Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Playstation 4 píská zdroj


Štěpán Dvořák

Otázka

Ahoj,prosím o radu,koupil jsem si PS4 a když jsem otíral prach,všimnul jsem si,že zezadu vychází docela hlasíté pískání v různých tónech,je to slyšet tak ze vzdálenosti 20-30cm když se opravdu soustředíte,jinak zblízka poměrně dost..Asi to bude nějaký zdroj,jak do něj přichází proud,byl jsem v prodejně,kde jsem se díval na jiný a bylo to slyšet také,ale ne tak hlasitě..Má cenu to kvůli tomu dávat do nějakého servisu?Přijde mi,že taková věc by měla být naprosto tichá,ale moc se nevyznám..A taky pokaždé když Playstation zapojuju,tak v zásuvce vyletí jiskra,zkoušel jsem schválně různé zásuvky,jestli to s tím nějak souvisí..Dík za vaše názory..Ještě tady jsem pořídil video,je poměrně tiché tak možná budete muset použít sluchátka,nebo přidat volume..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jak jsem psal, dneska jsem si toho všimnul, chtěl jsem napsat na forum a vidím, že už tady topic je. Takže jsem si toho všimnul sám od sebe. Všichni bohužel nejsme tak bohatí, abychom měli na háku co se děje s věcma, do kterých jsme investovali X tisíc. Všichni nejsou flegmatici, kteří nic neřeší a nic jim nevadí. Pokud pískající zdroj pro tebe není problém, tak v pohodě, je to samozřejmě tvoje věc. Ale jsou lidi, pro které to problém je, vadí jim to a chtějí se o tom pobavit s někým dalším, zjistit jestli to je problém, jaké s tím mají ostatní zkušenosti atd. Od toho taky fóra existují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To jsou moudra [emoji1].

Ja taky nejsem bohatej. Co se tyce takovych malickosti tak jsemcelkem puntickar a porad neco resim, ale abych resil piskajici zdroj, do kteryho proudi stava, na to opravdu nemam cas. Myslim, ze je nesmysl to resit pokud to neslysis z pul metru. Pokud to slysis na vetsi vzdalenost tak proste reklamuj, omlat jim to o hlavu nesrat se s nima, tady stejne nic nevyresis. Takhle bych to proste resil ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na oficiálním zahraničním fóru PS jak evropa,nebo us se to řeší poměrně dost..Spousta lidí si na to stěžuje a docela je to vyleká,někdo tam třeba zkouší si konzole i měnit,ale dělá jim to stejně - i "nový" bílý model,většinou se ale potom ještě rozčilují,že jim nové (repas) konzole nefungují,jak by měli,nebo třeba vůbec.. :) Moje nabíječka od Nexusu píská - cena asi 300 když budu přehánět,zdroj od notebooku praská - cena cca 1500 čert to vem,ale když úplně nová konzole za 10 000 dělá takový "disco" pískot a pulzující kvílení,tak se divím vám,že se tomu nedivíte.. :D Vlastnil jsem PS one,2,3 a nikdy jsem nic takového nezažil,všechny byli kvalitní a nikdy se mi nestalo,že by se s nima něco stalo,tak jsem byl zvyknutý na kvalitu a ne tohle,že to vrže a viklá a kňučí!Myslím,že je to spíš dobře,řešit na fóru tohle - vcelku podstatnou věc,která spoustu majitelů asi ještě překvapí,než TV k Playstationu a podobný věci,to je jako řešit,jakou pomazánku si vybrat na rohlík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Buď rád,to pískání není dvakrát příjemý,ale je to slyšet opravdu jen když je konzole vypnutá možností turn off a samozřejmě je v zásuvce,mě se teda zdá,že je to slyšet po celém obvodu,protože je konzole otevřená na stranách,aby v ní lépe proudil vzduch..na pár 10 cm..Ale psal jsi že taky slyšíš nějakej pískot,takže to možná máš akorát líp naladěný..No a v duchu místního fóra ti poradím neřeš to,když to neslyšíš a nebo to promaž olejničkou.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Me zatim vse fakci, tuk tuk[emoji1]. Piskani neslysim ani za uplnyho ticha, ale muze se to casem zmenit. Jediny co vrze je opet R2 a celkove ovladac, kdyz se s nim poradne zahybe.

Promaž to, ale je to na vlastní nebezpečí:D

Osobně bych nejdřív zkusil trochu povolit šroubky kolem R2 (jestli tam teda nějaký jsou), může to vrzat proto, že jsou příliš dotažený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To jsou teda problémy. :D Prostě je tam uvnitř trafo a jde do toho proud. Nabíječka od notebooku dělá to samé. Při hraní her to slyšet nejde a když PS4 vypnete a štve vás to, tak to prostě vytáhněte ze zásuvky/vypněte rozbočovač. Já to vytahuju ze zásuvky už z principu. Kdyby byla náhodou bouřka nebo tak, tak aby mi třeba konzole neodešla. Možná jsem paranoidní, ale mám klid. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem si vcera pri utirani prachy vsiml zvuku ze zdroje. Slysim je z cca 10 cm, ale neni to piskani, ale cvakani - ala vterinova rucicka... Volal jsem kamosovi, ma to take :) Nebudu resit :) Horsi je pro me vrzani R2 (ma vetsi vuli do stran nez L2 a ve spatne poloze vrze). Ale staci poradne profouknout a je na 30 min klid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu