Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Evil Within


vsacan

Recommended Posts

Použil někdo v této hře HD Textury ?

viz (Překlad google): Release připraven s přidáním HD textury, váží samostatně 5,91 Gb. Ti, kteří si již stáhli verzi pro Freeboot můžete stáhnout samostatně. Návod: cesta k souboru v konečném znění - hdd1 / Obsah / 0000000000000000 / 425307F4 / 00000001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusní hra ! Připomíná mi staré Blair Witch :) chci se jenom zeptat, taky máte tak úzký obraz jako já ? lze nastavit pouze šíře obrazu, nikoliv výška...

Ten formát a poměr stran obrazu u této hry je záměr - "černé pruhy" na obrazovce totiž mají dle slov autorů navozovat filmovou atmosféru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice super, ale když máš širokoúhlou televizi a ještě ti to zúží dvěma černými pruhy, tak jakmile mne někdo napadne zezadu, absolutně nevidím kde je a fightuju naslepo... neni problém ty pruhy, lae ta podělaná kamera k tomu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruhy neodstraňuje ani ten přidaný HD content. Bohužel..Jinak po dlouhé době hra, která mě nutí se vracet častěji k Xboxu :D

Na full screen to vypadá rozhodně lépe http://www.zing.cz/novinky/24294/otravuji-vas-cerne-pruhy-v-evil-within-komunita-se-o-ne-postarala

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu