Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry z PS3 na PS4 (závisí na tom rozhodnutí jestli si koupit XBONE nebo PS4)


Luke-Hardy

Otázka

Zdravím, rozhoduju se mezi koupí PS4 a XBONE a někde jsem četl že na PS4 by měli fungovat i hry z PS3 co je na tom pravdy ? a fungují už ty hry nebo ne ? v tom článku bylo napsáno že to bude během roku 2014 popřípadě jaké herni tituly z PS3 je už možné pořídit na PS4?

P.S. Pro odpůrce XBONE mám zájem si ho koupit kvůli herním titulům které na PS nejsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Myslis Halo? Me prijde, ze na xbox toho moc nevyslo, takovy nic moc hry-mrkvosoft no[emoji1]. Hry, co vysly na ps3 museji byt predelany vyvojarema na ps4 aby ti to slo. Napr. The last of us. Tu hru si samozrejme musis koupit znovu na ps4.

Ja doporucuji PS4. Nikdo ti ale nebrani si koupit oboje [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslis Halo? Me prijde, ze na xbox toho moc nevyslo, takovy nic moc hry-mrkvosoft no[emoji1]. Hry, co vysly na ps3 museji byt predelany vyvojarema na ps4 aby ti to slo. Napr. The last of us. Tu hru si samozrejme musis koupit znovu na ps4.

Ja doporucuji PS4. Nikdo ti ale nebrani si koupit oboje [emoji1]

Takže jestli to dobře chapu tak hry z ps3 budou vychazet normálně jako hry na ps4 časem...nebude na tom playstation storu nějaká kategorie her třeba který ještě nejsou předělaný a rozjede je ps4ka? :D a Halo mě zas až tak neláká spíš chci Dead rising 3 a nejsme zas takovej pařmen abych si kupovla obě konzole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry co vyšly na PS3 nebudou nějak masově předělávány na PS4. Některé tituly ano (The last of us, GTA V, apod.). Podpora her z PS3 není (když si vezmeš hru, co máš doma na PS3 a strčíš jí do PS4, tak si ji nezahraješ. A pak jsou také vyjímky, u kterých je podporovaný upgrade (Do PS4 dáš PS3 verzi hry a přes store si dáš "upgrade" hry na PS4 verzi a zaplatíš si nějaký poplatek. Poté když budeš hru hrát, tak si tam normálně zasuneš PS3 disk a budeš hrát). Snad jsem ti pomohl pochopit, jak je to s hraním PS3 her na PS4. Ale obecně řečeno, podpora her ze starší generace není, až na výše zmíněné výjimky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím jak PS TV, tohle jsem našel "Už příští měsíc se v Evropě začne prodávat konzole PlayStation Vita TV, která umožní hrát na televizi vybrané hry z kapesní konzole PlayStation Vita, ale i všechny PSP a PlayStation One klasiky, které se nacházejí na PlayStation Store. Kromě toho navíc umí hraní streamovaných her z konzole PlayStation 4, přehrávání hudby, TV pořadů nebo filmů, takže jde o takové malé multimediální centrum". O hraní PS3 her na PS4 jsem nic nenašel. Jediné o čem vím do budoucna je PlayStation NOW, kde by to jít mohlo a tuším, že i mělo :) Tahle služba je zatím ve fázi beta testingu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kup PS4, pokud máš zdravý rozum...v budoucnu a i ted budou na PS4 hezčí hry, jsou na ní Xkrát lepší exkluzivní hry a Dead Rising není Xbox exkluzivita...stejně jako Ryse...

Já vim že dead rising není exkluzivita pro Xbox ale ta trojka vyšla jenom na One tak proto mám takovej zájem o xbox. A vím že na PS4 jsou fajnový hry ale žadna s nich mě neláká jako to dead rising(bude to asi aji tím že ještě když bylo dead rising 1 tak jsme to měl na komplu a pořád to hrál jenomže časem se mi to začalo sekat a než sem to stihl dohrát tak už se to sekalo tolik že se to nedalo ani hrát kompl mám furt stejně starej shit tak proto chci konzoli na které si budu moct zahrát)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já to myslel tak že vyšla z těch dvou konzolí mezi kterými se rozhoduju jenom na xbox one. To že dead rising3 vyšlo na pc vím ale jak už jsem psal muj počítač je shit a tu hru bych si rád zahrál na konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uncharted, God of War, The Last of Us, Dead Island 2, The Order 1886.......tohle te fakt nelaka? Dle recenzi to Dead Rising stojí stejně za prd...

Uncharted je skvelá hra samozdřejmě že mě láká mnohem víc ten god of war ten jsme hral už na ps2, The last of us vypadá taky skvěle a dead island ten bude i na xbox one ještě bych přidal k tmu cos psal infamous second son no to všechno jsou skvělé hry ale ani jedna z těch her mě nedokáže přesvedčit abych si na 100% koupil ps4 a abych toho pak nelitoval ... no určitě nebudu litovat ať si koupim xbox nebo ps4 prostě každá konzole má svoje pus a minus a u mě je to docela vyrovnaný souboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak tak vidím tak to je samej hate předpokládám že všichni jste asi odpurci xboxu jak si to tady tak čtu :D a já moc dobře vím že xbox je celosvětově míň prodavanej a to že jak vyšel tak s ním byla hromada problému o tom jsme už plno článků četl ale taky jsem viděl videa na kterých sou poruchy ps4ky a taky jsem četl články o poruchách je jasný že z té hromady konzolí co se vyrobí jich bude pár v nepořádku takže tohle nějak extra neřešim a budu doufat že se ke mě dostane plně funkčí kus. Ale musim říct jak si tu tak sváma píšu tak že se začínám přihládnět k té ps4ce i když mi tam vadí plno věcí například ovladač tern mi přijde u xboxu mnohem lepší už jen tak když se na něja podíváte nebo teda ty herní tituly které by mi chyběli(dead rising3,halo,sunsetoverdrive) nebo menu to mi přijde na ps4 takový pro oko némoc pěkný i když přehlednější( ale to si myslím že je o zvyku), těch +a- je víc a zatím jsem nenarazil na žádný + který by mě přesvědčilo o tom kterou konzoli si na 100% koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spíš je to o tom, že 90% xboxů pro český trh jde po hodině na reklamaci, začáteční PR kecy okolo Xboxu(potřebný kinect, bazarové hry atd.), dále o dost menší výkon a taky celkově horší exkluzivní hry, forza a remake halo to nezachrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To nema cenu resit. Kup si, co se ti vic libi. Nic jsem nectl o poruchach xboxu, ale ps4 mi nijak poruchova neprijde. Mozna byla ze zacatku. Ovladac u ps4 je fakt super. Omlouvam se vsem fanouskum xboxu, ale strkat do ovladace tuskovy baterky[emoji1][emoji1]...whaaat? Proste mrkvosoft no...

Edit: jo Forza je fakt pecka [emoji1][emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu