Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

40 GB verze a net?


Molda22

Otázka

Zdravím chlapi! Chtěl bych si pořídit PS3 40 GB verzi a chtěl jsem se zeptat o co důležiteho je okleštěná. Pujde mi na ni hrát po netu?atd

díky za odpovědi.

Zatím jsem vlastnil PS1,PSone,PS2 a PSP a myslím že přišel čas na PS3 když se ted da sehnat za cca 10 500 kč všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

díky , a četl jsem tady,že se lidi připojuou na net v PS3 normálním internetem,který mají zařízený pro PC,že prostě nějak přehodí kabel od modemu do PS3 a net jim funguje. to opravdu takhle jde? no PS2 hry mě netankujou,na PS2 hry mám PS2 :D Jo a bude u toho jeden nebo 2 ovladače?to je docela duležité...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no právě, ve wifi se vubec nevyznám, všichni to kutí i do PSP,ale ja se k tomu nijak neodhodlal. Nevím jak se dá vykutit internet přes wifi pro PSP nebo PS3,co je k tomu třeba,jak se to platí,kolik to stojí,jak je to rychlé atd atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

počkat,takže si koupím wifi router(to jě nějaké zařízení,nějaký přijímač signalu) a co pak?pak musím někde sehnat nějakého poskytovatele wifi internetu a nechat si u nej zřidit net nebo jak? nebo jak to funguje?to pravě nechapu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
počkat,takže si koupím wifi router(to jě nějaké zařízení,nějaký přijímač signalu) a co pak?pak musím někde sehnat nějakého poskytovatele wifi internetu a nechat si u nej zřidit net nebo jak? nebo jak to funguje?to pravě nechapu..

Z modemu zapojis ethernetovy kabel,ktory si mal v pc,do switchu(ktory si musis dokupit).Potom zo switchu das ethernetovy kabel do ps3,z dalsieho vystupu na switchi das druhy ethernetovy kabel do pc,skratka budes potrebovat 3 ethernetove kable.Switch ti umoznuje byt pripojeny sucasne na obidvoch. S PS3 chod na browser,ked sa ti nacita stranka,je to ok.Nemusis ist ani na "internet connection test",ktory je v menu ps3.TOTO NASTAVENIE PLATI,BEZ WI-FI PRIPOJENIA NA INTERNET,BEZ ROUTERA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu