Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

Ještě mám jeden poměrně zásadní dotaz. Jak fungoval přechod z FUT 14 na FUT 15, potažmo jako funguje FUT přechod z PS3 na PS4?

Zůstávají mince, hráči atd.? Nebo se jede vždy úplně od píky?? Pokud tam není žádná návaznost, tak se pak totiž ani nemusím snažit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pokud si myslíš, že si příští rok vezmeš do FUT 16 všechny své pracně vydělané mince a nakoupené hráče tak to nee. Začíná se od píky znovu.:? Jen za věrnost dávají zlaté balíčky - já dostal tři. A převádějí se ty zkušenostní body, co se s nima nakupuje v katalogu. Zůstává ti také úroveň. Pokud by jsi chtěl teď přejít z PS3 na PS4 tak tam ti tým a mince asi převedou, ale nechci kecat...

Mě by se ten převod hodil, ve fut 14 byl World cup, sbírali se tam karty hráčů k Mistrovství světa a hrál jsi online turnaj . Základní skupina a play off. Já tam vyhrál dost balíčků. Také jsem na konci už dost nakupoval balíčky a namamonil jsem si okolo 600 smluv !!!! To by se teď hodilo.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je k nicemu, budovat dlouhodobě nějaký tým, když za rok můžu začit znova... To je bullshit.

Existuje alespon nejaky online FUT manager, kde bych mohl hazet hrace na prestupni listinu, kdyz zrovna nejsem na PS3ce? Mám teď v týmu asi 200 zlatých hráčů co potřebuju prodat a po večerech to nestíhám. :-) Jinak včera jsem prodal toho Kompanyho nakonec za 85.000 a za všechy své mince cca 135.000,- jsem si koupil ty vylepšené zlaté balíčky po 7.500,-. No a bylo to dost trapne. Nejlepsi hraci Torres, Depay a Ronaldinho... Vsichni za par drobnych. Nicmene jsem si dal predsevzeti, ze s balicky neprestanu, dokud nevytahnu nejakou bombu, tj. Zlatan, Cristiano, Lionel nebo Arjen.

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dweightee, já si myslel, že si si děláš srandu :bash:. Ta odpověď mířila spíš na Rakose, on doufá, že si vezme všechny mince a hráče do FUT 16:).

Bekuldo, ty karty ti podle procent zvyšují účinnost karet tréninku, kondice a léčení. Hlavní trenéři zase podle procent navyšují dny na aplikované smlouvě - asistenti ...trénink driblinku, rychlosti střelby atd., fyzioterapeuti ... léčení zranění apod.

U kondičních trenérů jsem měl ve FUT 14 pocit ,že mimo zvýšení účinnosti karty kondice pomáhají hráčům na střídačce, aby nabyli více sil. A také se méně unavili při zápase. Teď v fut 15 se mi zdá že to nefunguje tolik, ale pro jistotu jich mám nakoupeno na 25 %. Jinak cenu je má kupovat do 50%, víc to nejde, tudíž se to nevyplatí. Já kupuji jen hlavní trenéry a kondiční. Při zranění dám hráče do rezervy, tam se vyléčí při zápase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Rakos tomu pevně věřil, že se dá něco převést... :-) Vždyť to je totální nonsens, rok něco budovat, pak nad tím mávnout rukou a začít hrát FIFU 16. To si snad ze mne dělají kozenky, ne? Je mi jasné, že převádět všechno nejde, ti co to hrají již několik let by pak byli nedostižitelní, ale tak třeba alespoň jednoho hráče a třeba nějaké mince, nebo alespoň smlouvy...

Exituje nějaký trading online manager přímo na webu? Tak abych mohl házet své hráče na přestupní listinu i když nejsem zrovna na PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, EA si z tebe dělají rakosi Kozy. :lol: Jestli chceš Rakosi dlouhodobého online manažera, tak já teď hraji Goalunited - http://game.global.goalunited.org/loader.php, taky je dobré managerzone (tam jsou dokonce zápasy tvého týmu ve 3d, můžeš se na ně dívat v přímém přenosu)http://www.managerzone.com/?lang=cz. Ještě je známý hattrick, je toho povíc... Tam se dá dlouhodobě budovat tým. Ještě je dobrá fantasy liga - http://fanliga.isport.blesk.cz/.Jinak máš pravdu, že alespoň tři nebo pět hráčů dle tvého výběru by ti povolit převézt mohli, bylo by to fajn.

Je divné, že ti ta webová aplikace FUT nejede. Heslo je tam jako na origin. Mělo by ti to jít.Pokud by jsi chtěl hodně obchodovat, bylo by to řešení pro tebe.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Hattrick jsem hrál snad před osmi lety, dostal jsem se do 3. ligy a pak jsem se na to vykašlal, čekat pořád na sobotní zápas se mi nechtělo. Mě baví dělat manažera, ale stejně tak mě baví hrát, takže pro mně je pořád FIFA číslo 1. Navzdory tomu, že najít Ronalda ve zlatém balíčku je téměř nemožné.

Mi ta FUT aplikace asi nejede jenom v práci, máme to tu patrně zablokované. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede Vám FUT? Mě to včera večer vyhodilo, že jsou servery nedostupné, tak bych chtěl vědět, zda je to už ok.

Jinak já pokračuju v kupování zlatých balíčků. Kupuju tak cca. 3-4 za den a o víkendu se mi stalo něco dost zajímavého. Kromě toho, že jsem našel v jednom balíčku Tevéze (85) - prodal se za cca 55.000, tak jsem našel rare stříbrnou kartu Abateho (75), chtěl jsem jako obvykle u stříbrných hračských karet dát rychlý prodej, ale náhodou jsem si všimnul, že má rychlost přes 90, tak jsem se jen za srandy podíval, zda za něj něco nedostanu, no a co myslíte... Prodal jsem ho za 65.000. No dává to nějaký smysl? Rozumíte tomu někdo? Proč za hráče s hodnocemí 75 dostanu 20x více než třeba za Džeka (83) ?? No a druhý den, jsem v balíčku dostal Zuňigu (74), opět rare stříbrný obránce s rychlostí přes 90 a vyrýžoval jsem nějakých 27.000. Mi to připadá, jako kdyby někteří záměrně stavěli jen stříbrný tým a cíleně vyhledávali ty nejrychlejší stříbrné hráče. Jinak to vůbec nedává smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, teď v patnáctce jsou hodně cenění rychlí hráči, nebo dribléři. Ikdyž jsou stříbrní. Loni ve čtrnáctce, když byli hodně účinné hlavičky, byli drazí zase hlavičkáři - a to stříbrní i bronzoví. Cena může být také vyšší proto, že je hráč ze slavného klubu. Zrovna AC Milan, moc top hráčů na levé obraně nemá, a když někdo chce Milan postavit...Je tam ještě zlatý De Sciglio a ten stojí jen 700, ikdyž je stříbrný tak mě přijde Abate mnohem lepší než on. Abate je prostě idealní pro FUT 15, rychlý, hbitý...Přesto je podle mně ta cena přemrštěná. Říkáš, že jsi ho střelil za 65 000, ale já se teď dívám, že na futhed mi to ukazuje momentální minimální cenu 85 000. Neprodělal jsi? Cena u hráčů taky může vystřelit, když nějaký hráč zazáří. Dá se s tím spekulovat jako s cennými papíry na burze. Příklad, Walcot teď stojí 11 000. Koupíš ho a on posléze vstřelí třeba v kvalifikaci na EURO za Anglii hattrick a v dalším zápase také skóruje. Vsadím se, že jeho cena dost stoupne. Třeba i na 20 000. Alespoň loni to tak u některých hráčů bylo. Prostě zlatá karta neznamená ještě dražší než stříbrná.

Jinak dneska mi padl ve zlatém balíčku ISCO:party:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se mi dnes nedařilo a bilance 1-1-7 mě vytočila(2x mi daly gol v 90 minutě a jednou sem vyhrál a najednou mi spadl net a připsalo to prohru)tak jsem prodal všechny svý hráče a koupil 3 Promo Balíčky který jsou tedka k mání ještě cca 18 hodin.

No a 1. Balík Lukaku cca 9000 zlatáku,2. Balík Nic,3. balík Nic

Tak že totál propadák ale to neva jeto jen hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se mi dnes nedařilo a bilance 1-1-7 mě vytočila(2x mi daly gol v 90 minutě a jednou sem vyhrál a najednou mi spadl net a připsalo to prohru)tak jsem prodal všechny svý hráče a koupil 3 Promo Balíčky který jsou tedka k mání ještě cca 18 hodin.

No a 1. Balík Lukaku cca 9000 zlatáku,2. Balík Nic,3. balík Nic

Tak že totál propadák ale to neva jeto jen hra :-)

Alespoň jsme si vyzkoušeli ty kooperativní zápasy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby co jsem si nahrál ten update 1.02, tak jsem úplně nahraný. Hráči se teď chovají úplně jinak a já jsem spadnul už do 7mé divize. Hráčům najednou začal utíkat balón od nohy, začali nepřesně přihrávat, jejich pohyb už není vůbec plynulý. Když se s hráčem zastavím, tak trvá věčnost, než se zase rozběhne. Celé to zjebali. Padá míň gólů, zato je mnohme více vlastenců a tečovaných střel. A to množství tyček co padá, to se soudruzi asi posrali v kině. Jak může v zápase co skončí třeba 1:1 běžně padnout třeba 8-10 nastřelených tyček? Předtím byla technická střela téměř jistý gól, teď je technická střela téměř jistě zahozený balón. Peťa Čech mi začal samovolně vybíhat z branky ... WTF?? Dweightee měl pravdu, EA jsou fakt zasraní komouši.,

Je to vůbec způsobeno tím updatem a nebo něčím jiným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedočetl jsem se co konkrétně ten update 1.02 opravoval, ale je fakt, že já jsem na tom podobně. Spadl jsem ze 4. divize do 6. a tam se zvládám jen držet. Ale hra mi přijde stejná. Asi je to rukama. Bekuldo nesmutni, chce to trpělivost. Někdy to jde a někdy je to na zvracení. Taky jsem měl takové super sezóny. Teď v 5.divizi myslím 0-1-6 a sešup dolů. A jak to tak bývá, taky když jsem to nejmíň potřeboval, tak mě to odpojilo:blejt:. Jak vám šli ty koperativní sezóny? Já občas hraji ve dvou se synem online, ale spíš se sami sobě pleteme.:)

PS: Našel jsem jen toto. Ale to je aktualizace jen na PS4, PC a XBOX ONE

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2961126.page

Tady si na horší hratelnost po updatu taky stěžovali. Je fakt že to kličkování je nějaké horší. Asi to upravili tak jako ve FIFA 14 hlavičky. http://answers.ea.com/t5/FIFA/ct-p/fifa

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt oni z toho udelali uplne jinou hru. :-) Hracum balon normalne utika z nohy a hlavne si nejsem schopen normalne presne nahrat nekolik prihravek po sobe. Co jsem si vsimnul, tak uplne pri online zapasech vypnuli asistenta prihravek, ktereho jsem mel zapnuteho, takze ted se mi casto stava, ze bud prihravku pretahnu a nebo ji ani nedohraju a to predevsim pokud neni cil prihravky zcela v ose prihravajiciho. No a beda kdyz chci prihravat jinym smerem, nez je hrac zrovna otoceny, to se pak musi borec otocit cely, jinak nenahraje vubec. :-)

Coop byl zabavnej musim rict, je to uplne neco jineho, hlavne prepinani hracu, clovek je zvyklej, ze se prepne na nejblizsiho hrace, ale to se nedeje, protoze tim nejblizsim uz castokrate byva kolega. Treba pro sbirani odrazenych micu ve utocnem vypne to je ale super. Kazdopadne si myslim, ze po sehrani par duelu, to bude jeste lepsi vykon, nez kdyz clovek hraje sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu