Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Share Playne


kuba.s

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, řešil jsem taky tenhle problém, že mi funkce share play nefungovala. S kamarádem jsme měli oba aktivní plusku a hlásilo to chybu NAT type. Aby share play fungoval, tak musí mít oba uživatelé NAT type 2, nebo nižší ( zjistíš v nastavení, informace o připojení) Abychom se dostali z NAT type 3 na NAT type 2, tak jsme si museli aktivovat veřejnou IP adresu. Po aktivaci už to šlape v pohodě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

resil jsem to v jinem vlaknu sral sem se s tim tejden ale ted vse funguje jak ma a napripklad ja zalozim party (hlasova komunikace) zapnu shareplay dam ti ovladac na dalku tobe se ukaze moje obrazovka a muzem hrat nhl proti sobe ... zkouseli jsem to kdyz mel druhy ucastnik net jen 4/2 a i kdyz se to obcas trhlo bylo to hratelne... kdyztak si me pridej na psn - digisol10 a muzem zkusit ja mam net 100/100 tak stream mi jede dobre :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu