Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alien Isolation


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tuhle hru jsem hrál 2 dny, 2x20 minut, atmosféra výborná, zvuky, hudba, člověk má opravdu pocit , že je na vesmírné stanici, ale tu hru hrát nedokážu, ne kvůli strachu z vetřelce, ale tato hra je z prvního pohledu a vždycky se mi po chvíli otáčení kamery začne motat hlava, toť celé.

Má někdo podobný problém ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

liborpoulik : To se mi teda ještě nestalo. Zkus si pohrát s citlivostí páček, ať to otáčení nemáš tak rychlé. Jinak ten začátek je ještě nic oproti tomu, co by tě čekalo dále :) Akorát mě překvapilo, že Alien někdy blízko vedle mě skrčeného projde a nevšimne si mě. A naopak, když jsem byl schovaný ve skříni v pokoji, tak ze všech místností vešel právě do toho pokoje a po chvíli otevřel i tu skříň a měl mě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem pc češtinu a funguje.Stačí jen přepsat všechny texty. Testoval jsem na rgh

Ano, má pravdu ten chlapec. I když částečně. Ale, Anglická mutace na Xboxu obsahuje 75 souborů, kdežto ta na PC jen 64 souborů. Je tedy zřejmé, že nějaké soubory (texty) zůstanou nepřeložené. U těch přeložených jsem detailně neprohlížel všechny řádky, snad obsahově sedí.I když jde o stejnou hru, tak se verze na PC a konzolích vždy v něčem liší. Zde u Xboxové verze je jazyková mutace otevřená, takže by neměl být problém, zbylé soubory přeložit. Já se do toho ale pouštět nebudu, protože nejsem tak dobrý v Anglické gramatice a není na to čas. Třeba se do toho někdo pustí :)

Jinak doporučuji EN verzi zachovat a nepřepisovat. Na Xboxu je vícero jazyčných mutací, které můžete tomuto pokusu obětovat. Například Polskou, Portugalskou nebo Španělskou verzi :)

Zde jsou jazykové mutace z XBOX360 verze hry (Kdyby se někdo chtěl pustit do porovnání a dopřeložení) :)

http://uloz.to/xC3CngRH/xboxai-rar

dodatek:

Ještě jsem zjistil, dle souboru "FONT_CONFIG.XML" že je dokonce hra připravena i na Českou jazykovou mutaci. Zřejmě pozůstatek převodu PC verze na Xbox. Teoreticky by tedy mělo stačit v daném adresáři "DATA/TEXT" vytvořit adresář "CZECH" a do něj nakopírovat vše z adresáře ENGLISH (toho na Xboxu) a pak překopírovat českou lokalizací :)

Vyzkouším to a dám info :)

Upraveno uživatelem IvanXbox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se v tom malino povrtal a zjistil toto:

Hra používá na menu a některé další překlady jazyk z disku 2. Proto když nahrajete češtinu z pc do složky jak je uvedeno v dřívějších příspěvcích počeští se hra, ale pouze částečně. Na příběh, maily a pod. používá jazyk, který je nahraný na disku1, respektive se nachází ve složce content, která se nahrává na hdd. Konkrétně je to poslední, myslím 5tá položka(cca 272MB).Když ji rozpakuji pomocí wxPirs, obsahuje složku DATE, ve které jsou právě jazykové mutace pro příběh. Na kompletní počeštění, stačí zapsat češtinu do disku 2 a do poslední položky ve složce content. Tady moje snažení skončilo. Nenašel jsem žádný program, který by ten oddíl v content zapakoval zpět. Rozpakuji ho ve wxPirs, nahraji češtinu, ale jak ho dostanu zase do původního stavu? Existuje na to nějaký program?V googlu jsem hledal aspoň 3 hodiny,ale nic nenašel, asi jsem lama,ale nepřišel jsem na nic. Zkoušel jsem tu rozpak.složku, předělat na iso, potom v iso to god převést, že by to tak třeba šlo, ale nepovedlo se mi to.

Jinak ta hra nepotřebuje další překlad, pže sice tam je oproti pc víc soubourů, ale když se do nich podíváte vjiném jazyce než eng, tak je v nich stejně ozačeno "no trans" místo textu,tak je do češtiny přeloženo vše, jak je v ostatních jazycích na disku.

Stačilo by pouze rozpakovat a zpětně zapakovat ten pátý oddíl ve složce content. Neví někdo jak na to??????????????

Ta hra za to určitě stojí.

Dík za jakékoli info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rgh chcete to po me instalaci na zacatku hry

Na cd1 más slozku content, jeji obsah musis dat na interni hdd xboxu, hra se potom spouští z cd2, to ze po tobe hra chce nahrat data,jsou prave ta data v content, pokud to tam mas, tak jsi pri zapisu nekde udelal chybu.

Jinak hra komplet v cestine uz je na: http://x360cz.cz , tak asi uz nema cenu se zaobirat, jak tam tu cestinu dat, nekdo chytrejsi uz to tam nacpal :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cd1 más slozku content, jeji obsah musis dat na interni hdd xboxu, hra se potom spouští z cd2, to ze po tobe hra chce nahrat data,jsou prave ta data v content, pokud to tam mas, tak jsi pri zapisu nekde udelal chybu.

Jinak hra komplet v cestine uz je na: http://x360cz.cz , tak asi uz nema cenu se zaobirat, jak tam tu cestinu dat, nekdo chytrejsi uz to tam nacpal :-)))

Jak to mám dát na interni hdd xboxu, když mám jen základní paměť 4GB a ta složka content má 5GB ? Zkoušel jsem to na Flash disk a xbox mi vždycky ukáže jen prázdnou složku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me furt fascinuje jak si nekdo koupi xbox, koupi si verzi 4GB aby usetril par stokorun a pak tady u kazde hry prosi a narika at mu pomuzem to spustit.. kdezto kdyby si koupil rovnou verzi s hdd tak by bylo po problemu

Fascinující je to, že se člověk zeptá u jedny hry a hned je s toho velký problém a kde kdo je s toho hned fascinován. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pc čeština se kopíruje do Disc 2/DATA/TEXT/ENGLISH a dát vše přepsat ! Některé text. soubory nejsou přeložené ( A0001, AI_ME314, M13, M0201, M1501, M1502, M1503, M1504, M1505, M1701, M2601, M2602, M2703, M2901, M2902. ) Takže stačí už jen přeložit tohle a mělo by to být komplet , jinak je asi 75 textových souborů a stoho nepřeloženo 15 souborů. Content soubory z disku 1 patří na interní hdd xbox360 a pak jen používáš disk 2

Upraveno uživatelem pentium4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me furt fascinuje jak si nekdo koupi xbox, koupi si verzi 4GB aby usetril par stokorun a pak tady u kazde hry prosi a narika at mu pomuzem to spustit.. kdezto kdyby si koupil rovnou verzi s hdd tak by bylo po problemu

Naprostý souhlas. Já bych dělat RGH na 4GB verze rovnou zakázal. Pro mě je už jenom ta představa, jak tam dotyčný předvádí "gymnastiku" s USB klíčenkou velice úsměvná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu