Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

mobil rada


rada

Recommended Posts

já bych do něj šel .. kámoš si koupil něco podobnýho .. je to ted aalcatel a astál podobně a úplně vpoho .. jestli ti stačí psát vola a poslouchat hudbu tak co víc si přát .... POZOR: nečetl jsme žádnou recenzi ani se vtom nějak hrozně moc nepohybuju ale je to můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad musíš vědět co od toho telefonu chceš ne?:roll: pokud chceš manažerskej telefon se spoustou funkcí tak tohle asi neni pravá volba, pokud chceš pouze volat a psát, myslim že ti bude stačit......

co to je za přiblblej topic?.... a AHA! : tvoje posty, to je taky samá perla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad musíš vědět co od toho telefonu chceš ne?:roll: pokud chceš manažerskej telefon se spoustou funkcí tak tohle asi neni pravá volba, pokud chceš pouze volat a psát, myslim že ti bude stačit......

co to je za přiblblej topic?.... a AHA! : tvoje posty, to je taky samá perla.....

máš něco proti mejm postum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) telefon se u nás dá koupit tak půl roku ale jenom z neofic. zdrojů a na inzeraty

b) pokud chceš nejmenši telefon tak jo ale pokud chceš Mobilni telefon tak NE

Však je to velke jak zapalovač obyčejny nevim jak se na tom bude psát smsky ale pokud se chceš exkluzivně vyjímat mezi ostatníma tak raději něco jineho....Já osobně bych to asi ztratil dřív než bych si zavolal

edit: doufam ze to neni nezákonné přikládam link na menši recenzi

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Mivvy-music-telefonujici-empetrojka/sc-21-sr-1-a-1117506/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu