Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

Jak to řešíte se smlouvama pro hráče,kupujete zvlášt nebo koupíte radši balíček?

Čím víc mužstev mám tím míň potřebuji kupovat smlouvy. Nekupuji dopředu, ale až někomu vyprší. Mám co nejvíc trenérů (do 50% max), aby mi navýšili smlouvu. Taky dostávám každý týden balíček, tam nějaké dostanu - mám ultimate edici. Pokud to jde, hráče v zápase nestřídám, podle mne je to plýtvání smlouvama, když někoho pošleš na 10 minut do zápasu a smlouva je fuč.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jak jsi chtěl se mnou hrát, tak jsem tam nebyl, to hrál FIFU syn. Kdyžtak dáme bekuldo zápas jindy.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja kupuju zlate premiove balicky, takze mam pres 150 zlatych smluv, takze to neresim. :-) Jinak poslednich asi 30 balicku mi neprislo vubec nic zajimaveho, uz me to pekne vytaci musim rict. :-)

No a spadnul jsem z 3. do 5. divize, asi z 15ti zapasu jsem nebyl chopen uhrat vic nez 2 remizy. Moji hraci jsou vsude pozdeji nez souperovi, vubec nechapu co se deje. Jedine co mne tesi je, ze podobne propady zaznamenavaji i ostatni, bohuzel jedine co doprucuji je rozprodat cele muzstvo a koupit nove, do toho se mi teda vubec nechce....

Ještě mě napadá, že ten propad zaznamenávám od té doby co jsem hral s Jiraskem a následně s Bekuldou, takže možná je to Vaše vina, pánové. :party:

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím víc mužstev mám tím míň potřebuji kupovat smlouvy. Nekupuji dopředu, ale až někomu vyprší. Mám co nejvíc trenérů (do 50% max), aby mi navýšili smlouvu. Taky dostávám každý týden balíček, tam nějaké dostanu - mám ultimate edici. Pokud to jde, hráče v zápase nestřídám, podle mne je to plýtvání smlouvama, když někoho pošleš na 10 minut do zápasu a smlouva je fuč.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jak jsi chtěl se mnou hrát, tak jsem tam nebyl, to hrál FIFU syn. Kdyžtak dáme bekuldo zápas jindy.

Nakonec to kupuju solo ty smlouvy,jinak se snažim točit hráče ale tak jako tak utočníci jsou furt unavený musim dokupovat stříbrný kondice.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pohodě dal jsem s rakem :D ,celou sezonu přátelskou a bylo to super vyrovaný,bilance 1-3-1 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to kupuju solo ty smlouvy,jinak se snažim točit hráče ale tak jako tak utočníci jsou furt unavený musim dokupovat stříbrný kondice.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pohodě dal jsem s rakem :D ,celou sezonu přátelskou a bylo to super vyrovaný,bilance 1-3-1 :P

Musíš mít i nějaké kondiční trenéry, alespoň těch 20%, snižují únavu a hráčům se na střídačce víc obnoví kondice. Hraj 1, maximálně 2 zápasy, pak střídej, jiný tým - hráče. Doporučuji mít fakt min. 2 týmy a střídat je celé. A když máš těch týmů ještě víc, nemusíš kupovat ani léčení. Zraněného dáš jen na střídačku do rezervy. Každý hráč je jiný , ale v průměru se mi u hráčů za zápas sníží kondice ze 100 na 94 - 95. Za dva zápasy na 88 - 90. Na střídačce nabydou 10 - 13.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak to jsme pro tebe raky něco jako virus,:D. To jsi se od nás nakazil pořádně, když jsi tolikrát rupnul:bash:. Já se teď dlouho držím v 5. divizi. Na postup rozhodně mám. Ber to tak raky, že hráči se fifu 15 učí, bude čím dál těžší narazit na někoho vyloženě slabého. Vyhrávat bude těžší. Já osobně mám pocit, že čím déle Fifu hraju tím víc mi to nejde.:D

Na ps4 vyšla aktualizace 1.03 V brzké době má vyjít i na ps3. Má řešit i např. střelbu, tak jsem zvědavý.

http://www.zing.cz/novinky/24352/fifa-15-dostala-patch-103

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to stěma trenérama já jich mam plno ale furt nevim jak se používaj na co mam kliknout nebo jak? Nebo je tam mam nechat ležet jenom??

Božee, vždyť už jsem ti to tady na fóru jednou psal, tak to zkopíruji .

Bekuldo, ty karty ti podle procent zvyšují účinnost karet tréninku, kondice a léčení. Hlavní trenéři zase podle procent navyšují dny na aplikované smlouvě - asistenti ...trénink driblinku, rychlosti střelby atd., fyzioterapeuti ... léčení zranění apod.

U kondičních trenérů jsem měl ve FUT 14 pocit ,že mimo zvýšení účinnosti karty kondice pomáhají hráčům na střídačce, aby nabyli více sil. A také se méně unavili při zápase. Teď v fut 15 se mi zdá že to nefunguje tolik, ale pro jistotu jich mám nakoupeno na 25 %. Jinak cenu je má kupovat do 50%, víc to nejde, tudíž se to nevyplatí. Já kupuji jen hlavní trenéry a kondiční. Při zranění dám hráče do rezervy, tam se vyléčí při zápase.

Dodám jen, nech je ležet v klubu. Jak budeš dávat smlouvu hráči tak se ti tam objeví procenta navíc ke smlouvě - to dělají ti hlavní trenéři. Když budeš dávat hráči kartu kondice procenta ti přidají kondiční trenéři (ti navíc způsobují, že se hráči méně unavují). Trenéři na jednotlivé schopnosti - driblink atd., přidávají procenta, když dáváš hráči kartu vylepšení, fyzioterapeuti vylepší kartu léčby. Takže neklikáš na ně (trenéry), sami ti automaticky pomáhají. Už to chápeš?:idea:

Jo, ale ti hlavní trenéři, musí mít na své kartě, vylepšení ke slouvě 1 nebo3 %. Pokud nemají tak jen vylepšují souhru, když je dáš k mužstvu. Ale vylepšují ji jen pokud jsou ze stejné ligy, nebo stejné národnosti jako hráči.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Božee, vždyť už jsem ti to tady na fóru jednou psal, tak to zkopíruji .

Bekuldo, ty karty ti podle procent zvyšují účinnost karet tréninku, kondice a léčení. Hlavní trenéři zase podle procent navyšují dny na aplikované smlouvě - asistenti ...trénink driblinku, rychlosti střelby atd., fyzioterapeuti ... léčení zranění apod.

U kondičních trenérů jsem měl ve FUT 14 pocit ,že mimo zvýšení účinnosti karty kondice pomáhají hráčům na střídačce, aby nabyli více sil. A také se méně unavili při zápase. Teď v fut 15 se mi zdá že to nefunguje tolik, ale pro jistotu jich mám nakoupeno na 25 %. Jinak cenu je má kupovat do 50%, víc to nejde, tudíž se to nevyplatí. Já kupuji jen hlavní trenéry a kondiční. Při zranění dám hráče do rezervy, tam se vyléčí při zápase.

Dodám jen, nech je ležet v klubu. Jak budeš dávat smlouvu hráči tak se ti tam objeví procenta navíc ke smlouvě - to dělají ti hlavní trenéři. Když budeš dávat hráči kartu kondice procenta ti přidají kondiční trenéři (ti navíc způsobují, že se hráči méně unavují). Trenéři na jednotlivé schopnosti - driblink atd., přidávají procenta, když dáváš hráči kartu vylepšení, fyzioterapeuti vylepší kartu léčby. Takže neklikáš na ně (trenéry), sami ti automaticky pomáhají. Už to chápeš?:idea:

Jo, ale ti hlavní trenéři, musí mít na své kartě, vylepšení ke slouvě 1 nebo3 %. Pokud nemají tak jen vylepšují souhru, když je dáš k mužstvu. Ale vylepšují ji jen pokud jsou ze stejné ligy, nebo stejné národnosti jako hráči.

Todle sem chtěl číst : Dodám jen, nech je ležet v klubu o to mi šlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně je to spíš blbost. Bez trenéra ani naplno nefungují karty STYL SOUHRY. Každopádně když je nedají do zápasu, tak tím žádnou výhodu nezískají, naopak a pokud trenéry nemají vůbec tak jsou to megatrotlové:roll: - kvůli bonusu ke smlouvě. Jinak těch mužstev bez trenéra, jsem pozoroval dost hned od začátku...

------------------------------------------------------------------------------

Jinak, jak se ti daří? Já teď bojuju o postup do 3. divize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nechápu teda, já jsem si říkal jestli existuje nějaký zápasový HCP, že by to mohlo právě ovlivňovat.

Jak se mi daří? Nechápu nic, zase mám ten problém co jsem měl před časem. Hráčům najednou utíká balón a nepřesně přihrávají. Dokonce se mi včera stalo, že mi nějaký soupeřův obránce přesprintoval Walcotta :-D jež má rychlost tuším 96. :-D No masakr. Spadnul jsem z 3. divize do 6. a tam jsem se sotva udržel. :-) Už fakt začínám věřit tomu co psali na nějakých zahraničních forech, že prostě po určitém počtu odehraných zápasů je třeba hráče prodat a koupit nové, že ztrácí šťávu. Fakt si nemyslím, že by se ze mně stal přes noc trotl, ale hráči se evidentně chovají jinak.

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se hecnul a reorganizoval svůj mančaft, měl jsem 2 jedenáctky z BPL, které jsem střídal. Jenže po mých neustálých potížích jsem se nervnul a včera si poskládal jednu 11ku z ruské ligy v čele s Doumbiou a Hulkem - mám to celé postavené na rychlosti. Už mě přestalo bavit sledovat nájezdy zběsile rychlých soupeřových driblérů, takže aby se hry vyrovnala prodal jsem své oblíbence a teď pojedu prostě narychlost. V té 11ce z BPL jsem si nechal jen rychlíky a dokoupil k nim další rychlíky, byť s výrazně nižším celkovým hodnocením. Tak jsem zvědav, jak to půjde. Každopádně, už se alespoň nebudu muset dívat jak Doumbia, Remy, Aubemayang běhají kolem Terryho a Mertesackera, jako by to byli hadroví panáci. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nechápu teda, já jsem si říkal jestli existuje nějaký zápasový HCP, že by to mohlo právě ovlivňovat.

Jak se mi daří? Nechápu nic, zase mám ten problém co jsem měl před časem. Hráčům najednou utíká balón a nepřesně přihrávají. Dokonce se mi včera stalo, že mi nějaký soupeřův obránce přesprintoval Walcotta :-D jež má rychlost tuším 96. :-D No masakr. Spadnul jsem z 3. divize do 6. a tam jsem se sotva udržel. :-) Už fakt začínám věřit tomu co psali na nějakých zahraničních forech, že prostě po určitém počtu odehraných zápasů je třeba hráče prodat a koupit nové, že ztrácí šťávu. Fakt si nemyslím, že by se ze mně stal přes noc trotl, ale hráči se evidentně chovají jinak.

Asi jsem blbej, co je HCP?Já věřím zase tomu, že je do hry zakomponovaná ztráta formy. Někdy mi hrají hráči taky fakt zoufale, jak už jsem tu psal. V jednom zápase mi hráč s driblinkem 87 dělá neskutečné průniky - kličky. V dalším zápase stále zakopává o balón. Někdy jsou jak šneci, jindy běhají jako na pérka. To fakt není samo sebou. Máš pravdu raky, že se prostě hráči občas chovají jinak.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal sem takový srovnání statistik :-)

[ATTACH=CONFIG]26600[/ATTACH]

No, ten sesup ze 3. divize mi pekne pokazil statistiky. :-) A to mi tenkrat stacila 1 výhra na postup do 2ky. :-(

Jinak z toho vychazi, ze jsem nejvetsi uchyl a travim u FIFY nejvice casu. :-)

Jaké vůbec hrajete formace? Ja jsem prave celou dobu hral jen trapne 4-4-2, proste klasiku a ted v ramci restrukturalizace tymu jsem presel na 4-3-3, sice jsem hral zatim jen jeden zapas (furt prodavam a hlavne kupuju hrace), ale to co mi predvadel Walcott na pravem kridle, to byla fantazie musim rict, snad se mi to casem zase neotupi ten system. Kazdopadne ted chystam navrat min. do 3ky. :-)

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HCP je handicap. Na zahraničních fórech tvrdí, že když proti sobě nastoupí mužstva s hodnocenim např 83 vs. 73, tak herni skript automaticky pridava na vlastnostech slabsimu a ubira silnejsimu. No a kdyz k tomu pripoctete, ze ja mam sice muzstvo s hodnocenim 83, ale v obrane pomale 2 hrace Terryho a Martesackera a hra jim jeste ubere staty a proti mne je borec klidne se stribrnyma hracem, kteri ovsem maji rychlost treba 90, no a on jim jeste prida, tak jste proste v hajzlu a nemate temer sanci vyhrat. Navic do celkoveho hodnoceni tymu se pocitaji i hraci na lavicce jsem zjistil!! No a to je ten duvod, proc treba borci s dobrym tymem maji na lavicce same broznove hrace, aby umele snizili rating sveho tymu a ziskali tak jeste handicapovou vyhodu od hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju 4-1-2-1-2, 4-3-3 je taky dobrý. Jestli je to s tím HCP pravda, tak ať jde EA do hajzlu, to je to FUT fakt o ničem, když je lepší mít nějakého stříbrného sráče místo vzácného zlatého.

Ve 14ce jsem si složil můj oblíbený AJAX a tam byl horší rating, ale že by mi to šlo lépe, když tam byli rychlí stříbrní hráči, to se říct nedá. Rozprodal jsem jej.

Jinak jsem si všiml, že stejný hráč ve FUT má jiné vlastnosti než když hraji proti synovi výkop, nebo normální sezóny. Příklad... Koupil jsem před časem do FUT Kevina De Bruyneho a musel jsem ho prodat . Nešlo mi to s ním. Byl takový neohrabaný. Odskakoval mu balon. Pak jsem hrál výkop proti synovi s Wolsfburgem a nestačil jsem se divit, De Bruyne byl neuvěřitelně hbitý, samá klička - úžas. Jeden hráč ve hře, dvojí osoba... Nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu