Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pandora's Batery HELP pls


Sladak

Otázka

Koupil jsem k Vánocům nový PSP (asi FAT, slim jsem nikdy neviděl) a chtěl jsem ho pomocí tutoriálu http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173 dostat na CFW 3.71 M33. V PSP, kde už je CFW je baterka originál od SONY 3,6V 1800mAh. Na tomto PSP jsem udělal vše podle návodu, ale když jsem pak hotovou servisní baterku strčil do nového PSP (baterka o něco tenší taky originál SONY, ale 3,6V 1200mAh), tak se mi PSP vůbec nespustilo.

Zkusil jsem to tedy celé znovu pomocí "Despertar_cementerio3_by_Dark_AleX" ale už se mi napodruhé baterku nepodařilo vytvořit. Při spuštění "Pandora's Battery Creatoru" mi to nahlásí chybu 80020148.

Nevíte někdo co s tím? Jsem z Brna, pokud by s tím někdo pomohl nebo mi to udělal byl bych vděčný.

Díky.

ICQ 302324296

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jde o to jestli mas na top PSP s CF kde delas pres ten Pandora Battery Creator v Recovery Menu nastavenej kernel na 1.50 ! Mas li tam kernel 3.52 nebo 3.71 tak Ti to tu chybu bude hazet porad a creator nezpustis.Nebo si dej na kartu Pandora Creator od Hellcata pro kernel 3.XX .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jde o to jestli mas na top PSP s CF kde delas pres ten Pandora Battery Creator v Recovery Menu nastavenej kernel na 1.50 ! Mas li tam kernel 3.52 nebo 3.71 tak Ti to tu chybu bude hazet porad a creator nezpustis.Nebo si dej na kartu Pandora Creator od Hellcata pro kernel 3.XX .

Zkoušel jsem to na kernel 1.5 i 3.71 a pokaždé mi to hodilo chybu. A pokaždé jinou. Pandora Creator od Hellcata jsem nezkoušel.

Může to být tím, že jsem to poprvé dělal podle návodu na tomto linku

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173

od bodu "1 ) Pandoras Battery: C+D Team(Prometheus) - první pandora" a napodruhé od bodu "2 ) Despertar Cementerio v3 Dark_Alex" ?

Ale i když se mi tu baterku napoprvé podařilo udělat to SLIM PSP se mi s ní vůbec nepodařilo spustit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je divny.

Vyzkousej jeste ten Pandora Creator od Hellcata pro kernel 3.XX jestli Ti to nepomuze.

A jestli to chces na PSP Slim ,tak muzes pouzit jen Despertar Cementerio v3 .

Klasickou Pandoru tam vubec neinstaluj ta na PSP Slim nejde.

PSP Slim nema vubec podporu na kernel 1.50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu