Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak po zrušení Unity z předobjednávky stále nevím, jestli Unity budu mít nebo ne :D (Vtipné je, že nevím jestli je to dobře nebo ne - sice mě zklamali s tou optimalizací atd, ale i tak se nějak vnitřně pořád těším, až si to vyzkouším :D ) Mám větší objednávku na Originalky.cz, včetně Dragon Age Inquisition. Psal jsem jim o zrušení Unity z te předobjednávky a vrácení peněz. Email byl přečtený, ale v podstatě dva dny bez žádné odpovědi, nic. Máte s nima někdo zkušenosti? V podmínkách uváději, že před odesláním člověk storno může provést.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že to běží lidem v ČR jinak? Na tupou otázku zkrátka dostaneš tupou odpověď ..

Když neumíš odpovědět nebo se ti zdá otázka tupá, tak raději neodpovídej vůbec. To je zajímavé, že Rustli mu dokázal odpovědět normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě spíš sere že ta hra zase neni celá česky

Tohle me az tolik nesere. Moje AJ je katastrofalni a vubec to neuskodi. Sere me playman. Schvalne jsem se ho ptal, jestli budou pro konzole prelozeny jen mluvene dialogy (Blackflag) nebo cele menu, jak je to u PC platforem. Odvedel, ze stejne jako u PC. Dneska zapnu a ono h.o.v.n.o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu