Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Digitální verze


Strejda uja

Recommended Posts

Ahoj,

měl bych jeden dotaz. Mam v plánu pořídit DRIVECLUB a teď pokud si koupím hru v digi verzi nebude třeba nějak osekaná oproti klasickýmu BDisku? Vím že se to tenkrát u PS 3 řešilo u nějaké hry teď nevim přesně která to byla (asi bych to někde ještě vylovil ale to je nepodstatný :) a právě ta digi verze byla ochuzená o pár detailů oproti BD. Tak zas nechci aby se mi to stalo u DRVCLB to bych si radši pár stovek připlatil. Taky jde o to že je teď v předprodeji na PSN za cca 1000 + bonusovej balíček což se mi za tu cenu líbí :) Kdyby někdo nějaký info budu rád :)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo mají ho v Mironetu :) narazil jsem tam na něj :) tak jsem ho musel hnedka prubnout...špatná hra to rozhodně nebude;)..co se týče grafiky, byl jsem malinko, ale opravdu malinko zklamanej, ale možná to bylo tim, že to bylo demo nebo taky dost dělá nastavení TV a tak si na hru jedním zahráním nechci dělat kompletní obraz jako to dělá většina hráčů (dle mě by recenze měli dělat jen ti, kteří hru opravdu dohráli a mají k danému žánru určitý vztah a to myslím všeobecně, protože nedokáže mi víc nasr*t když někdo mele dokola jakej je ta hra nesmysl a tohle a tohle je na ženský pohl. orgán a přitom to viděli max. na YT ;)..každopádně jsem odbočil, když to auto jelo pomaleji bylo to takový klasicky PSkový (doufam že rozumíte mému obratu), ale jakmile se to rozjelo vypadalo to fakt úžasně a budou to jisto jistě parádní závody.

@K předchozímu mém dotazu jsem pár věcí vyštrachal ohledně digi a klasický verze a dočetl jsem se, že pokud si jí koupím v digi verzi s PS Plus předplatným a tou slevou co oni poskytujou, což teď mam, hru bych si stáhnul v poho, ale problem nastává ve chvíli kdy si ps plus nezaplatím a prý dojde k jakémusi oj*bu od PS s tím, že dojde k "downgradu" hry a nebude v tu chvíli dostupná plná ale jen některé tratě a auta což mi přijde dost k nasrání pokud je to pravda...každopádně jsem se nakonec rozhodl a už si předobjednal klasický BD :) ať se nemusim strachovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu