Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Půjčení her(digi verze)


Pan Psychousek

Recommended Posts

Zdar,tak mě napadlo....nenašel by se tady nějaký spolehlivý 1 člověk,ktery by mi byl ochotný půjčit přístup k účtu kde je nové Call of Duty?:)...třebas na měsíc...nabízím za to přístup k Forza Horizon 2 z profilu,který mám založený jen na sdílení.Nemám totiž zatím nikoho z kámošů kdo by měl XOne....

Představoval jsem si to nějak takhle:

Dotyčny si zalozi "sdileci ucet" kde stahne z US store hru,dohodneme se na době přístupu,vyměníme si údaje o účtu a heslu a po skončení si prostě oba změníme na tom svém účtu heslo a profil toho druhého smažeme.

Heslo profilu se neda jen tak změnit,pokud tam má člověk ověřování změny nastavení pomocí kódu na email či na mobil-to pro ty pripady,kdyby chtel byt někdo krysa a privlastnit si ten ucet.Stejne tak by platil zakaz menit status "My home Xbox".V pripade poruseni by proste dotycny zmenil heslo a zamezil tak pristup ke sdilene hre...jde o to,že oba profily soucasne on-line byt nemuzou,ale pokud je nastaveno my home xbox,1 profil muze byt offline a i tak hrat veskery obsah na jakemkoliv profilu v konzoli.

Mozna sem neco nedomyslel,ale prijde mi to jako rozumny zpusob jak usetrit 50% nákladů na hry...kupovaní her na stridacku v ramci jednoho uctu mi prijde uz moc ulet,kdyz se dotycni neznaji...

Pokud by byl ten clovek rozumny,jsem ochoten nechat ten pristup i natrvalo a trebas takhle resit i jine hry....jsem z Ostravy a nemam tolik casu na hrani kvuli rodine a praci,ale po vecerech si rad zahraju a kdyz je moznost usetrit tak proc to nevyuzit....

kdyby to nekoho zaujalo tak mi pisnete na

mistr.rozumbrada@outlook.com

zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu