Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2015


forlanek

Recommended Posts




Paříte už někdo? Letos to vypadá dobře, pokrok oproti demu jednoznačně a fifa je oproti tomuto stylem hry spíše rugby ale to už je na posouzení každého z nás :D
Kdyžtak si mě přidejte Raedon148


Ví někdo o nějakým rozsáhlejším návodu na kličky ? Upraveno uživatelem forlanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuji, že PESko zakoupím. Hrál jsem ho několik let na PC a vždy mě bavilo. Nyní jsem si koupil PS4 a Fifu, ale FIFA mě nechytla. Zvyk je asi železná košile. Jen se vás chci zeptat, nevíte jestli vznikaly nějaké patche i dříve na PESko na PS3? A myslíte případně že budou i na PS4? A bylo těžké je naistalovat? Jde mi především o loga a názvy týmů v Anglii. Ty licence jsou jediný důvod proč jsem zatím PESko nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja hraju na PS3 a jsem velmi spokojen... Hlavne bych chtel zduraznit dobrou online hru(PES2014 online fungoval asi az po dvou mesicich po vydani) co se tyka patchovani tak jsem vzdy vyuzival web fifacz.com,kde prozatim zadne patche nejsou... Nechci tady sirit poplasne zpravy,ale dle diskuze na onom foru neni momentalne mozne opatchovat verzi na PS4 diky jeji nekompaktibilnosti tam cokoliv nahrat... Na PS3 tam zadny patch zatim neni... Nezbyva nez se jako za dob minulych ponorit do nekonecne rucni editace... PES oleee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak jsem udělat menší editaci a upravil jsem si názvy týmů v anglii (obě soutěže, druhou italskou a portugalskou + názvy soutěží a hráče v našem národáku a začínám pařit. musím říct, že je to proti FIFA 2015 o dost lepší a dost mě to baví. Fifu jsem prodal. Jen ty licence mě štvou, ale třeba se nějaký patch časem také objeví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Aha, no ja schanim lidi co to hrajou na PS4.

Jinak, 12.3 bude dalsi update v pořadí již 4. a prida 60 nových tvari, lednove prestupy, 3 nove stadiony nejake mice a kopacky

obrazky: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152702374919327.1073741876.280573964326&type=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu