Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zasekávání her


skolni.flakac

Recommended Posts



na cca 2:15 doporučuji zesílit volume na reprákách a vychutnat si ten krásný zvuk :D
stejně tak doporučuji přetočit na 2:46 - to se taky jen tak nevidí. teda u mě celkem pravidelně
tak takovým to způsobem se mi zasekávají hry - forza horizont 2, warframe a fifa téměř po každém zápase 2 v 2
no na to, že mám 4 hry, a funguje jen jedna, je to slušný výsledek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bůhví kdo to sem do čr dovezl a odkud...MS už tady oficiálně není... takže počítám, že si nějaký vysoce postavený člověk chtěl namastit kapsičku :)

Pokud se nepletu, tak skolni.flakac měl stejně jako já konzoli v reklamaci a tahle je vyměněná, takže není z české distribuce. Pokud to tak není, opravte mě. Každopádně já už mám třetí Xbox One a ten už se zdá být v pořádku, ale kdyby nebyl, tak jsem se zapřísáhnul, že ho vyměním za PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeviR1 a byla by to špatná volba... mám doma ps4 dva týdny s třema exkl. hrama a ještě jsem ho ni nezapl krom na chvíli outlast.... a mercenary king, to co se stalo je hodl špatná várka, pokud se objevíla tak ej to kvůli něčemu,, co nebylo...důvod může být jakýkoliv a běžně se objevuje i jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resime to protoze pres MS to bude rychlejsi...Konzoli uz ma doma par dni,takze mu to normalne poslou na reklamaci a tak 3 tydny si pocka...Oni tyhle obchody posilaj zbozi hromadne jednou tydne na servis,takze v pondeli to tam odnese,oni to koncem tydne poslou,tejden to bude min.na servisu,pak dalsi tyden si pro to dojedou a pak obvolaj lidi...proto jim to trva tak dlouho a rikaj lidem ze na to maj mesic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
no ale já jsem ho nespustil NIKDY :D Ani jednou. Stejně tak warframe. To jsem taky neviděl dál než do úvodního videa :D

No poprvé se mi to stalo u Sniper 3 instalace na HDD trvala snad 1,5hodiny a při načítání druhý mise to vždy spadlo do DB. Horizon 2 jsem instaloval asi hodinu a při instalaci se občas ozývaly zvuky jak kdyby se to DVD hryzalo v mechanice. Ta už mi spadla taky několikrát. Myslim že bude problém v HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu