Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Evil Within


Umberto

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nazdar Pánové, odehrány 3 hodinky a hodnocení 4/10. Tragická hra. Hrozny pruhy, ♥♥♥♥♥ní systém ukládání hry(málo čekpojntů a ukládání přes zrcadlo - zdlouhavé), hlavně mě ukrutně vytáčí, že lokaci projdu - vyzbírám všechny lahvičky, pasti a pak mě zabije na konci mapy jeden zombík, popř. pohybová past a musím celou mapu procházet znovu a zase sbírat dokola lahvičky. pokud vás zabijou 4x za sebou, tak pak ztrácíte chuť se pro lahvičky vracet a jakoby nastavovat kvůli nim krk. Což se projevilo pak v nedostatku bodů na upgrade postavy. Takže hrůza. Pokud by byla lokace rozdělena na více sekci a po průchodu jedné by se vzdy uložila pozice, tak neřeknu, ale takhle katastrofa. Jinak hezká atmosféra, nápady, grafika. Celkově hru nedoporučuji ke koupi.

A abych nezapomněl - pruhy tomu dávají taky na prdel.

Upraveno uživatelem jirkaam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Pánové, odehrány 3 hodinky a hodnocení 4/10. Tragická hra. Hrozny pruhy, ♥♥♥♥♥ní systém ukládání hry(málo čekpojntů a ukládání přes zrcadlo - zdlouhavé), hlavně mě ukrutně vytáčí, že lokaci projdu - vyzbírám všechny lahvičky, pasti a pak mě zabije na konci mapy jeden zombík, popř. pohybová past a musím celou mapu procházet znovu a zase sbírat dokola lahvičky. pokud vás zabijou 4x za sebou, tak pak ztrácíte chuť se pro lahvičky vracet a jakoby nastavovat kvůli nim krk. Což se projevilo pak v nedostatku bodů na upgrade postavy. Takže hrůza. Pokud by byla lokace rozdělena na více sekci a po průchodu jedné by se vzdy uložila pozice, tak neřeknu, ale takhle katastrofa. Jinak hezká atmosféra, nápady, grafika. Celkově hru nedoporučuji ke koupi.

A abych nezapomněl - pruhy tomu dávají taky na prdel.

Kolik máš odehranejch dílu Resident Evil? Asi si fakt raději zahraj něco jednodušího jak píše Mandaz, tvoje hodnocení je nesmyslný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě hra bavila na pruhy jsem si zvykl a obtiznost v pohodě je to opravdu o zvyku hrál jsem to na nejtěžší. Jediné co bych vytkl tak od deváté kapitoly se vytrati horrorovy nádech a je to spíše akční hra...možná za to můžou kulisy velkoměsta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pruhy na pc jdou sice odstranit,ale neni to nic lehkeho. Sice je to podporovane od vyrobce hry,ale clovek si taha nejaky hovna do pc.

Hral jsem to na pc bez pruhu,ale obcas vypadaval framerate,tak jsem se vratil k puvodnim pruhum. No je to opravdu o zvyku, nejhorsi je to u scenek,kdy cekate,ze se to roztahne a ono to zustane.

Jinak jsem rad,ze hra neni lehka, prvni chapter patri snad mezi top,co slo v tomto roce videt. No uvidime, jak na tom bude new game+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju to tedka...pruhy me nevadi zvyknul jsem si fps taky nejak neresim...bavim se hrou..zatim je to skvely...libi se mi ten oldschool system ze vas nic nevodi za rucicku a brouzade furt dokola...hra me strasidelna neprijde spis takova lekava...treba otviram krabici a najednou bum :-) nebo si v klidku du a slapnu na past a leknu se jako blazen :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráč123, spíš mi to přijde jako běh na hodně dlouhou trať, osobně jsem zdechl snad už v úvodní chůzi k blázinci :D

nejvic se vzdycky leknu,kdyz mam na hlave sluchatka a pritelkyne na mne sahne a ja se leknu a ona se lekne a pak je nasrana. Uz se tedka radsi zamykam v mistnosti, 3x a dost. Nechci,aby me ta hra zabila.

Za projiti bez umrti je trofej?

Lepší ať je tvoja nasraná než abys ty byl posraný z leknutí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsou prvni infa o DLC...jo to bude pochoutka :-))

hele lidi ja hru jeste nedohral...ale porad pisete o new game + tam je ta moznost nebo tak rikate druhymu hrani ?:D

jinak tedka jsem na tom hradu branil sem kolego co otviral dvere a sli nekonecny zastupy zombaku na me...tam sem vypotil docela..bez naboju, zivotu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evidentne chlupama a jeho gay fotka pise kraviny. 1 vec kravina, druha vec kravina a treti vec kravina

Zmen si fotku vypadas jak teplej c.rak, pokud tak vypadas save god us.

Vsechno okolo teto hry funguje pres fan upravy, je to povolene,ale vetsina normal users to nezvladne,takze asi tak. Na konzole to na 101% nebude,pc funkce neumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu