Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nákup z US Xbox store


Pan Psychousek

Recommended Posts

Zdar, mohl by mi pls někdo vysvětlit jak je to s DPH při nákupu kartou z US store?

Hra stojí 59,99$,takže se mi hned stáhne z karty těch cca 66$ nebo to bude až nějak později???

Používám totiž na platby po netu virtuální kartu, kde jsou ty údaje pro platbu pouze dočasné.

DIK MOC ZA INFO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vse v pohode....zalozil jsem si na to novy profil,abych ho mohl s nekym do budoucna sdilet a nemuset tak davat pristup ke svemu hlavnimu profilu....i kdyz to je cz ucet,jen sem prepnul konzoli na us region,pridal cz kartu a fakturacni udaje zadal na aljasku...dph to nestahlo zadne-nevim jestli jen v tomhle pripade nebo je to tak vzdy...byla to moje prvni hra placena timhle zpusobem...po platbe sem kartu z profilu odebral aby me nestahli dodatecne...pak konzoli prepnul zpet na nas region prihlasil hlavni profil a stahnul....zatim vse jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si žádnou dodatečnou daň neúčtují,mám us profil jako hlavní a už tam nakoupil víc věcí.Jen jak oslabuje koruna tak se zdražujou hry pro nás.Pár měsícú zpět mě ještě vyšlo Diablo na 1200,Sunset už teď na 1330.Ale pořád míň než na cz storu nebo než disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu