Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

JJ, Raky to trefil, určitě by se míň hrálo a víc obchodovalo.

Ale snažil se včera, občas jsem ho měl i plné ruce. Zase je pravda, že to vyloženě nakládačka nebyla. Raky by hrál možná vyrovnanější partii s mým synem. To je taky zajímavá věc... On, když hraje se mnou tak mně dost často poráží, ale v onlinech hraje hůř než já, asi je víc nervózní, nebo mi nevyhovuje jeho styl, nechápu to. Máme klub dohromady. On mi dělá spíš manažera, nakupuje, to se mu líbí a hraje offline turnaje nebo sezóny. Občas i online turnaje, tam prý nemá strach že sestoupí. Nebo by jsme proti tobě mohli hrát oba, to jsme taky slabší, máme rozdílné styly a trochu se v tom "hádáme". Jo a kdyby jsi příště musel na mně po zápase čekat, tak to si ukládám do galerie nějaký hezký gól, nebo kupuji hráčům smlouvy. Já totiž smlouvu kupuji až hráči dojde. Nedělám si zásobu.

No, mi vyloženě šla na nervy tvoje obrana, kterou jsem se nemohl dostat pořádně do vápna. :cheesygrin: Tam je největší rozdíl podle mne, já mám obranu celkem slabou, neumím tak odebírat míče. Každopádně já začal s FIFOU letos a hrajeme ve FUT stejnou divizi (5.), takže to snad nebude tak zlé. Za pár let tě snad budu porážet. :cheesygrin: Každopádně 3 remízy to ještě není tak špatné, mám známého, který hraje 1.divizi v online sezónách mimo FUT a s tím jsem si fakt neškrtnul. Ze 3 zápasů se mi nejvíce podařil ten, ve kterém jsem prohrál "jen" 0:2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Určitě budeš dobrý a věř tomu, že mně budeš porážet. O té obraně už jsem tady výše psal. Mačkat X , ne držet, mačkat při napadání. Je to ocviku. Já nejsem superman a nálože typu 6:0 dostávám i v nižších divizích.Jsem hodně náladový. Jsou dny, kdy hraju jako úplný pako.:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tu psal, na ten dotaz,jak může někdo vydělat na Ronalda a Messiho, že si za velký prachy kupují fifa points a za ně mraky balíčků ve kterých jim ti hráči padnou.... Tak teď se nad tím musím pozastavit. Prostě mi to po dnešku vrtá hlavou. Před chvílí jsem třeba zrovna dohrál s borcem, který měl Německý tým. Hrál strašně blbě, neuměl si nahrát, ale já neměl šanci , prostě s hráčem udělal nějakou kličku, pak střelu nebo hlavičku a gól. On měl totiž Neuera, Hummelse, Reuse,Müllera, Götzeho, Robbena, Lahma,Lewandowskiho...:!: Ty vole to mi hlava stejně nebere, tři týdny po vydání FIFY mít tohle. A to není poprvé co jsem se s tím setkal, předevčírem mužstvo - Ronaldo, Messi, Casillas, Suarez, Neymar, Falcao...:idea: Přece jim tohle během tří týdnů nepadne v těch balíkách, dva, tři hráči, možná, ale tohle. No teď si uvědomuji, že webová aplikace FUT 15 byla spuštěná ještě před oficiálním vydáním, ale ikdyby jim to padlo za měsíc, tak je to šílený. A že by takovou sumu stihli nějak vydělat, to jako jak? Jestli máte někdo vysvětlení tak sem s ním. Já nechápu.:blink2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tu psal, na ten dotaz,jak může někdo vydělat na Ronalda a Messiho, že si za velký prachy kupují fifa points a za ně mraky balíčků ve kterých jim ti hráči padnou.... Tak teď se nad tím musím pozastavit. Prostě mi to po dnešku vrtá hlavou. Před chvílí jsem třeba zrovna dohrál s borcem, který měl Německý tým. Hrál strašně blbě, neuměl si nahrát, ale já neměl šanci , prostě s hráčem udělal nějakou kličku, pak střelu nebo hlavičku a gól. On měl totiž Neuera, Hummelse, Reuse,Müllera, Götzeho, Robbena, Lahma,Lewandowskiho...:!: Ty vole to mi hlava stejně nebere, tři týdny po vydání FIFY mít tohle. A to není poprvé co jsem se s tím setkal, předevčírem mužstvo - Ronaldo, Messi, Casillas, Suarez, Neymar, Falcao...:idea: Přece jim tohle během tří týdnů nepadne v těch balíkách, dva, tři hráči, možná, ale tohle. No teď si uvědomuji, že webová aplikace FUT 15 byla spuštěná ještě před oficiálním vydáním, ale ikdyby jim to padlo za měsíc, tak je to šílený. A že by takovou sumu stihli nějak vydělat, to jako jak? Jestli máte někdo vysvětlení tak sem s ním. Já nechápu.:blink2:

No, pokud si na takového týpka narazil, nejsnazsi bude se ho primo zeptat. :cheesygrin: S trochu stesti se muzeme neco priucit.

Já mám další dotaz, nenerazil nekdo na zpusob vypoctu koeficientu DNF u FIFY 15? Zatim jsem nikde nenasel zadne racionalni vysvetleni proc mi tato hodnota neustale osciluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U fut 14 byla v onlinech stejná 1,25. Teď v sezónách 0,63, ale nevím jestli od páté divize výš to není více. V online turnaji štít mistrů to bylo o něco víc a s každým postupem to rostlo. Ve finále to dělalo 1,25 (mimochodem podařilo se mi na penalty vyhrát:party:). A když jsme spolu hráli Raky tu sezónu přátel tak jsem si všiml, že to také bylo víc než v sezónách. Jak to počítají netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U fut 14 byla v onlinech stejná 1,25. Teď v sezónách 0,63, ale nevím jestli od páté divize výš to není více. V online turnaji štít mistrů to bylo o něco víc a s každým postupem to rostlo. Ve finále to dělalo 1,25 (mimochodem podařilo se mi na penalty vyhrát:party:). A když jsme spolu hráli Raky tu sezónu přátel tak jsem si všiml, že to také bylo víc než v sezónách. Jak to počítají netuším.

Je to divné každopádně. DNF standardně v JA znemaná nedokončení něčeho. Měl by to být tedy koeficient, který roste spolu s mnostvim dokoncenych zapasu a zaroven pada, kdyz to vypnes predcasne. To se vsak momentalne vubec nedeje, takze jsem z toho celej jelen. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zápas předčasně ukončíš DNF se ti sníží a to dost razantně, poté zase postupně roste s každým odehraným zápasem, ale jen do toho maxima. EA má prostě nastavené u dnf určité maximum. Víc jak cca 600 - 700 mincí za zápas prostě nevyděláš. Ty sis asi myslel, že po odehrání třeba 50 zápasů bez odpojení, budeš mít díky dnf 1000 mincí za zápas. To prostě nejde, je tam limit. Jedině použít ty bonusy z katalogu. Jinak se vyplatí bojovat v zápase až do konce, ikdyž prohráváš třeba 0:5. Dostáváš po zápase mince za každý gól a mínus za každý obdržený gól. Taky za držení míče, za rohy, střely atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zápas předčasně ukončíš, DNF se ti sníží a to dost razantně, poté zase postupně roste s každým odehraným zápasem, ale jen do toho maxima. EA má prostě nastavené u dnf určité maximum. Víc jak cca 600 - 700 mincí za zápas prostě nevyděláš. Ty sis asi myslel, že po odehrání třeba 50 zápasů bez odpojení, budeš mít díky dnf 1000 mincí za zápas. To prostě nejde, je tam limit. Jedině použít ty bonusy z katalogu. Jinak se vyplatí bojovat v zápase až do konce, ikdyž prohráváš třeba 0:5. Dostáváš po zápase mince za každý gól a mínus za každý obdržený gól. Taky za držení míče, za rohy, střely atd.

Jééé, to jsem nechtěl napsat dvakrát, asi jsem přepracovaný!!!:ziped:

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem to trochu zmateně , já měl za zápas online sezóny (DNF 0,63), maximálně tuším okolo 560 mincí - pohybuje se to od těch 400 do 550 cca. Nad 600 jsem měl v online poháru štít EA, tam DNF rostlo s každým postupem, tuším 0,80 až 1,25. Takže to maximum je podle mně v poháru. Anebo také ještě v těch nejvyšších divizích, to nemám odzkoušené. Zase jsem totiž z té 5. divize nepostoupil - ty vole 4 zápasy do konce, stačil mi bod a co bys řekl, všechny jsem projel. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem to trochu zmateně , já měl za zápas online sezóny (DNF 0,63), maximálně tuším okolo 560 mincí - pohybuje se to od těch 400 do 550 cca. Nad 600 jsem měl v online poháru štít EA, tam DNF rostlo s každým postupem, tuším 0,80 až 1,25. Takže to maximum je podle mně v poháru. Anebo také ještě v těch nejvyšších divizích, to nemám odzkoušené. Zase jsem totiž z té 5. divize nepostoupil - ty vole 4 zápasy do konce, stačil mi bod a co bys řekl, všechny jsem projel. :cry:

No to je klasika, chybí 3 zápasy do konce a stačí urvat jednu výhru... No a nikdy to nevyjde. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil taky fifu neni špatná mastim UT.Použil jsem 15 balíčku zdarma dalo mi to pouze jeden podle mě to je že každý týden =1 balíček jinak nevim.

A odkad si měl 15 balíčku zdarma? Máš tu ultimate team edici? Pokud jo, tak to je baliček co týden, pokud vím. Každopádně by jich tam ale melo byt 40 myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad jsem premyslel nad tim, jak si nekdo muze do tymu dovolit koupit treba cely Bayern, nebo Ronalda i Messiho zaroven. Vcera byly Happy Hours s temi Jumbo zlatymi balicky, tak jsem se hecnul a investoval jsem 800,-kč do těch FIFA bodu, abych zjistil, da-li se neco takového zaplatit a kolik by to asi stalo. Za tech 800,-kč jsem dostal 10x ten Jumbo balicek a jejich hodnota odpovida 150.000 minci ve hre. No a co byste rekli... :-)

No byl jsem trochu nasrany musim rict.

1. balicek - SHIT

2. balicek - Double SHIT

3. balicek - Vybuch radosti !!!

Ten ale netrval dlouho. :-) V jednom balicku jsem mel Mandžukiče (83) a Isca z Realu (83). Jelikož hraju vyhradne Premier league jejich cenu jsem neznal, ale doufal jsem v pekny balik o to vetsi bylo moje zklamani... Za oba dva dostanu tak 12-13 tisic, coz je solidni zklamani musim rict.

4. balicek - Thiago Motta (82) jinak Shit. Podívám se co dostanu za Mottu a dalsi zklamani

5. balicek SHIT

6. balicek sice Džeko (83), ale za toho dostanu tak 3 tisíce, takže smolka

7. balicek - nervozita stoupa a zase SHIT

8. balicek - konecne radost - tentokrate poprve a naposled opravnena!!

V balicku jsem mel Vincenta Kompanyho (86) jehoz prodejni cena je neco pres 70.000,- alespon tak si rikam...

9. a 10. balicek uz ani poradne nevim co tam bylo, takze SHIT

Suma sumarum za 800,-kč jsem dostal.

Kompanyho za cca 70K

Dalších asi 70 hráču v odhadovane cene tak 45K

Smlouvy, treninky a leceni v cene tak cca 40K

Vouchery na 7K

Dohromady tedy neco pres 160.000 v mincich, coz by mi ovsem na Messiho porad nestacilo. Je tedy jasne, ze pokud chci mit tym s Ronaldem a Messim, musim mit bud naprosto kulervouci stesti a nebo do toho vrazit min. 5.000,-kč, což je pekna darda. I tech 800,-kč už mě teď trochu mrzi, ale za ten pokus to stalo. :-)

-------------------------------------------------

Ex post jsem se ještě díval youtube a borec tam měl něco přes 20.000,-kč ve FIFA Pointech. Takže asi tak. :-)

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koupil také jeden ten balíček v akci,a měl jsem tam uplný h.....,zas.... smlouvy zlatý.

Kamarád si koupil dva ale na PS4 a měl tam higuaína a ještě jednoho každej se prodával za 7,5 k tak že se mu vrátila investice za jeden balík no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám CFW...a EA je ta poslední firma, které bych někdy dal peníze. Je to banda hovad. Každá jejich hra je zabugovaná jako prase a jejich support ke hře je v podstatě nulový...

V lecčems máš pravdu, na druhou stranu, nebyt nich, tak bych si nezahral ani fotbal ani hokej. Navic me EA velice potesili, ze zrusili online passy, za to maji u mne velky plus. Pokud CFW nemas tak sorry, ale prisahal bych, ze jsem videl v sekci PS3 bazar, ze jsi nejaky CFW kupoval. (nebo prodaval?) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Papírek s kódem jsem měl také. V Nové hře - Ultimate edice. Ale je to 40 balíčků , každý týden jeden. Takže nevím co je to těch 15. Do balíčků fakt nemá cenu investovat. Žrout peněz. Jinak zkusil jsem se dvou borců v angličtině zeptat jak na top tým s Ronaldem, Neymarem apod vydělali za tak krátkou dobu. Ani jeden mi neodepsal. Tak nevím. Rád bych si nechal poradit.

Je pravda, že fifa je oproti PES strašně zabugovaná. Každému se líbí jiná hra. Já ty bugy za to všechno okolo přežiju, ikdyž nadávám. Pes bych přirovnal k obyčejné omáčce, ale téměř bez chyb, Fifa vypadá skvěle, okolo krásná obloha, ale po ochutnání má dost chyb.

Loni hrál každý na hlavičky , letos každý hraje s rychlým driblérem, sebrat míč zmáčknout sprint a obránci nestíhají. Už mě štvali prohry, tak jsem tak začal hrát taky a ejhle v 5. divizi jsem vyhrál všechny zápasy a postup s titulem je v kapse. Tak je to každý rok... ta EA fakt neumí udělat vyváženou hru. Loni vydali update kvůli těm hlavičkám, tak snad letos trochu opraví i tuto nevýhodu při bránění. Ve 4. divizi už tak hraje víc lidí a umí to líp, takže jsem hned první dva mače prohrál. S reálným fotbalem to nemá moc společného - sebrat balon a co nejrychleji utíkat okolo obránců. Buď na branku a vystřelit, nebo bokem a u branky zpětná přihrávka. Je ale zajímavé, že když si ten balon předkopnu, tak mně obránce většinou dožene a odblokuje, to už vůbec nechápu:roll:.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu