Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc s výběrem telefonu z Číny


LENCAK

Recommended Posts

Zdravím adminy a uživatele.

Chtěl bych si objednat nejaky čínský telefon. Jsem majitelem Samsung galaxy Note 3. Ale od noveho roku jdu do prace, kde hrozi velka pravděpodobnost utopeni telefonu v Labi :) tak to nechci pokoušet.

Hodne lidi v mem okruhu je spokojeno, na netu jsem koukal ze je to kus od kusu - jde dobre gps, nejde, spatny signal wifi a tak.. Koukal jsem již na par telefonu. Libil se mi elephone p2000. Ale na konci listopadu tohoto roku ma vyjit p3000s a nevypadá spatne.

Ma nekdo nejake kladne zkušenosti i s jinou čínskou značkou?

Chtěl bych nějaký do 4 500,-

nejlépe 4,8 jadro, 2 GB Ram, 16 interní paměti.

Dale nejake zkušenosti s reklamaci, kde nejlépe koupit a tak?

Děkuji za diskuzi a hezky den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám elephone p10c, výkon je dobrej (hry rozjedu, filmy taky), nějaký velký záseky jsem nezaznamenal, kitkat funguje dobře a je rychlej, navíc je čistý bez nějakých blbostí okolo. Trochu chrčí když se zesílí na max. takže repráček nic moc. Baterka při normálním používání vydrží v poho do druhého dne, při plnym využití (net, hry...) není problém nabíjet klasicky každý den. Displej je IPS takže pozorovací úhly jsou OK. Kupováno přes Aukro.

Když to tak vemu tak na čínu za cca 3500,- je to dobrej foun ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu