Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Advanced Warfare


Umberto

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čau lidi.. chci se zeptat majitelů nového CODka... Hele jakej je ten multiplayer? mě to přijde jak crysis.. furt poskakovat jak ocas... Tuhle serii si kupuju vlastně jen kvůli MP a ten v COD AW mě podle videa dost zklamal... ale třeba to tak není tak se tu ptám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ostatní ale ja moc neposkakuju :D pokud nemáš perk tak to není ani moc výhodný,protože seš pak lovná zvěř . . . Jinak celkově bych to hodnotil velice kladně ,když srovnám tituly který na ps 4 koupíš tak asi i dokonce nejlíp. Mapy jsou sice menší a celkově hra je ultra super rychlá ale jinak šíleně moc modu,Exo Survival,Customizace totalní pecka tam snad nemám žádnej mínus,jediné co mě sere jsou týpci s Venomem,protože sou lepší jak já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ja hraju jen online. Po tydnu jsem to chtel prodat, protoze me to nebavilo, ale ted jsem se do toho dostal a parada. Jen, ♥♥♥♥♥, proc tam nedaj moznost, abyste s prateli hrali proti sobe? S kamaradama hrajeme jen proti sobe a je to vetsi sranda nez spolu v tymu, jen pripojovani do hry je na picu, musime se pripojovat jen na nahodu, kde je zrovna misto. Neni nad to se killovat a pres chat si nadavat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdar lidi, toto je můj první multiplayer na PS4 a podle očekávání mám dost problém se zaměřováním - citlivostí - zkoušel jsem všechny možné varianty, ale bez výsledku - používání pravé páčky na zamíření - většinou minu - buď málo, nebo moc... Z videíí jsem vypozoroval, že ostatní hráči spíš na cíl jen zamíří, zacílí a vystřelí, jako by pravou páčku ani nepoužívali - ale to nějak nedávám... Máte nějakej tip? Na jakou citlivost hrajete? Používáte Aim assist? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sensitivity level 4 , doporučuju pro automaty,jinak důležitý je nastavení perků a ze začátku si udělat cestu přes mapu,kterou budeš chodit furt dokolečka,naučíš se místa zkama nejvíc kdo chodí ,hlavně nemá cenu nikde kempit ,prostě chodit,patrolovat si jednu cestu furt dokola a snazit se hrat score do plusu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky, no já jsem se zatím ustálil na 7... 4 je lepší na preciznější zamíření na dálku, ale když u tebe někdo vyskočí a chceš ho trefit "za letu", tak je to pomalé, nebo se rychle otočit a zareagovat,,, no je to opravdu na každým asi, jak hraje a jak moc páčku táhne,,, u sniperky jiný nastavení jak u automatů,,, a taky o cviku, zvyku... A ty sluchátka ano - ne? Je velký rozdíl oproti klasický bedničkám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniperku vůbec nehraj a to jak kdo hýbe páčkou vůbec neřeš :D Musíš trénovat a být positivní nic víc ti nikdo neporadí ohledně páček,sluchátka kničemu ,důležitý je sledovat mapu to je 80% mých Killu. . . Na poslouchání kroků AW fakt nemáš nárok vzhledem ktomu jak málo času tam máš takže asi tak :D

Upraveno uživatelem Hankeyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej byt pozitivni. Byste meli videt me, jak jsem pozitivni kdyz me nejak ♥♥♥♥ schovanej v rohu mistnosti vezme do zad. Ja mam citlivost na sestku a kdyz si ji zvetsujes, tak proste musis vydrzet par her se v tom placat nez si na to zvyknes. Hlavne nesmis chodit jak splasenej, ja tam porad beham a taky jsem porad mrtvej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu