můžeš zkusit deletnout a znovu stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jako omluvu za problémy se službou Xbox Live Arcade během Vánoc nabídne Microsoft pro všechny XBL uživatele po celém světě vybrané XBLA hry zdarma. .... V následujících týdnech bychom se o této kampani měli dozvědět více, určitě i s výčtem her, které dostaneme. Doufejme, že půjde o kvalitní kusy a ne žádné nicky…"

zdroj: hrej.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu