Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

tekken 6 vs tekken tag tournament 2


pinkpiggy

Otázka

Ahoj, rad bych se zeptal na jednu vec ohledne tehle her. Naposledy jsem hral tekkena 2ku, uz si nepamatuju, jak se jmenoval ten MODE tam, bylo mozne hrat 2 hraci, kazdy si vybral 2-8 postav. S temito postavami pak bojoval, kdy si vzdy mohl prohodit mezi dvema z nich. Tedka shanim Tekkena nejnovejsiho, ovsem nevim ted, jakeho poridit. Vim, ze tekken tag tournament 2 tenhle mode by mel mit. Ovsem nevim, jestli ho ma tekken 6. Tedy dotaz zni jasne: Je ve hre Tekken 6 mod boje mezi 2ma hraci s az 8mi postavami, kde je mozne z techto osmi postav dve prohazovat? Nebo je tento mode uz jen v Tekken Tag Tournament 2? Nebo neni uz nikde? :]

EDIT: A omlouvam se, jsem blbej, spatna sekce, prosim moda o presunuti do sekce PS3 HRY, dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hoj mícháš dvě věci dohromady...

1-8 postav pro každou stranu je team attack mode nebo tak nějak

pokud chceš prohazovat pak musíš sáhnout po TTT2 protože to je Tagování... tam lze prohazovat... mezi dvěma postavami ted nevím jestli jde mnavolit 8 postav a mezi nima prohazovat... jinak není důvod volby ... tekken 6 je někde kvalitativně tak kolem 7/10 zatímco TTT2 je někde úplně jinde cca 9/10 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu