Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

Zdravím tímto všechny fanoušky FIFY. Pokud máte nějaké tipy, triky, nebo chcete komunitě cokoliv sdělit, sem s tím. :wohow:

Já jsem v pátek pln nedočkavosti začal smažit nový díl série s přídomkem "15". Začal jsem z ostra, rovnou FUTko. Bohužel jsem narazil na jakýsi Bug, že při každém dokončení jakéhokoliv off-line FUT zápasu, po závěrečném hvizdu, hráči jakoby zamrznou na hřišti a nelze než celý zápas buďto vzdát a nebo vypnout FIFU úplně. Nemáte s tím nějaké zkušenosti, nebo nejlépe nějakou radu, jak z toho ven? Jinak FUT online zápasy fungujou úplne v pohodě.

Honza

ps.: Kdyby si chtěl někdo zahrát, muj nick je: rakos038

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,hledám touto cestou někoho do přátel, hlavně kvůli darování předmětů z katalogu. Měnil jsem si při prvním spuštění FUT 15 název klubu oproti FUT 14 a název se mi nezměnil. Na podpoře mi z touto chybou nepomohli. Prý to nejde změnit. No a já nechci vyplýtvat jedinou možnost z katalogu za mince. Vítám všechny kdo jsou ochotni si přes darování takto vyměnit věci z katalogu.

Dík, Jirka.

PS: Podvodníky, kteří by obratem nic nedarovali, okamžitě odstraňuji z přátel a dávám na seznam blokovaných.

Můj nick je jirasko

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraji hlavně online, ale máme klub dohromady se synem a ten offline hraje, až něco odehraje řeknu ti, jak to šlo. Dám si tě do přátel. Napiš, co za tu změnu klubu chceš darovat. Mám 79 úroveň. Doporučuji ti bonusové mince do ultimate, nebo pokud hraješ kariéru tak finanční dotaci od miliardáře.:bash:

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem až dneska zjistil, že mince nejdou darovat. Jde vše kromě mincí. Honzo sorry, fakt to nejde. Taky bych časem, až to vykoupím, přivítal dotaci, ale mám smůlu.:cry:

No, alespoň jsme zjistili, že když někomu daruji nějaký předmět, tak mi stále zůstane v nabídce k použití, což je velice užitečná vědomost. :-)

Už jste zkoušeli hrát nějaký offline zápas v režimu FUT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, můžeš ho darovat a pak ještě koupit pro sebe. Jen nevím jestli ti ho můžu darovat jen jednou nebo víckrát. Ve třinástce mi šel předmět koupit víckrát, myslím asi třikrát. Škoda, že to nenechali:cry:.

Psal jsem ti to i na PS3. Offline jsme v režimu FUT hráli a vše bylo bez problémů. Tobě to zamrzá stále ? Nebo už to máš OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už mi to sviští. Nefungovalo to jen ten prvni den. Zadny offline zapas ve FUT. Ani tym tydne jsem nemohl vyzvat, na konci se vsichni sekli na hristi a zapas nebyl radne ukonceny.

Nemate nejake tipy, jak se da dobre vydelat mince ve FUT? :wohow: Odkad lidi berou penize na hrace jako Ronaldo, Messi, Zlatan? Oni stoji vsichni pres 100.000,- To musim jako zahrat 300 zapasu, abych mel nekdy takoveho hrace? Kdyz si koupim zlaty balicek, tak tam mam vzdycky jen same sracky. Na to uz jsem razignoval. Nebo mate nekdo nejaky poradny ulovek v ramci tech zlatych balicku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš potřeboval radu jak dát gól. :D Začínám být z toho zoufalej, jdu v zápase 10x sám na brankáře, a dám z toho jeden gol, někdy ani to ne, soupeř se dostane 2x za půlku a jsou z toho dva góly. :D Zatím tam mám bilanci asi 1-2-12, brzo to kolečko nejspíš hodim z okna. :cheesygrin:

EDIT// tak jsem trochu pošteloval rozestavení, a hned se mi podařilo vyhrát titul v poslední divizi

Upraveno uživatelem petrzlamal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš potřeboval radu jak dát gól. :D Začínám být z toho zoufalej, jdu v zápase 10x sám na brankáře, a dám z toho jeden gol, někdy ani to ne, soupeř se dostane 2x za půlku a jsou z toho dva góly. :D Zatím tam mám bilanci asi 1-2-12, brzo to kolečko nejspíš hodim z okna. :cheesygrin:

EDIT// tak jsem trochu pošteloval rozestavení, a hned se mi podařilo vyhrát titul v poslední divizi

No, tak to gratuluju. :-) Dávat góly ve FIFA 15 je zase o něco těžší než ve 14ce. Obecně platí, že na vyběhnutého brankáře platí nejlépe lobánek a když zůstane na čáře, tak někde před puntíkem udělat pohyb nahoru nebo dolu a vystřelit, ani nemusí být velká rána. :-) Jinak padá více gólů z poza 16ky mi příjde, ale stejně tak mnohem více pokusů jde nad bránu. Je to zase o něco blíže realitě.

Dneska bychom mohli dát přátelák, což? :-) Ani nevím jestli to ve FUT vůbec jde ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelák jde. Jestli budu moci, dáme. Asi jsem proti sobě, ale poradím ti. Když jdeš sám na bránu, je nejlepší zvolit technickou střelu. Z 80 procent dám gól. Já to mám nastavené na L2+kolečko, ale přednastavené je to tuším R1+kolečko. Co mě vadí, je to že hráči se strašně dlouho chystají na střelu oproti čtrnáctce. Zmáčknu střelu a on kolikrát vystřelí až za tři sekundy a to už je tam obránce nebo brankář. Někdy ale střílí hned, přijde mi to, jak mu prostě vyjde krok,nebo kde má míč, no jako v reálu. Jinak je opravdu oproti čtrnáctce mnohem lehčí při střele minout.Ty kličky se také hůř brání. Poradím ti, žádné kolečko, ani nedržet X. Nejlepší je ovládání rychlosti(já mám R2, ale přednastavené je to tuším L2) + k napadání to X mačkat víckrát rychle za sebou. Daří se mi lépe odebírat míče, ale má to nevýhodu, že po odebrání zmáčkneš to X ještě navíc a hráč nechtěně přihraje, ale je to o cviku. Také nevím jestli víš, že je zbytečné kupovat kondice a léčení. Postav si postupně víc týmů (já jich měl ve čtrnáctce tuším 10), Ze začátku stačí dva až tři. Střídej je po zápase a unavené i zraněné dej vždy do zápasu na střídačku, nakup pár kondičních trenérů, tak 10 procent min. a oni nabydou na střídačce po zápase kondici o deset. Takže když za zápas ubude zhruba 5 z kondice tak můžeš hrát s mužstvem i dva zápasy. Ze zranění ti také za zápas ubyde vždy 1 den neschopnosti, ale zraněné můžeš dá jen do REZERVY mužstva.Když budeš mít víc mužstev ušetříš i na smlovách (je dobré nakoupit postupně i trenéry,dávají ke smlouvám bonus...do 50 procent).

Pro Rakose : Vydělávám jedině hraním, čím lepší jsi a hraješ vyšší divizi, tím za postup či titul dostaneš víc mincí.Ze začátku je dobré si přivydělávat přikoupením bonusových mincí z katalogu, aby jste rychleji nakoupili víc mužstev - tady má výhodu ten kdo má vyšší úroveň. Balíčky nekupuji, je to jako by jsi sázel sazku, hrozně malá pravděpodobnost koupení super hráče. Já mám sice ultimate edici a každý týden budu dostávat zlatý balíček, po dobu 40 týdnů, ale moc velké naděje si nedělám. Zatím jsem v balíčkách (dostal jsem za věrnost, protože hraji fut od FIFY 12 tři startovní zlaté balíčky)dostal jen Sakha. Ti co mají Ronalda ,Messiho a Zlatana, jsou podle mně dost bohatí na to aby si koupili FIFA POINTS za skutečné peníze a kupují spoustu balíčků. Vím i o takových co jich koupí stovky. Pak jim tam ten Zlatan nebo Messi třeba padne. Ve čtrnáctce, se ještě dalo podvádět s mincemi, byli na to nějaké programy na hacknutí. Teď to EA prý trochu ošetřilo a nejde to. Mně to ani neláká, můžeš narazit na podvodníka a vysaje ti klub a také není nad to vydělat si to sám svojí hrou. Jinak teď je ve FUT 15 novinka a můžeš mít i Zlatana na hostování, ale je to jen na pár zápasů. Klidně ti nějaké top hráče můžu darovat z katalogu, jelikož mám vyšší úroveň. Třeba Lewandowski je dělo. Hrál jsem proti němu a nešel oddělit od míče, můj obránce od něho odletěl jako od zdi.Já jsem teď v 5. divizi, ale nejsem schopen jít výš. Ve čtrnáctce jsem hrál 2. divizi, ale to jsem měl top týmy, i s Lewandowskim, Cavanim,Lahmem,Casillasem apod. To asi teď ve FUT 15 mít nebudu, hráči mi přijdou dražší.Když dlouho nebudeš kupovat hráče a budeš ve vyšší divizi, dá se vydělat i 30 až 60 tisíc. Mně stál Lewandowski ve čtrnáctce 50 tisíc. Byl to tehdy můj nejdražší hráč.

Jinak na netu je spoustu návodů : např.

http://fifa.hrajto.com/fifa-ultimate-team-15.a311.html

nebo na fut 12, ale je to podobné :

http://www.fifa.cz/forum/viewtopic.php?f=72&t=4751

Tady dobré na vyhledávání hráčů a aktuální ceny :

http://www.futhead.com/

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi připadá, že balíčky si nemá cenu kupovat, lepší je peníze co byste za ně utratili investovat do toho konkrétního hráče, kterého chcete..

Jinak FIFA při prodeji hráče píše, že si strhává malou částku za úspěšnou aukci, mně zase ta částka tak malá nepřijde. Koupil jsem dneska Evru za 8800, v té době tam pod 9000 nebyl, a obratem ho prodal za 9200, ale připsalo se mi 8740, takže jsem na tom ještě prodělal. :D To vědět, tak si jej radši nechám. Kolik si potom nechávají, když se prodávají třeba hráči za 200k? Jestli je to procentuelně u všeho stejné, nebo jak to počítají?

Upraveno uživatelem petrzlamal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, daň je těch 5%. Teď už to víš, prodělal jsi 60 korun, to neřeš. Hraním zase něco vyděláš (je to přece hlavně o hraní hry, alespoň já to tak beru) a příště budeš chytřejší. Ale je fakt, že u těch drahých hráčů je těch 5% už dost velká cifra.Vydřiduši.:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vsak jasne, ze tech 60 korun preziju :D Spis me stve, ze to obchodovani s hraci neni asi jenom tak, aby na tom clovek profitoval.. kdyz si vezmez ze hrace ktereho koupis za 100 tisic musis prodat za 106, aby jsi na tom vydelal blbej litr.. Zbytecny ten poplatek podle me, nevim k cemu to ea sports je, kdyby se jednalo o realne penize tak chapu, ale takhle..

Upraveno uživatelem petrzlamal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem přemýšlel nad tím co z toho EA má, když jde o virtuální měnu.:roll: Ale jak jsem již psal, mně to nežere, protože já mám ve fut na prvním místě hraní zápasů, obchodování je třešnička na dortu. Sám jsem se přesvědčil o tom, že ten kdo pořád sedí u webové aplikace fut a vydělává hlavně obchodováním (ikdyž to moc není díky dani), pak sedne ke hře a ikdyž má lepší tým než já, tak dostane ode mne nářez. Prostě to neumí hrát. Kdo chce hlavně obchodovat pro toho tu je třeba Fifa manager. FUT je o hraní zápasů, ikdyž obchod s kartičkami hodně potěší a bez toho by to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, to by mě ani nebavilo, fifu mám kvůli hraní a ne kvůli obchodávání a získávání mincí, ale jen jsem prostě toho Evru koupil o dvě stovky levněji než byla nějaká podle mě průměrná cena, a chtěl to jenom zkusit prodat o ty dvě kila dráž a něco na něm vydělat, ale jak to dopadlo už víte.. :D Vlastně FUT hraju až od tohohle ročníku, ve FUT14 jsem to chvilku zkoušel a nějak mě to nezaujalo, tak jsem nějaké zkušenosti s aukcemi neměl..

Jinak v online sezoně divize 10 a 9 docela v pohodě, a v 8 jdu od porážky k porážce, to si radši ani nepředstavuju jak to hrajou ti v ještě vyšších divizích. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, to by mě ani nebavilo, fifu mám kvůli hraní a ne kvůli obchodávání a získávání mincí, ale jen jsem prostě toho Evru koupil o dvě stovky levněji než byla nějaká podle mě průměrná cena, a chtěl to jenom zkusit prodat o ty dvě kila dráž a něco na něm vydělat, ale jak to dopadlo už víte.. :D Vlastně FUT hraju až od tohohle ročníku, ve FUT14 jsem to chvilku zkoušel a nějak mě to nezaujalo, tak jsem nějaké zkušenosti s aukcemi neměl..

Jinak v online sezoně divize 10 a 9 docela v pohodě, a v 8 jdu od porážky k porážce, to si radši ani nepředstavuju jak to hrajou ti v ještě vyšších divizích. :D

No, to si raději ani nepředstavuj. :cheesygrin: Já jsem včera hrál s jiraskem a dostal jsem na prdel, z 5ti zápasů tři remízy a dvě prohry. Ani jednou jsem ho nedokázal porazit. :?

Jinak účel té 5% taxy je podle mne zřejmý, EA tím chcou eliminovat parazity systému, kteří by dělali jen trading. Jak říkate je to hlavně o hraní a ne o obchodování a ta 5% taxa je podle mne dobrý nástroj regulace FUT trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl loni ve 2. divizi a záleželo na koho jsem narazil, s někým se hrát dalo a jindy jsem si zase ani neškrtnul. Ve všech divizích záleží na koho narazíš, každý zápas je jiný, něčí styl ti sedne něčí ne. Vytrvej. Chce to trpělivost v budování kvalitního týmu. No a hraním se budeš zlepšovat. Já hraju Fifu 7 roků, mimo roku 2012, to jsem hrál PES, ale zase jsem se vrátil k FIFĚ.Letos si na hru zase trochu zvykám a zatím se plácám v 5.-6. divizi, ale je fakt, že ještě nemám tak dobré hráče jako loni v té druhé divizi. Hlavně buď rád, že ve hře není, jak to tak vypadá(snad to opravili)ten bug co loni. Bylo tam hodně chytráků, kteří uměli po své prohře odpojit hru tak, že to tebe vyhodilo ze hry, snížilo ti to dnf a zapsalo ti to prohru. Někdy i každý třetí zápas, k nasrání.:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, Raky to trefil, určitě by se míň hrálo a víc obchodovalo.

Ale snažil se včera, občas jsem ho měl i plné ruce. Zase je pravda, že to vyloženě nakládačka nebyla. Raky by hrál možná vyrovnanější partii s mým synem. To je taky zajímavá věc... On, když hraje se mnou tak mně dost často poráží, ale v onlinech hraje hůř než já, asi je víc nervózní, nebo mi nevyhovuje jeho styl, nechápu to. Máme klub dohromady. On mi dělá spíš manažera, nakupuje, to se mu líbí a hraje offline turnaje nebo sezóny. Občas i online turnaje, tam prý nemá strach že sestoupí. Nebo by jsme proti tobě mohli hrát oba, to jsme taky slabší, máme rozdílné styly a trochu se v tom "hádáme". Jo a kdyby jsi příště musel na mně po zápase čekat, tak to si ukládám do galerie nějaký hezký gól, nebo kupuji hráčům smlouvy. Já totiž smlouvu kupuji až hráči dojde. Nedělám si zásobu.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu