Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde nakupovat z Xbox store


Pan Psychousek

Recommended Posts

Uz 3 dny se snazim koupit nove CoD a porad to nejde....ten status xbox live kontroluju z mobilu 15x denne a porad stejna hlaska a v konzoli to stejne....uz me fakt serou...clovek jim chce zaplatit a nemuze[emoji34]....kdyby slo aspon zjistit jak dlouho to nepujde[emoji19]....krabicovku nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mi nejde koupit na US Store.Nekupoval jste někdo i něco jiného z US?Jestli je to těma problémama se serverama a nejde teď koupit jem Halo.Nebo jestli nějak omezily regiony zase?Odmítám platit na českém store o několik set víc...Kolik stojí Halo na CZ Desmo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kupoval naposled 4.11. z US store Forza Horizon 2 a v poho...ted sem chtel to CoD a bohuzel....doufam,ze maji jen docasny problem...jestli zavedou regionalni zamek tak naserou miliony lidi...protoze kdyz takhle velka firma neco jednou verejne prohlasi a za rok to zmeni,je to vysmech....ale na druhou stranu...co s tim nadelame....max. proklejeme ty nenazrance a budem kupovat bud podle regionu nebo krabicovky....a to oni moc dobre vedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravdu to vypadá na to omezení dle ip adres,páč problémy s Purchase and Content Usage,už to nepíše na live.Píše mi to Use a different way to pay.Your purchase cant be completed with this payment option.Try a different or new way to pay.

Takže region jakože free zůstává ale na disky.Tímto se můžou hájit že nic neporušili,páč my jsme tam zadávali nepravdivé údaje o adrese.To je k zblití opravdu,nechtějí peníze,tak ať nechtějí.Nebudu kupovat day one ale z bazaru,nenažranci zkurvení,tak ať nemaj nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není to jen náš problém,této odpovědi se dostalo Anglánovi co volal na zákaznickou linku a po hodině výmluv mu řekl typ na telefonu tohle:The reason why your getting the error message is because the system is saying that you must purchase from a Eurozone marketplace."Takže opravdu zablokovali regiony hovada.Ještě se to dá prý obejít gift cards na dolary co se dají koupit na Amazonu a jinde a zadat pak v konzoli.Ale na to už dnes nemám nervy,nad tím špekulovat.Těšil jsem se na Halo ale z principu 1700 platit fakt nehodlám.

Edit:https://xbox.uservoice.com/forums/251652-xbox-store/suggestions/6615854-stop-blocking-digital-games-purchases-in-other-xbo

Mrkněte a klikněte dyžtak,už na několik věcí slyšeli.

Upraveno uživatelem hulikfkz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkurvenci nenazrani....meli strach z PS4 tak to uvolnili...cas ukazal a lidi pochopili,ze PS4 neni zas takova vyhra a prodeje sly nahoru...tak proc to ♥♥♥♥♥ nevratit do starych koleji ze???....at si klidne zavedou jejich region lock,ale hra musi stat v prepoctu stejne jak v usa tak v anglii ci u nas....jinak je to obyc vyjeb kdyz clovek nakupuje u jednoho prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém ovšem v tomto případě není v MS, ale jde o daně, změny kurzů a legislativu.

Daň na US storu se podle státu (myslí se tím jednotlivé státy v USA) pohybuje od 0 do nějakých 8%, ale většinou je to kolem nějakých 5%, což znamená, že jen na dani zaplatíme o 16% víc než v USA (pokud hra stojí v USA 1200, tak tady bude stát 1400 jenom kvůli vyšším daním).

Kurzovní rizika (euro vs. dolar) si všechny americké společnosti (nejen MS) zpravidla pojišťují ještě dalším navýšením ceny, což dá na každou hru dalších 50 - 100 korun (podle ceny hry). Konec konců MS ceny na Storu nenastavuje, ale nastavuje si je vydavatel hry.

A konečně pak proč se to blokuje - samozřejmě proto, aby ČR (nebo EU) nemohla MS žalovat za umožňování daňových úniků. Takže kvůli tomu musí být cena u těch nejdražích her i o 400 korun vyšší než v USA a není to o tom, že se někdo chce na našem trhu nabalit - vydavatel hry i MS si příjdou na úplně stejný prachy když se hry prodávají draze v ČR nebo levněji v USA a všechno co je navíc sežere ČR na daních. Ostatně situace je úplně stejná nejen u her, ale i u veškerého ostatního zboží (ať už jde o mobilní telefony, auta nebo cokoli jiného).

Co se týká diskových verzí, tak pokud si je dovezete, tam ten daňový rozdíl zaplatíte u proclení na letišti, takže to vyjde úplně na stejno a ani diskové verze v tomto nejsou nijak zvýhodněné.

Upraveno uživatelem Xmacho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou mi kamarád koupil kód na CoD za 55 babek na Ebayi.Až se Amík vyspinká a pošle ho,tak dám vědět,ale neměl by byt problém s ním.

No mi též, cod za 45dolarů v aukci, asi měli ♥♥♥♥ čas, když za ty prachy to nikdo nekoupil. Dnes večer by měl kód přijít, tak jsem zvědav, ale z reálného hlediska je to asi jedno, protože se jedná jen o otevření US Store, ale kódy by měli být stejné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj nevim jestli je to uplne stejny problem ale kdyz si chci stahnout pridavek k forze kterej je free tak mi to napise: Something went wrong - Give it another try...bla bla nevíte co to je? :/

To s tim souviset nebude. O ktere DLC jde? Problem je treba se stazenim DLC, ktere jsou oznaceny jako Day One - stale jsou videt ve Storu, ale sli stahnout pouze v den vydani ... s ostatnima by problem byt nemel. Ale napis o ktere DLC konkretne jde a muzu na to od sebe mrknout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou mi kamarád koupil kód na CoD za 55 babek na Ebayi.Až se Amík vyspinká a pošle ho,tak dám vědět,ale neměl by byt problém s ním.
No mi též, cod za 45dolarů v aukci, asi měli ♥♥♥♥ čas, když za ty prachy to nikdo nekoupil. Dnes večer by měl kód přijít, tak jsem zvědav, ale z reálného hlediska je to asi jedno, protože se jedná jen o otevření US Store, ale kódy by měli být stejné :)

funguje vam to? taky mam ted v merku nejaky kody z US na ebay ale trochu se bojim aby mi nebyly k nicemu.. diky za rychlou odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vam to? taky mam ted v merku nejaky kody z US na ebay ale trochu se bojim aby mi nebyly k nicemu.. diky za rychlou odpoved ;)

Ahoj no na konec, nám poslal už použitý kód, takže jsme udělali reklamaci a na cod stále čekám. Bohužel nedokáži říci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu