Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Top games na vitu


bohycd

Recommended Posts

To je různé, někomu se líbí vdolky a někomu holky, jinak Rogue Legacy asi nej hra co jsem letos hrál (možná ho trumfne The Binding of Isaac, který vyjde v listopadu), Killzone super multák, Terraria super sanbox hra, jěště musím koupit Minecraft, abych si zastavěl i v 3D, LBP je prostě LBP :) Walking Dead jedu ted, příbeh dobrý, škoda, že to jede na takovém zpraseném enginu.

Takové schrnutí: Je toho dost na to to tady vypisovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je různé, někomu se líbí vdolky a někomu holky, jinak Rogue Legacy asi nej hra co jsem letos hrál (možná ho trumfne The Binding of Isaac, který vyjde v listopadu), Killzone super multák, Terraria super sanbox hra, jěště musím koupit Minecraft, abych si zastavěl i v 3D, LBP je prostě LBP :) Walking Dead jedu ted, příbeh dobrý, škoda, že to jede na takovém zpraseném enginu.

Takové schrnutí: Je toho dost na to to tady vypisovat.

sry ale jak nekdo muze rict za na tak výkonou konzoli jako je vita je nej hra Rogue legacy......(takova hra muze bejt dobra max tak na nintendu ds)

ja nechapu ze na takovou konzoli udelali 5 znamejch titulu a pak uz jenom JPN srack...y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

PetraGTC joo koukal jsem na recenze, taky plánuju :) a prosim mel bych dotázek, nevíš jak je to ted s playstation.cz ? Snažil jsem se kouknout co planujou za novy hry jak treba u ps4 , dříve to tam bylo ale teď je to jaksi divně rozpoloženy.. a za boha nevim jak se tam dostat. nevíš jak na to ? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, já sleduju lega blog.playstation.eu Jinak, Helldivers jsou nářez, co-op ve čtyrech je maso. A podpora cross-buy, cross-save je parádní, za jeden nákup hraješ na Vitě i na PS3 nebo PS4 :) Akorát solo hra je trochu nudná, mimo hodně častého umírání se nic neděje :D :D A solo se expí strašně pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu