Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to tedy dost nejasné,ale nejlepší by bylo to zkusit to samé na té tv,ale na pc.

Nevíte někdo na začátku je asi 12 oken hned jak poprvé vsunete cd a tam jde spustit ta první mise středověk,pak pokračuje dál hra.

Jak se dostanu k těmto 12 oknům?

Nemůžu to najít chtěl bych si odemknout i další abych se podíval co to tam je:)Byly tam i další středověký mise,ale nevím jak se k tomu dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty okna uz sem ve hre dal nepotkal ( podle me je to jenom jako obrazovka toho helixu) toho rozhrani od abstergo technologies, a ten zbytek dal pokracuje sam jak prochazis sekvencema :) ja sem zatim v seq 5 páč sem delal vedlejsi ukoly a dneska odemk tomas něco armor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen na odemknuti companion věci.. ale pro hru, pribeh a tak ne.. je to jeom takovej bonus :) a odemyka to ruzny bednicky a tak :)

EDIT:

tak sem to dohrál, a po počátečním zklamání musim říct, že příběh a tak mě dost potěšil,takže to nakonec nehodnotim zas tak špatně :) příběh fajne, a ostatní nedodělky se daly v pohodě zachvíli skoro ani nevnímat :)

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat nalezl jsem.pod Cafe to obleceni ktere se musi otevrit tim ze se hledaji ty enigma symboly...V cafe jsem nemel problem tak jsem si nasel dalsi lokaci na mape kde by se meli ukryvat(les Invalides) ale i kdyz jsem vsechny nasel tak mi nejdou aktivovat...to musim ve hre pokrocit az do tehle casti a pak teprve hledat symboly? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle...Kouknul jsem na yt,podle typka jsem udelal prvni myslim 3 nebo 4, pak zacinal dalsi v tom bludisti na vezi kde si aktivoval novou a ja ji aktivovat nemuzu...ALE zapomel jsem jit dolu do te mistnosti,ted se mi tam otevrely dvere a jsou v nich 4 valce s pakou na otaceni - hlavolam proste...Chapu to teda spravne,ze muzu vysbirat (najit) symboly po meste a jednou za cas je jit vlozit do te mistnosti kde se otevrou dalsi dvere s hlavolamem a az ho udelam muzu pak pokracovat v hledani symbolu? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ty všecky ryddle udělal v pruběhu seqence 3.. a šli mi všecky, jenom jestli náhodou nezačínáš někde jinde, dycky musíš (asi víš) začít na tom místě jak je ten "svitek" v mapě a pak pokračovat na další symboly, občas se přicestě najde rovnou nějakej symbol ale když člověk nemá rozdělanej danej útržek tak to na něj nereaguje, jestli si nenašel jinej než hledáš :D nebo ti nejde spustit ani ten první počáteční ?

já sem si občas pomoh zde:http://www.ign.com/wikis/assassins-creed-5-unity/Nostradamus_Enigmas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak pokračovat na další symboly, občas se přicestě najde rovnou nějakej symbol /QUOTE]

Hra je parádní to souhlasím,ale tohle dělat asi nebudu,hlavolam v hlavolamu,dost těžký byly i ty červený vedlejší mise.Díky za info:)

Ty červený vedlejší mise jsou přeplněný těma bootama jak pobíhají po těch dvorech,než naláduješ je jich tam snad 10,škoda,že se nedá ukládat rovnou uprostřed mise.

Hlavní mise jsou dobře vyladěný a jdou hrát pohodlně.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me ta hra pripada celkove hodne lehka..nemam v nicem nejakej problem...Pomalu vse se da vyresit Berserk sipkama atd..ale co me stve je inteligence nepratel...hodis nekam bombu a on se tam ani nejde podivat,kolikrat stojis primo pred vojakem a nevidi te a nebo naopak te vidi pres zed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zezačátku mi to připadalo tak o 100% tezsi jak puvodni AC, ale pak sem se naucil parry, skocil udelat vsecky caffe missions a koupil si vsecky kavarny, ziskal dobrej prijem a nakoupil nej Armor a Nej Heavy weapon, a od ty doby to lítá :D preferuju dycky co nejsilnější zbran, dobrej armor, stealth jen v nejvyssi nutnosti, takze to vetsinou rosekám, kdyz jich je moc tak kouřová bomba rosekam vsecky jakse to odkouří tak další bomba a takhle třeba behem 4 bomb rosekam haldu týpku kery by me jinak rozšmelcovali :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz nezapoctu nizkej framerate a obcas divny chovani pri pohybu tak bych tomu dal 7/10 prostě mě potěšil příběh, konečně tam byla i nějaká ženská.. ikdyz na konci sem teda čekal trošku happy end :D nebo nějakou vášen :D ale celkově tedy 5/10 O:-) kazdopadne pro fandu AC serie to určo stojí za to (např pro mě) páč pro mě spí š platí to první hodnocení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC 3 je jediný kerý sem nedojel , haytham mi připadal strašně nízkej a tlustej, a celkově mi to vůbec nesedlo :D každopádně na doby kdy byl v AC Ezio Auditore di Firenze to nemělo už nikdy.. starej řím, itálie.. to byla prostě lahoda.. odemykání altairs armor a tak... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu