Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na playstation now


Luke-Hardy

Otázka

Zdravím nevíte někdo jestli hry ve službě playstation now nepujdou normálně koupit jako plnohodnotná hra na ps4? Zatím jsem se dočetl všude něco o pronajímání a to mě teda nějak extra nenatchlo, tak trochu jsem doufal že si hru budu moct koupit a kdykoliv si ji zahrát jako ostatní hry na ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím nevíte někdo jestli hry ve službě playstation now nepujdou normálně koupit jako plnohodnotná hra na ps4? Zatím jsem se dočetl všude něco o pronajímání a to mě teda nějak extra nenatchlo, tak trochu jsem doufal že si hru budu moct koupit a kdykoliv si ji zahrát jako ostatní hry na ps4.

Kde tam vidis hry z PS3 na PS4???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a ja ti cely cas pisem,ze PS4 hry mas na playstation store. Naco ich budes mat aj na Now???

Já například pochopil hned, že mu jde o PS3 hry, takže tu děláš ze sebe akorát vola.

EDIT: Když tak koukám na tvůj profilový obrázek, tak to byl z tvé strany zřejmě záměr:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No dobře tak teď když už víš že jde o ps3 hry tak proč mi trady pořád píšeš o ps4 hrách. A kjuler mi tady ještě potvril to co jsem předpokládal že na ps now nejsou hry z ps4

Upraveno uživatelem Luke-Hardy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG....toto neni fakt mozne!!!

No to opravdu není. Než něco napíšeš, tak se nauč číst nebo alespon trochu přemýšlet. Ptal se, jestli se hry z PS NOW budu dát koupit jako normální plnohodnotné hry na PS4 bez pronájmu. Vzhledem k tomu, že PS now je služba, která nabízí jen hry ze starších konzolí, tak je jasné, že se neptal na PS4 hry, ale na starší hry. Takže jediný, kdo je tu mimo jsi ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nauc sa citat ty...praveze pisal o PS4 hrach! A jebte uz na to. Chlapec sa nevie vyjadrit,nevie co chce,co sme mohli vidiet aj v inych temach a mne tu pisete picoviny. Len som ho upozornil na to, nech sa vyjadruje jasne a nepyta sa na PS4 hry na PS now. Si slepy,dpc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nauc sa citat ty...praveze pisal o PS4 hrach! A jebte uz na to. Chlapec sa nevie vyjadrit,nevie co chce,co sme mohli vidiet aj v inych temach a mne tu pisete picoviny. Len som ho upozornil na to, nech sa vyjadruje jasne a nepyta sa na PS4 hry na PS now. Si slepy,dpc?

Čeština je asi jazyk nad tvoje chápáni tak radši zůstaň u té tvojí slovenštiny a nelez na fora kde se mluví česky protože si očividně jedinej kdo to nepochopil. A ještě k tématu ... když sem psal tenhle dotaz tak jsem věděl že na ps now nejsou hry z ps4 a potom co jsi mi odpověděl si mě poměrně zmátl ale jak se ukázalo tak to ty jsi úplně mimo a pořád tady mluvíš o ps4 hrách i když už je dávno jasné že o ty v tomto příspěvku vůbec nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu