Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

Enemáky který můžeš vyparírovat nebo backstabnout si dáš na jednu ráno...u bosse nebo těch obrněnejch tanků je to problém :) Medium armor určitě snese a meče na obratnost jsou ve hře taky..já osobně kombinují s holí..ta je dle mne velmi mocná v této hře...pomerně rychlá a dobrý dosah.. Největší mínus je že jednu nebo dvě rány zabijou i tebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

parírování je technika odražení útoku štítem nebo zbraní držené v levé ruce..určitě znáš z dark souls..zkrátka nepřítel utočí a když v čas použíješ LT u štítu tak se jeho ptok přeruší a ty mužeš zasadit kritické zranění..Backstab je probodnutí zezadu..u některých nepřítel to jde ale u některých ne..s těmi u kterých to jde není většinou problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parírování je technika odražení útoku štítem nebo zbraní držené v levé ruce..určitě znáš z dark souls..zkrátka nepřítel utočí a když v čas použíješ LT u štítu tak se jeho ptok přeruší a ty mužeš zasadit kritické zranění..Backstab je probodnutí zezadu..u některých nepřítel to jde ale u některých ne..s těmi u kterých to jde není většinou problém..

Tak parirovani jsem do ted nepouzil,vubec me to nenapadlo :-)

Navrc: To neni final boss,spis takovy lehky zpestreni hry:D je docela lehkej,ja ho udelal na podruhy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divnej pan:D ja jsem mu jel dal,ale chtel jeste...a pak jsem se tam uz nevracel,takze nevim...Ale az budu hrat new game ++ tak chci tohle udelat a jeste mi chybi klic k jedny oblasti,kde jsem nebyl tak to chci prozkoumat...ta oblast je videt z hradeb,a vedou do ni kamenny schody,jenze pred nima jsou zamceny dvere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parirovani jsem do ted nepouzil,vubec me to nenapadlo :-)

Navrc: To neni final boss,spis takovy lehky zpestreni hry:D je docela lehkej,ja ho udelal na podruhy...

Mě právě tyhle věci moc zajímají takže zkoumám jestli jde vyparírovat ten či onen protivník nebo dokonce boss :) Je to riskantní technika někdy ale ten pocit když se na tebe rozeběhne ten první enemák tím bočním švihem sekerou a ty ho vyparíruješ a rosekáš :) úvod do hry jak řemen :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem parirovani pouzival v DS a vlastne i v Zaklinaci to bylo,ale tady fakt nevim proc me to nenapadlo...asi se vratim od final bose k tem dverim,zkusim jestli k nim uz nemam klic a cestou si tu techniku nacvicim...Funguje to i na vetsi protivniky? Nemyslim bose,ale treba na ty zmetky s tim dlouhym mecem atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to na takový ty menší obrněnce ale tam je to riskantní protože ten útok je rychlej a dvě bodnutí jsou smrt :) Na ty velký jsem to ještě nezkoušel..ale určitě zkusím protože propíchnout zezadu nejdou a dostat se přes ten jejich štít je nemožný skoro..3-4 kopance a pak si jednou píchnu kudlou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem nejakej prehranej nedari se mi a zkoumal sem tvoje trofeje a ses o kousek dal no :) .. btw toto je co doufam ze to neni nejakej boss :D https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/10749972_4802740722068_5079266253118112850_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem delal dneska cca hodku z5 :D by jsme pak mohli pokecat pres party :)

No jako dneska uz sem chytl hodne nervy jelikoz tam je na kazdym druhym rohu wizard a ty jejich spely sou na posrani kor kdyz tam nabehne ten sasek s 2h mega swordem co musis znicit tu jeho dusi nejdriv nekde v urne. A nahore me zabil nejakej nasranej strom s lebkou kterej mi dal hned ik takze abych zitra zas hledal cestu kam jit :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo...Ja mam vsude tezky brneni ale hrudnik mam medium a je to znat...bez rychlich kotoulu jsi v haji...Toho s dvouma swordama jsem udelal tak ze vzdycky kdyz se na me rozebehl a udelal pak ten trojitej utok tak jsem mu dal uder a tak furt dokola...a kdyz kopal tak jsem pouzil Ram...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu