Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

bundle


dany_

Otázka

ahoj chci se zeptat nevite jestli xbox planuje taky bundle s GTA V tak jako ps4? popripade kdy, za kolik jestli je nejaky ofiko info. nechci si kvuli tomu kupovat plejko.. a nahodou ten bundle fifa + forza uz nebude? a jeste kolik stoji live gold na rok? ps4 pokud chapu ma hrani gratis ale stejne sem odkojenej na xboxu tak se radsi ptam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesně tak, na PS3 byl ještě mulťák zadarmo, ale od PS4 už je taky placený. Jinak co jsem se tak trochu díval, tak bundle s FIFA a Forzou ještě jde sehnat, kdyby jsi chtěl odkaz tak pošlu přes PM. Ale teď těch bundlů je na výběr několik. Třeba ten bílý Xbox se Sunset Overdrive není špatný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No našel jsem to na oficiálním storu MS, mají to pořád v nabídce, tak očekávám, že to budou mít stále skladem. Kdyžtak jsi tam zkuste zavolat a radši se ještě zeptat.

http://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/pdp/Konzole-Xbox-One-s-hrami-Forza-Motorsport-5-a-FIFA-15/productID.305948700

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo profil ti bude fungovat na obou Xboxech včetně Live gold.

Tady je popsané co všechno dostanou hráči z oldgenu GTA5 na nové konzole http://www.eurogamer.cz/articles/2014-10-28-stavajici-majitele-gta-5-dostanou-pri-upgradu-novy-obsah

Jinak v JRC je ještě akce na GTA5 http://www.jrc.cz/clanek_tradein_gtav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak s tim livem je to super :) ale jak tak zjistuju tak aby se mi prenesla postava tak bych mel byt prihlasen pres social club, ale tak 4 mesice sem to online ani nezapl.. a ani nevim jestli sem byl vubec prihlasen pres social club a ne jen pres profil xbox live.. :/ doufam.. jinak GTA V mam predobjednany a cekam az mi dojde xbox one no uz jen :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj chci se zeptat nevite jestli xbox planuje taky bundle s GTA V tak jako ps4? popripade kdy, za kolik jestli je nejaky ofiko info. nechci si kvuli tomu kupovat plejko.. a nahodou ten bundle fifa + forza uz nebude? a jeste kolik stoji live gold na rok? ps4 pokud chapu ma hrani gratis ale stejne sem odkojenej na xboxu tak se radsi ptam

gold sezenes v pohode pod 900 na aukru uz dvakrat jsem ho tam bral a vse v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu