Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pandora's battery HElp!


santaloza

Otázka

zdravim,

chcel som si dat vyzsi CF na 3.71. Ja som mal nainstalovany 3.52 M33, samozrejme ze mi nesiel , lebo som potreboval na neho update, ktory som si nevsimol. Tak som siel robit 3.60 M33 od tekena90 cez tento link

http://console-forum.net/showthread.php?t=12072

vsetko som si precita, a teraz uz nepochopim preco som zacal hned s prvym bodom - vytvorenim pandoras batery a pandoras magic memorystick (ktory som myslim nemusel ani robit)

link na tutorial http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

urobil som z navodu komplet 1. bod - pandoras batery a pandoras magic memorystick.

Ked som spravil 11. krok "spustit Pandora's Battery Creator" - spustil som, potvrdil som X a cakal som. nasledne som vybral baterku a napojil psp na nabijacku a spustil som, mal som tam svoj stary CF. ale ked som tam dal tu baterku tak sa mi objavilo Pandoras battery recovery menu

kde som moholdat

x dowgrade

() bavkup nand

[] restore nand

nevedel som co s tym - pozeral som na nete - nic som nenasiel

tak som predsa dal downgrade- pretoze sa to spomina v navode na tu pandoru {ohladom downgrade/unbrick} co mi tam hodilo 1.50

-nepochopil som ten treti krok co v tom downgrade navode teken90 pise

"3 ) Po dokončení instalace vložte normal a baterii." - po dokonceni instalace vlozte normalnou baterii????- neviem

----------------------------------------------------------

co s tym teraz?

tuto baterku musim ponechat v policke a kupit si novu?

neda sa to nejako este zmenit?

mozem si bez baterky nainstalovat vyzsi CF- aby som aspon hral na nabijacke?

dik za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli mas 1.50 ,tak pust PSP pres AC Adapter a pak teprve vloz tu baterii.

V tu chvili Ti bude fungovat jako normalni baterii (nevypinej PSP)

Z 1.50 nainstaluj 3.40 OE pak 3.52 M33-4 a pak 3.71 M33-4.

V tom 3.52 si dej do slozky PSP\GAME\Hellcat 3.xx Pandora Battery Installer a tim si preved baterii na normalni.

A nebo si tu baterii muzes predelat uz v tom 1.50.Jestli mas na katre stale pandora bateri creator ,tak si dej prevest na normal one.

Zmacknes v nabidce ctverecek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu