Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TitanFall


frog123_

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

občas se zadaří :)

[ATTACH=CONFIG]26942[/ATTACH]

za dvě hodiny čistýho hraní jsem téměř lvl. 20 :) furt tam něco skáče za challenge, furt vám tam někdo nebo něco běhá... Takovýhle styl akce mám rád. Ne jako v BF 3, kdy jedu půl mapy a pak mě někdo sejme

Přesně, tohle mi na BF vadí, že půl hodiny někam cestuji a pak mě sejmou. Titanfall je narvaný akcí a moc mě baví, aktuálně jsem zkoušel na PC COD:AW a taky celkem super akční hra. Za chvilku si asi budu taky zahrát, tak kdo chce, tak můžeme jít spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Chtel jsem se zeptat vsiml jsem si ze nekteri hraci maji pred jmenem karticku kde je cislo a G treba 1, 2, 3 atd to je co a jak se to zvysuje, kdyz mam ted 1G.

G jako generace . Az budes mit 50tku rank tak das next-gen ( :D ) a hrajes dal . Tech generaci je 10 az splnis dostanes ajch. S kazdou dalsi generaci je hra obtiznejsi , myslim jako dostat se na rank 50. Jsou silnejsi grunti a dokonce hra dela match making s vyssi gen. pilotu abys treba na 10 gen s 50tym rankem nehral proti "lamam" neboli novackum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zakoupení passu jsem ve storu otevřel Add-ons pro Titanfall a všechny tři jsem mohl dát install,už u nich nebyla cena.A v Private Lobby Titanfallu mam v právem rohu všechny tři názvy: Map pack 1.Expedition installed Map pack 2 Frontier's Edge installed a Map Pack 3 IMC Rising Installed.Jiný obsah k Titanfallu neni tak tady někde pro někoho kdo má základní hru píšeš blbosti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu