Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli myslis ten na tom hrbitove,tak jsem jsem vzdycky utekl do svatyne a pockal az ji rozbije.On se tam pak na chvilku zasekne,tak obouruc a bezet do dalsi svatyne a tak dokola...jestli ti dela problemy jak tam hodi ty modry paprsky a pak to cele vybouchne zkus shard na ochranu proti elektrine,mohlo by to pomoct- nezkousel jsem ale...

Nebo jsi myslel toho az po nem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja testuju 3d na new tv a pak si chvily dam :D A jak poznas ze jdes dobre nebo spatne ? ja sel predtim na opacnej smer a to bylo to vezeni a byly tam ti tlusti se psama a pak takovy obrovsky se stitama a pak sem zjistil ze sem asi spatne a vracel sem se kus na hrbitov a tama to bylo spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První díl natočen..zatím jsem nadšen a osahávbám si konečně pořádně souboj, kterej je občas kostrbatej ale je to jiný než DS a to mě baví :)

A mas stazenej ten 5 gb patch? Co jsem cetl tak opravuje to padani a fps,ale porad prej blbnou amd karty...

Jinak nejvtipnejsi je ze se na vsechny bose da pouzit jedna a ta sama technika:D... Doslo mi to u Final Bosse (Judge) a kdybych mel u sebe Fire resistance shard tak bych ho dal mozna i bez ztraty zdravi....

Jinak uplne v prvni lokaci okolo te vstupni haly je schovano par prekvapeni :-).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je hend jak porazis toho infiltratora takovej pavouk velkej . A pak tam pokecas s tou babou a jdes za nim a porad neco mele :D

Hele ja na vsechny tezky soupere jdu stylem ze na ne poslu kouzlo,vetsinou Ram a jak dostanou pecku tak se na ne rozebehnu a obouruc je vezmu po palici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu