Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já se na to určitě chystám. Co jsem měl zatím možnost vidět to vypadá zajímavě. Asi to nebude tak hardcore jako Dark Souls, ale to nemusí být na škodu. Rozhodně do toho půjdu, ale asi až později, teď jsem předobjednal Dragon Age: Inquisition a Assassins Creed Unity, takže herní rozpočet jsem si teď vyčerpal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co hrajete to nekdo? Ja se v tom hrozne motam...Nechapu par veci,napr.jak a jestli kombinovat brneni,napr.warior helma a rukavice od jiny tridy...Proc jsou nektery zbrane jinak barevne znaceny a k cemu jsou mi runy a energy shards...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatím uspesne hraju...Je to pecka, lehci a hezci Dark Souls :D Umrel jsem asi jen 2x a mam za sebou uz tri bosse, takze to svedci o te obtiznosti :) Jinak armory kombinovat lze...zadne bonusy za full sety nejsou (mozna se mýlim). U shardu je napsano k cemu jsou - napr. ghost shard vam obnovi ztracena xp po smrti bez nutnosti bezet k mrtvole, energy shard zvysi obnovu energie na 30s atd. Barvicky u zbrani nevim takhke z hlavy....Ale nejspis určují kvalitu zbrane nebo typ dmg. A runy se vkladaj do zbrani a armoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to sám nehrál, díval jsem se na pár dílů jednoho playthrough na YT a láká mě to čím dál tím víc ke koupi. Lehčí než DS to asi bude, ale neřekl bych, že až tak moc. V DS1 jsem nahrál hodně hodin a když se do toho člověk trošku dostal, tak často člověk odehrál dlouhé pasáže bez toho aniž by ani jednou umřel (když nepočítám nějaké kruté boss fighty). Ta obtížnost u Lords of the Fallen vypadá tak akorát - není to žádná procházka růžovým sadem, kterou by člověk mohl hrát s prstem v nose. Stačí málo a i tady se dá celkem rychle zemřít, ale zase se asi nestane, že by člověk někde "stokrát" umřel a šílel by z toho. Takže si myslím, že je to zlatý střed.

A jedna taková drobnost které jsem si všimnul, skvěle se jim povedlo UI, ten grafický styl inventáře, předmětů v něm atd, je perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kovare najdete kdyz poprve projdete do nove dimenze pres dlouhy most,u nej si vyberete runy k otevreni(neotvirat vsechny- jsou tezky a nektery jsou potreba k otevreni truhel),a vlozite do zbrane,potom pro upravu a vkladani run do zbrani slouzi kovarsky "ponky" rozmisteny okolo...ja ted bojoval ke konci hry s dvouma bosama najednou,masakr...ale na potreti jsem to dal...jinak souhlas,je to taky tezky ale da se to a clovek nema tolik nervy v kyblu jako u DS....jinak uplne prvniho pavouka neni treba zabijet,staci jit potichu a ze stropu neseskoci...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohrano...nejvetsi sranda je ze az pred final bosem jsem zjistil jak pouzit otevrene shards :D(napr.fire protection) atd..ktere maji docasnej ucinek atd...Jinak mi dal typek docela zabrat a potreboval jsem na nej aso 10 pokusu nez jsem prisel jak na nej...Jinak pecka,super... Skvela hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu