Jump to content
  • 0

Pandora's Batery HELP pls


Sladak
 Share

Question

Koupil jsem k Vánocům nový PSP (asi FAT, slim jsem nikdy neviděl) a chtěl jsem ho pomocí tutoriálu http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173 dostat na CFW 3.71 M33. V PSP, kde už je CFW je baterka originál od SONY 3,6V 1800mAh. Na tomto PSP jsem udělal vše podle návodu, ale když jsem pak hotovou servisní baterku strčil do nového PSP (baterka o něco tenší taky originál SONY, ale 3,6V 1200mAh), tak se mi PSP vůbec nespustilo.

Zkusil jsem to tedy celé znovu pomocí "Despertar_cementerio3_by_Dark_AleX" ale už se mi napodruhé baterku nepodařilo vytvořit. Při spuštění "Pandora's Battery Creatoru" mi to nahlásí chybu 80020148.

Nevíte někdo co s tím? Jsem z Brna, pokud by s tím někdo pomohl nebo mi to udělal byl bych vděčný.

Díky.

ICQ 302324296

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Jde o to jestli mas na top PSP s CF kde delas pres ten Pandora Battery Creator v Recovery Menu nastavenej kernel na 1.50 ! Mas li tam kernel 3.52 nebo 3.71 tak Ti to tu chybu bude hazet porad a creator nezpustis.Nebo si dej na kartu Pandora Creator od Hellcata pro kernel 3.XX .

Zkoušel jsem to na kernel 1.5 i 3.71 a pokaždé mi to hodilo chybu. A pokaždé jinou. Pandora Creator od Hellcata jsem nezkoušel.

Může to být tím, že jsem to poprvé dělal podle návodu na tomto linku

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173

od bodu "1 ) Pandoras Battery: C+D Team(Prometheus) - první pandora" a napodruhé od bodu "2 ) Despertar Cementerio v3 Dark_Alex" ?

Ale i když se mi tu baterku napoprvé podařilo udělat to SLIM PSP se mi s ní vůbec nepodařilo spustit...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy