Jump to content
bohycd

Top games na vitu

Recommended Posts

To je různé, někomu se líbí vdolky a někomu holky, jinak Rogue Legacy asi nej hra co jsem letos hrál (možná ho trumfne The Binding of Isaac, který vyjde v listopadu), Killzone super multák, Terraria super sanbox hra, jěště musím koupit Minecraft, abych si zastavěl i v 3D, LBP je prostě LBP :) Walking Dead jedu ted, příbeh dobrý, škoda, že to jede na takovém zpraseném enginu.

Takové schrnutí: Je toho dost na to to tady vypisovat.

To je různé, někomu se líbí vdolky a někomu holky, jinak Rogue Legacy asi nej hra co jsem letos hrál (možná ho trumfne The Binding of Isaac, který vyjde v listopadu), Killzone super multák, Terraria super sanbox hra, jěště musím koupit Minecraft, abych si zastavěl i v 3D, LBP je prostě LBP :) Walking Dead jedu ted, příbeh dobrý, škoda, že to jede na takovém zpraseném enginu.

Takové schrnutí: Je toho dost na to to tady vypisovat.

sry ale jak nekdo muze rict za na tak výkonou konzoli jako je vita je nej hra Rogue legacy......(takova hra muze bejt dobra max tak na nintendu ds)

ja nechapu ze na takovou konzoli udelali 5 znamejch titulu a pak uz jenom JPN srack...y

PetraGTC joo koukal jsem na recenze, taky plánuju :) a prosim mel bych dotázek, nevíš jak je to ted s playstation.cz ? Snažil jsem se kouknout co planujou za novy hry jak treba u ps4 , dříve to tam bylo ale teď je to jaksi divně rozpoloženy.. a za boha nevim jak se tam dostat. nevíš jak na to ? :cry:

To nevím, já sleduju lega blog.playstation.eu Jinak, Helldivers jsou nářez, co-op ve čtyrech je maso. A podpora cross-buy, cross-save je parádní, za jeden nákup hraješ na Vitě i na PS3 nebo PS4 :) Akorát solo hra je trochu nudná, mimo hodně častého umírání se nic neděje :D :D A solo se expí strašně pomalu.