Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Krach pri downgrade z 2.5 na 1.5


theyf

Otázka

Downgradoval jsem z 2.5 na 1.5 přesně podle návodu ale najednou sem mi psp vypnulo a zůstala mi tam jen černá obrazovka.Když ho chvi zapnout,tak chvíli svítí zelené světílko,ale pak se vypne.Nabíjet jde úplně normálně.Byl bych hrozně moc rád,kdybyste mi někdo pomohl,protože mam PSP druhý den a vůbec nevím co mám dělat,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Cha chá :lol: to je teda pecka, lol lol a jeste jednou lol, fakt kotel kdyz ma nekdo 2 dny PSP a hned je na vyhozeni :lol: dobre mu tak :lol: dalsi odstrasujici pripad :lol: az ho dostane zpatky (jestli ho teda dostane :lol: ) tak asi jen tak downgradovat nebude :D jen at se v tom topi a topi a topi........... to sem ale skodolibej co? :lol:
chlapi tak nebudte také svině ten chudák bricknul PSP po dvou dnesch a vy se mu tu vysmíváté do ksychtu..........nemám slov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cha chá :lol: to je teda pecka, lol lol a jeste jednou lol, fakt kotel kdyz ma nekdo 2 dny PSP a hned je na vyhozeni :lol: dobre mu tak :lol: dalsi odstrasujici pripad :lol: az ho dostane zpatky (jestli ho teda dostane :lol: ) tak asi jen tak downgradovat nebude :D jen at se v tom topi a topi a topi........... to sem ale skodolibej co? :lol:
chlapi tak nebudte také svině ten chudák bricknul PSP po dvou dnesch a vy se mu tu vysmíváté do ksychtu..........nemám slov
ja bych si z toho nic nedelal, jsou to zaryti odpurci ISO her :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cha chá :lol: to je teda pecka, lol lol a jeste jednou lol, fakt kotel kdyz ma nekdo 2 dny PSP a hned je na vyhozeni :lol: dobre mu tak :lol: dalsi odstrasujici pripad :lol: az ho dostane zpatky (jestli ho teda dostane :lol: ) tak asi jen tak downgradovat nebude :D jen at se v tom topi a topi a topi........... to sem ale skodolibej co? :lol:
chlapi tak nebudte také svině ten chudák bricknul PSP po dvou dnesch a vy se mu tu vysmíváté do ksychtu..........nemám slov
ja bych si z toho nic nedelal, jsou to zaryti odpurci ISO her :)
jo ale to je neopravnuje být sviněmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne tak ... kazdy tu tlacha o tom jak je originalni ale lidi kteri tady maji originalni winy bych mohl spocitat na prstech jedne ruky. Nemluve o prepalovanych filmech a hrach na pc. Muj nazor je ze v klidu budte originalni ale kdyz uz chcete byt tak uvedomeli jak pisete tak budte originalni se vsim vsudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a nebo že když se ti psp nabýjelo tak do vás uhodil blesk ... oni na to stejně nepřijdou akordá budeš měsíc bez PSP a pak ti napíšou papír at ti vydaj nové...:D

No, tak tohle bych zrovna neříkal, protože konkrétně blesk je vyňat z reklamačních podmínek jako "vyšší moc".

a seš si 100% jistej?

a jako myslim si že mu to vklidu opravěj v serv. a ani nebude muset udávat nějakej spešl důvod protě jen že to nejde taky jsem nic moc konkretně neřikal (radši) a hlavně west už mi to i ukazoval jak se ten špatný gameboot když se nám to seklo opravý je to fakt jednoduchost ale aby nás to napadlo- věda:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a nebo že když se ti psp nabýjelo tak do vás uhodil blesk ... oni na to stejně nepřijdou akordá budeš měsíc bez PSP a pak ti napíšou papír at ti vydaj nové...:D

No, tak tohle bych zrovna neříkal, protože konkrétně blesk je vyňat z reklamačních podmínek jako "vyšší moc".

a seš si 100% jistej?

Na 100%. Nehledě na to, že po zásahu bleskem el. zařízení prostě vyhoří, což se tady nestalo.

Chtít reklamovat zařízení po zásahu bleskem je stejně rozumné, jako jít reklamovat zařízení utopené ve vaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....

My mame samosku pred domem, netreba krast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....

My mame samosku pred domem, netreba krast

fakt jsem se zasmal :roll: :roll: :roll: vsichni nas tu pomluvate ze nejsme original ale sami na tom nejste lip ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....

My mame samosku pred domem, netreba krast

fakt jsem se zasmal :roll: :roll: :roll:

Chtel to nekdo po tobe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....
:) dobrej priklad, mas pravdu, pokud nemas zadny stahnuty neorig. soft palenou hru ci hudebni CD piratsky windows, tak jsi mezi poslednima co muzou vykrikovat, ze jsme zlodejove..Tady nejde jen o PSP ale o principu a je jedno jestli je to psp scena nebo cokoliv jinyho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu