Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra takže furt je to tak hrozné jo? Žádný patche nepomohly? Já si koupil Far cry 4, tak až ho dojedu, tak ho zkusím nabídnout na výměnu za Unity, ale teda doufal jsem, že už to bude hratelné... Jako na nový konzoli přece nebudu hrát na 20-25fps proboha.. A to jsem se na Francii tak těšil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubisoft je banda línejch hovniválů, mohli to udělat klidně na 1080/60fps, kdyby se jim chtělo. Namísto toho vydali 900/30 alpha verzi hry...a beztak to X1 brzdí, je to prostě slabší konzole a ubisoft to naznačil...

Ale prd brzdi.Zrovna v tomhle pripade se zda ze je to naopak...Diky vyssimu taktu procesoru bezi xb1 verze lip,ale o tom uz se tu taky mluvilo...Kazdopadne at tak ci tak je pravda ze s optimalizaci si mohli hrat lip,tu hru vydali drive nez meli aby se stihal nejakej blbej termin pro akcionare apod.a takhle to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra s tak velkym rozpoctem, by si nemela dovolit takovy chyby, ale tak treba se to uz nebude opakovat.. anvil engine bude snad do vydani novyho na ps4 odladenej, tak uz to ude priste oky... a po tom jak dopadla unity, snad i akcionari atd budou tlacit na trochu kvalitnější dílo.. :) kazdopadne by se ac mel vratit vic zpatky pred rok aspon 1600 ci spis mnohem dozadu, prvni dily, italie, rim a tak byly mnohem hezci.. ta modernost je min zajimava, jak starší doba.. šak uvidíme co bude..

u Farcry, jednička revoluce, dvojka nic moc, 3ka super, 4ka uz me zasmoc nevzala... nejde asi mít proste stale super tunu dílů stejný hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty propady tam stale jsou, ale kazdy to vnima jinak a treba vam to vadit nebude. Po tretim patchi mi ale prijde, ze je horsi i grafika, takze misto odladeni stahli graficke detaily pro vetsi fps, ale je to jen muj dojem. Jen jeste zminim, ze nejvic je to videt na vlasech pri animacich, takhle blbe to nevypadalo ani ve hrach pred deseti lety :D.

Jak jste spokojeni s UI?

Já jsem spokojen, zatím na to stejně moc času nemám, ale z odehraných 10 hodin jsem žádné kritické záseky nezaznamenal.

Jinak ohledně toho 3. patche jsem četl, že tam přidal chybu ve vykreslování světla a stínů, třeba další patch pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo,ale historie Prahy atd.je vic nez zajimava,takze by to klidne klapnout mohlo...a kdyz se podivas jakym tempem vychazi ac hry a pokazde v jine zemi a meste tak si myslim ze do 3 let mame Prahu...To mezitim vyjde dalsich 8 AC her a oak uz nebude kde brat inspiraci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Next gen neznamená super High-end PC, ale slouží jen jako označení pro další generaci konzolí.

Už pochopte, že to označení nemá nic společného s označením vykonu konzole.

A raději už říkejme old-gen a current-gen.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni sem napr: beta.techradar.com/news/gaming/consoles/ps4-vs-xbox-720-which-is-better-1127315/2#article-body

Jinak tohle bych uz neresil...

Performance, dle benchmarku, má PS4 procesor lepší.

http://www.cinemablend.com/games/PS4-CPU-More-Powerful-Than-Xbox-One-CPU-According-Benchmark-Test-61203.html

Nemá cenu se o tom dohadovat, to máš pravdu. To, že má něco větší takt, neznamená, že je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Performance, dle benchmarku, má PS4 procesor lepší.

http://www.cinemablend.com/games/PS4-CPU-More-Powerful-Than-Xbox-One-CPU-According-Benchmark-Test-61203.html

Nemá cenu se o tom dohadovat, to máš pravdu. To, že má něco větší takt, neznamená, že je to lepší.

Jako jo chápu :-D ale nechápu borce co se třeba u driveclub zastaví a kontrolují kůru stromů a skály, když závodím nezastavuju a jedu ne? (to sem nepatří) ale všichni to assassins creed unity kritizují to mě vadí. Ti co sledují nějak extra grafiku tak jsou rozmlsaní a chtěj jen to nejlepší :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem za 6 dní Unity dohrál na 100%, jelikož mě to neskutečně chytlo, na grafiku jsem ani moc nekoukal, i když některé věci tam jsou přímo do očí bijící...to dobíhaní textur, jdeš po ulici a dva metry před tebou se načítají lidé a podobně, to je fakt na pováženou...ale příběh mě bavil, ta hra je na 100hodin hry...prostě je to alpha/beta verze se 100% obsahem...co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dostat season pass ten čínský šunt chronicles china

-kam vlézt a platí se to zvlášt?Nebo to je už v ceně s hrou?

A ten chemical revolution píše,že se mám registrovat v psn a tam zadat random code a stáhnout to?Zkoušel to někdo?Hrál to někdo?To mám stáhnout a hrát po dohrání celé hry až?Já to chci hrát hned na začátku abych si ušetřil "překvapení,že to NEBUDE zase fungovat.

Zpřístupní to nějaké tlačítko kde to zmáčknu a spustí se ta mise?

Je to možné to hrát samostatně hned před hrou?

To zase bude porod to spustit

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu