Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

us store cena super!Přes cz cena o 500kč větší za nic!Jak nakoupit v US store v USD?


ps4ps4

Otázka

ZDAR

Tohle je pouze pro chytré mozky kdo se nad tím chce zamyslet.

Strašná zlodějna od Sony v Čechách !!!Vetřelec stojí na sony stránkách ke stažení 1.700Kč!!Přitom v US store jenom 59 USD asi 1.200kč!

Jak ošálit ty zloděje a podvodníky?:blejt:Tomu se říká diskriminace a je to "zakázané účtovat dvojí ceny!!Jsou na to NORMÁLNĚ ZÁKONY nemůžu ani v hotelu účtovat američanovi větší cenu,protože je z USA.Cenu 59USD(1.200) a při registraci s uvedením bydliště USA a při uvedení adresy Česko je to 1.700kč!Zákony zakazují taxikářům atd.účtovat cizincům jinou cenu a tady budou zákazníka okrádat o 500kč?

Za co? ........ Za to,že je to stažené bez obalu ..........................a ještě bez češtiny?

Registroval jsem se znovu a uvedl USA a cena byla na Sony Entertainment Network 59 USD tak jsem pokračoval strávil 2 hodiny kompletní přeinstalací PS4 a novou registrací jako,že USA Alabama a pak chtěl normálně zaplatit nastavené je tam USA moje adresa a nejde při placení použít jinou,protože kreditka visa bude samozřejmě na moje bydliště ...ani jsem v tom nepokračoval.....

Jde o to,že ,když mám PS4 registrovaný na adresu USA Alabama tak tam při placení za hru naskočí samo již USA.Myslím,že to neumožní VISA při placení,protože tam mám uvedenou adresu v ČR.Stačilo by akorát kdyby tam bylo políčko vybrat stát dal bych při placení normálně Čr TYHLE PŘEDDEFINOVANÉ NESMYSLY.

Jak to udělat abych to koupil normálně po internetu na US store sony za 59usd ?Místo u zlodějů za 1.700kč.

:censored::angry::censored:

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,

Já si na US účet kupuji na amazonu nabíjecí PSN card nebo si tam můžes rovnou koupit tu dotyčnou hru.Kod na dobití nebo hru se ti ukáže ihned po zaplaceni kartou a můžeš hned stahovat a hrát.Celá procedura je otázkou 5min :-)

Dej sem tedy odkaz toho"amazonu kde něco mají třeba Vetřelce?Hned se tam podívám.To mě dost zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam teda oba ucty (US i EU), ale pouzivam vicemene vyhradne ten americky. Presne jak rikas, vse je tam vyrazne levnejsi. Nahodou se tomu venuje celkem obsirne typek tady a tady.

http://wololo.net/2013/12/04/vita-and-ps4-games-50-more-expensive-in-europe-or-why-and-how-i-moved-to-a-us-psn-account/

http://wololo.net/2013/06/27/how-to-purchase-us-psn-cards-from-amazon-when-you-dont-live-in-the-us/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

Já si na US účet kupuji na amazonu nabíjecí PSN card nebo si tam můžes rovnou koupit tu dotyčnou hru.Kod na dobití nebo hru se ti ukáže ihned po zaplaceni kartou a můžeš hned stahovat a hrát.Celá procedura je otázkou 5min :-)

Jen k tomu ještě dodám, že si Amazon tam k digitální verzi hry ještě účtuje daň cca. $5

Takže se hra z původních 60$ zvýší asi na 65$.

Když jsem kupoval jen PSN gift cards, tak tam mi to žádnou extra daň neúčtovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Duffy,

Já si na US účet kupuji ...TY MÁŠ ÚČET V USA?Takže,když mám účet +VISA kartu v KB tak nemůžu?:blink2:

Poznámka: V současné době je tato položka je k dispozici pouze pro zákazníky se sídlem ve Spojených státech, kteří mají fakturační adresu v USA.

Ty Duffy můžu tedy zaplatit visa a stáhnout to do PS4?Účet mám v KB a nebo D O K O N C E můžu to stáhnout do PC tu verzi pro PS4 a pak to přenést hardiskem z USB do PS4?

Death nation

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

How would you like to pay?

Enter how you'd like to pay below.

This will be your 1-Click payment method for digital item purchases. You can change this setting later in Your Account. Any gift card or promotional balances will be automatically applied to your order before attempting to charge your card.

Please note that checking accounts cannot be used as a payment option for digital games and software downloads at this time.

Enter your card information

[TABLE=class: payment-method]

[TR]

[TD] credit-cards._V371380211_.gif[/TD]

[TD] Credit or Debit Card

Enter your card information

[TABLE=class: new]

[TR]

[TD=class: enter-new-instrument] Name on card[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Vezměte prosím na vědomí, že kontrola účtů nelze použít jako způsob platby za digitální hry a software ke stažení v této době.

Co ted?

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

duffi

na amazonu si kupuji PSN CARD na dobití penez na PSN store.Na amazonu se pouze zaregistrujes.Pak už jen koupíš třeba PSN CARD..

Díky duffi,ale nešlo by to stáhnout rovnou z amazonu do pc a pak přes hardisk to hrát na PS4.Mě se vůbec na amazonu přes PS4 ta hra neobjevila.To je strašně složité,proč tolik příživníků?Lze to?Koupit na PC verzi z amazonu pro PS4 a pak stáhnout na hardisk ten strčit do PS4 a hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Online Game Codes are only available to US customers

We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page.

Online hra Kódy jsou pouze pro zákazníky v USA k dispozici

Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit. Prosím, pokračovat v nákupu na domovské stránce Amazon.com.

TYvoXe a z jakýho důvodu nemůžeš stáhnout ubohej digitální kod?:censored:Je tohle opravdu 21.století?Nemám slov...

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohl bys KDOKOLIV to vysvětlit detailně s odkazem?Chtěl jsem normálně zaplatit VISA a nešlo to !!!

Takže duffi to vysvětlil takhle

1.Mám US účet na PS4 -takže mám vlézt do PS4 založit účet prosím o odkaz ...vlož sem odkaz nevím kde jsi to našel.Kdyt když začnu platit VISA tak platím to stejně chce adresu a tu mám v ČR??Nebo ty jsi tam uvedl USA FIKTIVNÍ JINOU NAŽ MÁŠ NA visa KARTĚ?pROTOŽE NA AMAZON MĚ TO NENECHÁ PROJÍT S ADRESOU V čr

2. a na amazonu si kupuji PSN CARD na dobití peněz na PSN store...ted tedy jdu na amazon a koupím visa kartou PSN Card?A to mě nechají,když píšou že nejsem z USA?

3.Ted tedy mám PSN CARD a na ní nějaké peníze a musím vlézt z PS4 do PSN store?A tady ted můžu koupit ten death nation?

Dost spěchá,potřebuji potvrdit(vyvrátit-opravit) postup.

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusil jsem bod 2

2.Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

Poznámka: V současné době je tato položka je k dispozici pouze pro zákazníky se sídlem ve Spojených státech, kteří mají fakturační adresu v USA.Nenechá mě to ani koupit tu kartu jak píšeš!!

NO,takže tohle přestává být legrace

1.Mám US účet na PS4-Můžeš to vysvětlit?.......jako,že jsi uvedl při registraci svého PS4 adresu v USA?Protože mě to píše,že z amazonu nic protože nejsem USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to poměrně jednoduchý, jediný co potřebuješ je najít si nějakou americkou adresu is splaným směrovacím číslem( z nějakýho důvodu ty americký kontrolujou). Potom stačí založit US účet na PS4 a na amazonu nastavit dodací adresu nějakou Americkou. Potok si najdeš psn kody a koupíš je. Jde to udělat českou kreditkou, pokud je adresa nastavená americká ptom to už nikdo nekontroluje. A PSN network code ti příjde na email nebo je vidět v amazone účtu. A potom jenom na PSku zadat reedem code a vložit ty kody. Toť vše.

Tady ukázka mýho účtu mám tam 2 adresy: 1 českou na normální balíky a jednu americkou(fiktivní) kvůli psn. 2duhxki.jpg

Upraveno uživatelem Rustli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoši tohle je od Sony prasarna a ne -This is for the players....Nechapu jak muze bejt digital verze stejne draha a kolikrat i drazsi nez placka v kramu...To si fakt uz delaj pr... Kdo nastavuje ty ceny pro CZ Store? Uz me to stve delsi dobu...Co takhle se jim jako hraci ozvat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rustli

Thanks

Go to Your Games and Software Library to download this item and/or view codes.

[TABLE]

[TR]

[TD=bgcolor: #006699]Digital Item Information:[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Dead Nation Apocalypse Edition - PS4 [Digital Code], Price: $14.99[TABLE]

[TR]

[TD]

Digital Code:

[/TD]

[TD]

xxxmám ho co ted?

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Sold by: Amazon Digital Services, Inc.

Jdu do PS4 Library a v žádné nic.Všude je napsané 0

Kam mám namačkat ten digi kod co jsem dostal za 15 USD?

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A potom jenom na PSku zadat reedem code a vložit ty kody. Toť vše.

Tak na mailu mám číslo 654646646464 to tedy ručně přepíšu?Vlezu do PS4 a kam ted?Co to je Psko?

Napiš cestu ....

Mám jít na library?Nebo do toho pluska ?Já koupil tu hru uplně normálně jako každý člověk kreditkou žádné příživníky jsem nepoužil ani jsem nepoužil žádné plusko.Jenom jsem z PS4 koupil tu hru na google amazon a přišel normálně její kod pro PS4 digi kod.Ten zadám ted kam?

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja je nechci uplne obhajovat ale Sony v tom muze byt uplne nevinne. Spis za to muzeme podekovat slavne EU s jejimi cly a danemi. Jedna se sice o digitalni distribuci ale to maji asi taky osetreny...

Vy chazim treba z toho kdyz kupuji techniku od Dellu nebo jakoukoliv jinou elektroniku tak US cena se neprepocita kurzem dolaru ale 1usd=1euro coz je pekna zlodejina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rustli

"Mělo by to bejt když najedeš do ps store a potom nalevo v menu by mělo být reedem code. Tak to stačí napsat

Díky Rustli za kvalitní informace!icon_confused.gifJdu to zkusit.

Takže se musím ještě ZNOVA REGISTROVAST z PS4 u dalšího subjektu?...Ted se musím registrovat u PS store??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu