Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

Jirasko, prosimte, ty si rikal, ze kdyz mas dva tymy, hrajes s jednim, tak tomu druhemu se dobiji fyzicka kondice. Mi to ale nedela!! Hral jsem s bpl, pak s rusama a pak zase s bpl a fyzicka jim porad jen ubyva. Co musim prosimte udelat, aby kdyz hraju s jednim tymem, aby ten druhy odpocival. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně tak jak to řekl Manoust , Raky. hráči si odpočinou při zápase na střídačce + rezervě. Také si tam vyléčí zranění, ubyde jim vždy ten jeden zápas. Ale zraněný hráč může být jen v rezervě. Já vlastně hraji takový kruh, není to administrativně náročné. S hráči skoro nehýbám. Pokud budeš mít dva týmy tak to uděláš takto. Hraješ s týmem 1 - na střídačce jsou hráči týmu 2 .... hraješ s týmem 2 - na střídačce je tým 1 a pořád dokola. Aplikovat se to dá i na víc týmů, ale musíš s nimi hrát postupně v pořadí, ne křížem krážem,podle toho na který tým máš zrovna chuť (to je jediná nevýhoda, hrát s týmem jaký ti vyjde). Pozor, taky musíš mít fakt dva úplně rovnocenné týmy, nesmíš hráče míchat, měnit musíš komplet 11 hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bekuldo dík včera za zápasy. Dal jsi mi v tom posledním pěkně na prdel. Já ten zápas hrál tak nějak divně, bez zájmu. Asi to fakt chce trochu to hraní vysadit. Je to ale těžké, když jsem teď na neschopence, tak čím se zabavit. :roll: Fakt mi to poslední dobou nejde, asi přehranost. Teď budu rád, když se zachráním v 5. divizi. Dost proto obdivuju rakyho, odehrál ještě víc zápasů než já. To jsi neměl raky nějakou krizi, pořád hraješ nadšeně. Nejsi nějak unavený Fifou? Trochu nechápu. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prave nevedel, ze jednoho hrace muzes mit ve vice tymech. :-) To az budu mit toho Zlatana, tak si s nim muzu udelat 2 muzstva rovnou. :-)

Nejvic me nastvalo, ze jsem si udelal dva nove tymy a ke kazdemu z nich jsem si poridil i solidni lavicku, tu ovsem muzu zase rozprodat, jelikoz na lavicce musim mit borce z druheho tymu a tim padem ty alternace nevyuziju. Tim padem ani nemuzu hrace moc michat. :-( Takze treba toho Musu co jsem si koupil pri rozestaveni 4-3-3 nikdy nevyuziju, protoze na hrotu mam Doumbiu. :-)

Jinak ja hraju kazdy den tak 2-3 hodiny, obcas i vice, treba o vikendu se mi povadlo i 8. :-) Ale cim vice toho o hre vim, tim mene me bavi, rekl bych. :-) Loni jsem jeste FUT vubec nehral, az letos, takze jsem byl total nateseny. Ted ale jak vidim jak se chovaji nekteri hraci jak ve hre, tak na trhu, tak me to pekne sere. Aby stal takovy Aguero 150x tolik co Džeko, to je holy nesmysl. Terry a Mertesacker jsou mnohem horší obránci než Kyle Walker a Ounoha? WTF?? Kazdopadne zatim hraju, cilem je momentalne 2. divize. Jinak krize byla obrovska, predevsim herni, ti moji smejdi proste prestali najednou hrat, ale ted ty rychle tymy, to je zase uplne neco jineho. Sice je temer nemozne dat gola po centru, kdyz tam nemam Edina, Didiera, Bonyho, ale zase ty utoky jsou zbesile. Mam mnohem vice sanci a mnohem mensi procento uspesnosti v koncovce momentalne. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prave nevedel, ze jednoho hrace muzes mit ve vice tymech. :-) To az budu mit toho Zlatana, tak si s nim muzu udelat 2 muzstva rovnou. :-)

Nejvic me nastvalo, ze jsem si udelal dva nove tymy a ke kazdemu z nich jsem si poridil i solidni lavicku, tu ovsem muzu zase rozprodat, jelikoz na lavicce musim mit borce z druheho tymu a tim padem ty alternace nevyuziju. Tim padem ani nemuzu hrace moc michat. :-( Takze treba toho Musu co jsem si koupil pri rozestaveni 4-3-3 nikdy nevyuziju, protoze na hrotu mam Doumbiu. :-)

Jinak ja hraju kazdy den tak 2-3 hodiny, obcas i vice, treba o vikendu se mi povadlo i 8. :-) Ale cim vice toho o hre vim, tim mene me bavi, rekl bych. :-) Loni jsem jeste FUT vubec nehral, az letos, takze jsem byl total nateseny. Ted ale jak vidim jak se chovaji nekteri hraci jak ve hre, tak na trhu, tak me to pekne sere. Aby stal takovy Aguero 150x tolik co Džeko, to je holy nesmysl. Terry a Mertesacker jsou mnohem horší obránci než Kyle Walker a Ounoha? WTF?? Kazdopadne zatim hraju, cilem je momentalne 2. divize. Jinak krize byla obrovska, predevsim herni, ti moji smejdi proste prestali najednou hrat, ale ted ty rychle tymy, to je zase uplne neco jineho. Sice je temer nemozne dat gola po centru, kdyz tam nemam Edina, Didiera, Bonyho, ale zase ty utoky jsou zbesile. Mam mnohem vice sanci a mnohem mensi procento uspesnosti v koncovce momentalne. :-)

To je Fifa, musíš se každý rok přizpůsobit tomu co EA zplodí za hru:D.

Můžeš mít Raky v klubu alternativní hráče, já je mám taky. Nech je prostě zastrčené v klubu, a až ti třeba Doumbia začne nějak ztrácet dech, tak nasaď na pár zápasů Musu. Je dobré mít stejně kvalitní náhradu za hráče. Nesmíš ale zapomenout vyměnit toho hráče i na střídačce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirasko, zrovna včera jsem na tebe myslel, ze bych ti mel podekovat. Nebyt tebe, tak nejsem asi v te 3. divizi. Tvoje rada s tou technickou strelou mi hodne pomohla totiz. Ve FIFE 14 jsem se porad placal kolem te 5.-6. divize a nejhorsi bylo, ze jsem nevedel, co dale zlepsit. No a stacilo se naucit pouzivat technickou strelu a uspesnost promenovani se mi zdvojnasobila. Nebyt tebe tak se beztak placam nekde v 6ce. Takze diky. :-)

Jinak momentalne jsem ve 4. divizi a staci 1 vyhra za 3 pokusu a jsem zpet v 3. divizi. Zmena tymu a nakup rychlych hracu slavi uspech. Konecne jsem konkurence schopny i v rychlosti. I kdyz zase jsem mel tedka serii asi 3 zapasu, kdy hraci zpracovavali mic tak 2 vteriny, byli pomali (i Walcotta predbihali) a celkove neschopni vstrelit gol i z jasnych tutovek. Ale zase to pak preslo, tak snad to bude dobry.

Jak se ted dari Vam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirasko, zrovna včera jsem na tebe myslel, ze bych ti mel podekovat. Nebyt tebe, tak nejsem asi v te 3. divizi. Tvoje rada s tou technickou strelou mi hodne pomohla totiz. Ve FIFE 14 jsem se porad placal kolem te 5.-6. divize a nejhorsi bylo, ze jsem nevedel, co dale zlepsit. No a stacilo se naucit pouzivat technickou strelu a uspesnost promenovani se mi zdvojnasobila. Nebyt tebe tak se beztak placam nekde v 6ce. Takze diky. :-)

Jinak momentalne jsem ve 4. divizi a staci 1 vyhra za 3 pokusu a jsem zpet v 3. divizi. Zmena tymu a nakup rychlych hracu slavi uspech. Konecne jsem konkurence schopny i v rychlosti. I kdyz zase jsem mel tedka serii asi 3 zapasu, kdy hraci zpracovavali mic tak 2 vteriny, byli pomali (i Walcotta predbihali) a celkove neschopni vstrelit gol i z jasnych tutovek. Ale zase to pak preslo, tak snad to bude dobry.

Jak se ted dari Vam?

Rád jsem pomohl:). V 15ce je ta technická střela hodně účinná, hlavně když jdeš sám na golmana.

Já mám pocit, že vždycky snadno postoupím ze šesté divize ne do páté, ale rovnou do první:roll:. Soupeře mám hned o několik levelů lepší. Posuď - 6. divize : 6-1-1 titul, hned na to 5. divize : 1-1-7 sestup:roll: a to již alespoň třikrát po sobě. A hraji stejně. Chápeš to? Změnil jsem teď kvůli tomu i styl. Snažím se hodně nahrávat hned ze druhého doteku, občas ve finále klička. Hráči si víc nabíhají, víc držím balón. Snažím se mít přihrávky 70 až 80 %. Ale z první nahrávám málo, je to dost nepřesné. Jenže jak si říkal, najednou na hráče jakoby padne deka a nepomůže nic.Je to takový barcelonský nebo spíš styl Bayernu. V 6 .divizi fungoval skvěle. Teď v 5. je to horší. snad zase nepoletím zpátky.:!:

Ještě dotaz - kolik teď dávají mincí ve 3. divizi za postup a za titul.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím, doma se podívám. :-) Tam je na titul třeba 21 bodů, což je pro mně ve 3. divizi stejne utopie. :-) Já jsem rád, když nasbírám těch 12 bodů na udržení. :-) Teď mám třeba 8 bodů po 6ti zápasech, takže budu mít co dělat, abych se vůbec udržel. Já zase vidím obrovský rozdíl v herních stylech mezi 4. a 3. divizi. Tam uz se ti hraci nikam moc nezenou, spise trpelive kombinuji a hlavne maji vsichni nechutnou obranu, obvzlaste pri mem stylu kdy se to snazim vykombinovat az do prazdne nejlepe, pricemz predevsim temer nikdy nestrilim z poza vapna, to je velky problem. Proste me nenechaji se tam dostat. :-) Drtivá většina zápasů končí o gol a nebo remizou. Minule jsem z 3ky spadnul se skore 2-5-3. Z tech 3 jsem 2 zapasy prohral golem v posledni minute, ale to je moje chyba, kdyz je to kolem 80. minuty remiza, tak dam vse do utoku a bud urvu 3 body a nebo vetsinou neco dostanu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po 4 dnech zapl a ted jsem dohrál sezonu v bilanci 5-4-1 :-),přičemž za dnešek bilance 4-3-0 :-),poslední zápas sem potřeboval vyhrát a od 71 minuty sem prohrával 0-1 v 76 minutě se mi z neznámých duvodu rozbehl obrance do útoku a dal gol :D,na 1-1 a nervy jak blázen a v 89 minutě drogba gol a paráda titul 4 divize :-).vítej 3 divize :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uplne v patach mi nejsi. :-) Prave jsem udelal titul v 3. divizi se skore 7-1-0 a jsem zpatky ve 2. divizi. Uz jsem tam vcera byl, ale s 10ti body jsem hned vyletel. Tam uz to borci fakt umi, nechutne obrany a hlavne borci daji gol ze vseho. V jednom zapase mi dal borec 4 goly z poza vapna, to jsem cumel. Jelikoz ja branim az od 16ky, tak jsem proti nemu byl zcela bezbranny. :-) Neda se ve FUT udelat nejaka spolecna liga? Jinak za titul ve 2. divizi je 13.000 minci, za postup 10.800, to jde. :-) Chtel bych se podivat do 1. divize, ale to uz je fakt sci-fi asi. I kdyz je pravda, ze trenuju dost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uplne v patach mi nejsi. :-) Prave jsem udelal titul v 3. divizi se skore 7-1-0 a jsem zpatky ve 2. divizi. Uz jsem tam vcera byl, ale s 10ti body jsem hned vyletel. Tam uz to borci fakt umi, nechutne obrany a hlavne borci daji gol ze vseho. V jednom zapase mi dal borec 4 goly z poza vapna, to jsem cumel. Jelikoz ja branim az od 16ky, tak jsem proti nemu byl zcela bezbranny. :-) Neda se ve FUT udelat nejaka spolecna liga? Jinak za titul ve 2. divizi je 13.000 minci, za postup 10.800, to jde. :-) Chtel bych se podivat do 1. divize, ale to uz je fakt sci-fi asi. I kdyz je pravda, ze trenuju dost. :-)

Díval jsem se, že jsi postoupil do 2. divize, gratuluji. Společná liga asi nejde. Když jsem hrál PES 2012,tak tam šel udělat turnaj, třeba 4 hráčů, nebo i liga. Bylo jedno jak jsi to s přáteli odehrál. Jak měl kdo čas. Dost mi to ve Fifě chybí. V tom jejich lobby to asi nejde. Jde tam myslím jen jakoby jeden zápas. Je to na prd. Ty večerní turnájky z Pesa, to byla paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ve 2 divizi zase 10 bodu a navrat do 3. :cry: Doufam, ze tam zase postoupim zpatky. Jinak ted mam dilema. Maji tam ted za 50.000,- ten zlaty balik s 12 rare hracema, tak nevim jestli do toho jit. Preci jen s tim jak ted spadly ceny hracu dolu, tak bych si mozna radeji mohl koupit Pogbu do Rusko-Italskeho tymu. :-) Jinak jak ty ceny leti dolu, to je drsne. Pred tydnem jsem kupoval Sturridge za 58000 a to byl super kauf. Ted stoji nejakych 38000 jsem se dival, to je celkem ulet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nezkutečně to šlo dolu,proto sem UT zatrhl a tímto končím s UT jako každý rok,klub jsem už rozprodal a nakupoval balíčky ani v jednom nic EA de oto aby si lidi kupovaly fifa pointy....,budu hrát tedka sezony normální zatím mě to hodně baví jeto lepší aspon pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je fakt, ze EA chrli ty extra balicky jeden za druhym a tim padem je obrovsky pretlak hracu na trhu, zkratka je mnohem vice karticek, nez hracu, kteri by je vyuzili. Nic tak nenasere, jako když vam v balicku prijde hrac s hodnocenim 83 a prodejni cena je 700,- , to mam chut s FUT skoncit. Ja otevrel tech balicku uz kvanta a nejlepsi co jsem nasel byli Modric, Schweinsteiger a Kompany. Coz je ale financne porad nuda. I ten Schweinsteiger s hodnocenim 88 se prodal snad za 50000,- protoze nema poradnou rychlost, na cemz je FIFA postavena. Ty bezne divize nevim, jestli hrat. Preci jen mne vice motivuje, kdyz za zapas dostanu alespon nejake mince a pak si koupim balicek. :-)

Jinak vcera jsem spadnul uz i z 3. divize. Potreboval jsem na udrzeni vyhrat jeden ze dvou zapasu a to zase byl fake jako prase. Prvni jsem prohral 2:1 a borec mi dal behem 20ti minut 2 goly takrka z 30ti metru. To jsem jeste nazazil. No a dalsi zapas jsem dostal 3:2 a co se tam delo, to byl humus. Borec 3 goly z odrazenych micu ve vapne, vzdycky mu to spadlo primo na nohu. No a ja z 10ti tutovek usmolene 2 goly. Vetsinou s promenovanim vyraznejsi potize nemam, ale v tom zapase brankar pochytal všechno co letělo do 8mi metru od nej. Ted ve 4. divizi mam nastesti zatim 4-0-0, tak snad si alespon spravim chut titulem ze ctyrky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď udržel dvakrát ve 4. divizi. Alespoň tam.

Ceny padají, jako každý rok. Jak říkal rakos, karet je čím dál víc. Mě to spíš vyhovuje, protože hlavně hraju a za vyhrané peníze (a těch moc není:?)kupuji karty. Ale chápu, že pro toho, kdo hodně kupuje balíčky je to děsný. Obyčejné sezóny mě taky moc nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja mam dva tymy se kterymi jsem relativne spokojeny, akorat do toho rusko-italskeho tymu jeste Pogbu a mam vybaveno. Dalsi hrace co bych chtel tak uz stoji pres 200.000 a na to nemam nervy abych to usetril a tak budu i nadale otevirat balicky a doufat, ze prijde Yaya Toure, Aguero, Zlatan, Neuer, Courtois, CR7 které bych chtěl a nebo příjde alespoň někdo, koho bych mohl "dobre" prodat a poridit si nekoho z tech koho bych chtel. :-)

Nemate nekdo zkusenost s Van Persiem a Falcaem? Jsem uvazoval, ze bych je vyzkousel místo Sturridge, ale zase kdyz má Sturridge průměr skoro 1,5 golu na zapas a 0,5 prihravky na zapas, tak se mi do zmeny moc nechce, protoze vlastne neni poradny duvod menit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase tam vyhodili tech 10 jumbo balicku po 15.000,-. Musel jsem prodat dva sve nejdrazsi hrace, Pogbu a Ronneyho, abych mel 150.000,- na tech 10 balilku a tezce jsem se bil do hlavy po dobu prvnich 9ti balicku, same sracky, akorat Sterling za 9000,- jinak vubec nic... No a v 10. balicku mi padnul Di Maria. No to mi spadnul kamen ze srdce, sice to neni Zlatan, ani CR7, ale alespon jsem zustal v plusu. Chvili jsem uvazoval ze si ho necham, ale nakonec pujde. Prodam jeste i Petu Cecha a koupim si zpatky Ronneyho, Pogbu a misto Petika konecne toho Courtoise a vitej 1. divize. :-) On mi to uz musi vychytat, neni mozne... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se teď 5 X jen udržel ve 4. divizi. Teď to vypadá nejnadějněji, ze tří zápasů stačí jeden vyhrát. Jsem rád, že vrátili ten ukazatel odezvy netu. Když tam nejsou zelené čárky tak raději nehraji. Loni to tam bylo, v 15ce jsem to tam do teď neviděl a některé zápasy neskutečně lagovali, děs. Já budu asi šetřit na Falcaa, jestli je ve FUT stejný jako ve výkopu, tak je úžasný. Hrál jsem se synem a střílel mi neskutečný góly. Naproti tomu Van Persie mě zklamal. K zblití, pomalý a překvapivě špatně mi střílel. Falcao se dokázal vždy nějak uvolnit kličkou, dobře si kryl balon a ta střela byla neomylná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, já vždycky prvních 5 zápasů vyhraju a pak nic, max nejakou remizku, je to furt dokola. Ja jsem prodal Di Mariu a koupil si toho Courtoise. Ceny ted byly brutalne nizko. Bohuzel jsem tech 50000 co jsem mel na Ronneyho uvalil za zlate balicky, ve kterych mi prislo kulove zase. Takze jsem presel z 4-3-3 s CAM na 4-3-3 s CDM a dal jsem tam Fellainiho, ktery mi prisel v balicku. Z nouze ctnost ... Jinak Ten Falcao je ten hrozne levny, on stal snad nejakych 38000 vcera v noci, uvazoval jsem ze ho vymenim za Sturridge, ale nejak se k tomu nemuzu odhodlat, predevsim se mi ale nechce toho Sturridge prodavat, kdyz jsem ho koupil za 58000 a ted stoji 35000. :-) Ta odezva je fajn, to se urcite hodi no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to stejné, vyhraju 4 zápasy a pak.. se plácám.:roll: No Falcao šel s cenou neskutečně dolů. Sturridge bych neprodával. Podle mě je to jeden z nejlepších útočníků v tom stylu jak byla udělaná Fifa 15. Jinak obměnili v katalogu hráče na hostování. Můžeš si vyzkoušet Neuera, Aguera, Pogbu...

Je to tak 14 dní zpátky tak jsem vyhrál jeden turnaj o prémiový balíček. A ve finále jsem se jen tak mimochodem hned na začátku musel smát . Já hrál s ruskou ligou a borec proti mým turborychlíkům Doumbiovy a Musovy nasadil šneky v obraně, Terryho a Mertesackera. No udělal jsem z něho trhací kalendář, myslím 6:2 to skončilo. Asi z toho byl dost nešťastný. Ta obrana vůbec nestíhala. :D

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu