Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Advanced Warfare


Umberto

Recommended Posts

Budete někdo pořízovat tuto hru, zatím jsem hrál všechny CoD a i když je to pořád stejný tak i přes to pořídím, dle prvních informací to vypadá že singl bude zase jen něco kolem 5 hodin, ale mulťák vypadá luxusně...asi neodolám i když nečekám revoluci a asi si z toho nesednu ani na zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Toho futurismu už začínám mít dost. Nechápu proč se nevrátí k 2 světové...vždyť dobrá FPS z 2. světové nevyšla už tak 10 let....s tou grafikou a těmi efekty co jsou teď by byla hra z 2. světové pecka...například i jen CoD 1 + UO předělávka....advanced warfare vypadá prozatím z videí naprosto stejně jako předchozí díly...tedy až na ten "suprčůpr" obleček s kterým může člověk lítat.. (ale jen můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho futurismu už začínám mít dost. Nechápu proč se nevrátí k 2 světové...vždyť dobrá FPS z 2. světové nevyšla už tak 10 let....s tou grafikou a těmi efekty co jsou teď by byla hra z 2. světové pecka...například i jen CoD 1 + UO předělávka....advanced warfare vypadá prozatím z videí naprosto stejně jako předchozí díly...tedy až na ten "suprčůpr" obleček s kterým může člověk lítat.. (ale jen můj názor)
Vidím to podobně, vlastně od toho neočekávám ani nic jinýho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěděli by si totiž rady, jak by potom udělali super mega ultra killstreaky třebas? Prostě by to bylo jenom zase a opět o střílení a to by pak masa lidi (casualos) nekupovali. Na druhou stranu podle mě stačí nalepit na plenky CALL of Duty a v usa se to bude kupovat tak to je. Tak teď si vyberte. Za mě určitě nejlepší díly CoD 1 a CoD 2 protože tam nebylo milion ♥♥♥♥♥♥♥ch možností jak tě někdo může zabít. Když jsem viděl těd v novém CoD na dálku ovladaný turrret zatímco hráč někdě kempí v rohu mapy, chce se mi zvracet. Cod je těd jako sex se šlapkou, ohrnuješ nad ní nos , ale když vyjde tak uvažuješ i o sexu bez (season pass) ani člověk neví proč. Tak snad mě to zas nezláká, škoda pěnez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky bral druhou světovou válku, ale zřejmě to vývojáři vydí jinak, ono možná časem se k tomuto období vrátí (snad). Mě se osobně líbí i kulisa zamrzlé krajiny , afriky a přírody než jen velkoměsto a v něm boje jak je tomu i teď. Každopádně i tak mám objednanou Day Zero Edici a v pondělí budu pařit. Vždycky mi u CoD MP přišel pomalejší než u B4, ale Podle videí to vypadá na rychlou a hektickou akci, Uvidím a nechám se překvapit. Konec konců prodat to můžu vždycky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě právě na těch nových dílech sere asi nejvíce....že tam je miliarda výbušnin, claymorů, náletu, turretů, min, C4 a dalších hovadin kterými jde zabíjet. Prostě jak v CoD (1) byly jen zbraně a každý měl dva granáty bylo naprosto ideální a fajné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teprve kdyby se pokusili udělat alespoň jeden díl z první světové. Kombinace střelných zbraní a zbraní na blízku. Určitě by to mohlo být hodně zajímavé a neohrané. A návrat do 2. světové by to taky chtělo. Už si ani nepamatuju kdy vyšla pořádná hra z 2. světové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu