Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PS strore


kantas10

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sice ten problem ma spoustu lidi, ale to i nekolik mesicu drive a zatim jsem se nedocetl zadneho reseni, pripojeni pres pocitac mi prilis nepomuze kdyz z ps store potrebuju stahovat hry do pska.

Edit: zoufale jsem zkusil i komplet restore ps a nepomohlo :) tak jsem tim padem i bez her :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tomio: na sony si psal, že se tu tak strašně rozčiluješ? Navíc přes počítač je to rychlejší, pohodlnější a nečekám na žádný načítání. Btw tím, že xbox live jede bez problému se tu neoháněj když je ta služba placená narozdíl od psn gratis ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To SAIXX: Na Sony se odeslala chybová hlášky přímo s PS3 předevčírem, zatím žádná reakce...Nemám teď na mysli Xbox live Gold ale obyčejnej marketplace odkud si stahuju dema her přími na Xboxu a vše rychlé bez problémů. To samé jsem chtěl od PS3, fungovalo první dva dny...Věci, které slibujou by mělo fungovat, ale nefungujou. Já se nerozčiluju, jen mě PS3 v tomto dost zklamala spolu s pomalou Wifi (nemá nkovou na rozdíl od Xka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

A je někde psáno ohledně PSN, že musí vždy a pořád fungovat? Myslím, že si dávají záležet aby bylo vše o.k., ale bohužel ne vždy to jde a ne vždycky je náprava honem honem jak si někteří z vás usmyslí. Očividně bude problém se serverama a to taky chvilku trvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahojky koupili jsme si PS3 a mám ten samý problem s PS store že se mi objevi jen ta vrchní lišta a vše se sekne.... peněženku jsem si naplnila přes PC jelikož jsem antitalent poradíš mi jak si stahnout hru přes PC do PS?Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahojky koupili jsme si PS3 a mám ten samý problem s PS store že se mi objevi jen ta vrchní lišta a vše se sekne.... peněženku jsem si naplnila přes PC jelikož jsem antitalent poradíš mi jak si stahnout hru přes PC do PS?Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu