Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc se Slimákem (downgrade)


Honza1972

Otázka

Najde se dobrák, nejlépe z Prahy směrem na Mělník, který mi za úplatu stihne do vánoc přehrát firmware z 3.71 origo na cf ? Je to dárek pro vnuka kolegy z práce. Zkoušel jsem to pomocí synova Fata, ale nejde mi to. Mám cf 3.72 hx a nevytvořim pandoru. Radil mi už po pm Wokonator, ale asi budu dřevák, tak to radši zaplatim, než abych skurvil obě. Dík Honza icq 459145205 nebo pm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Qvasimodo, jsem rád, že mi pomůžeš, napiš, kde a kdy mám bejt, já tam dorazim a dokončíme to moje trápení. Není problém, kdykoli během dne, kdekoli. Dík honza

já bych spíš šel do těch 2(Anymousovi_,Tommzsovi ) máš 100% jistotu že to neposerou...ne že by to tenhle posral ale skušenosti jsou zkušenosti..sice něco málo zaplatíš...ale kvalita je kvalita xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mozna zkus nekoho jineho,ja jsem delal unbrick jen asi 15x a pokazde zatim v pohode.

Ale samozrejme zde na foru je plno daleko zkusenejsich.

Dle clanku zde na foru Ti mohu take doporucit Anymouse ,tak i Tommzsu .

Nekolikrat mi zde na foru take dobre poradili.

Vsichni je chvalej vcetne me ,tak tam to budes mit 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Najde se dobrák, nejlépe z Prahy směrem na Mělník, který mi za úplatu stihne do vánoc přehrát firmware z 3.71 origo na cf ? Je to dárek pro vnuka kolegy z práce. Zkoušel jsem to pomocí synova Fata, ale nejde mi to. Mám cf 3.72 hx a nevytvořim pandoru. Radil mi už po pm Wokonator, ale asi budu dřevák, tak to radši zaplatim, než abych skurvil obě. Dík Honza icq 459145205 nebo pm

Ahojda ja mam ten stejnej problem darek pokud me nekdo poradi nebo jak na to pac sem uplnej novacek a nerad bych udelal tezitko z PSP ja lokalita Brno

Dekuji predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já bych spíš šel do těch 2(Anymousovi_,Tommzsovi ) máš 100% jistotu že to neposerou...ne že by to tenhle posral ale skušenosti jsou zkušenosti..sice něco málo zaplatíš...ale kvalita je kvalita xD

omg :D co chceš na tom pos..... pokud máš pandoru tak na tom snad ani není co pos.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg :D co chceš na tom pos..... pokud máš pandoru tak na tom snad ani není co pos.....

ale je...třeba když děláš ten unbricker V3 tak když neuděláš dump nand a při instalaci se ti to (může) sekne u format flash1 tak si zničil psp...:)

PS: někde tu je topic o tom...

EDIT: Honza1972: njn že když je to zadarmo:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu