Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry bez vloženého UMD?


moneytoo

Otázka

Zdravím,

Devhook mi dovolí spouštět iso hry bez vloženého UMD, ale pouze na fw 1.50, s emulací 2.71 tu je pouze volba anyumd. Bohužel zatím žádné UMD nemám a teď ani nebudu vědět, co bych popřípadě vybral. Není na Devhook nějaká kulišárna, po které to funguje? Na normálně flashnuté 2.71 je taky UMD třeba?

Díky za případné odpovědi za můj první lamerský dotaz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jo jo demodisk forever, škoda kdyby tam nebyl tak by bylo PSP lehčí, je to docela znát a taky by se ušetřila mechanika.

zjova to jsem jeste neslysel ... tak jasne ze vazi o neco vic z UMD ale pochybuji ze by to byly nejake zavratne cisla podle mne jsi neco placnul ... nebo jsi fakt tak citlivy ze to poznas ? schválne jsu zvazit UMD na gramove vaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo jo demodisk forever, škoda kdyby tam nebyl tak by bylo PSP lehčí, je to docela znát a taky by se ušetřila mechanika.

zjova to jsem jeste neslysel ... tak jasne ze vazi o neco vic z UMD ale pochybuji ze by to byly nejake zavratne cisla podle mne jsi neco placnul ... nebo jsi fakt tak citlivy ze to poznas ? schválne jsu zvazit UMD na gramove vaze

kolik mělo gramů ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo jo demodisk forever, škoda kdyby tam nebyl tak by bylo PSP lehčí, je to docela znát a taky by se ušetřila mechanika.

zjova to jsem jeste neslysel ... tak jasne ze vazi o neco vic z UMD ale pochybuji ze by to byly nejake zavratne cisla podle mne jsi neco placnul ... nebo jsi fakt tak citlivy ze to poznas ? schválne jsu zvazit UMD na gramove vaze

kolik mělo gramů ??

+- 9 gramu ... takze to je blbost ze by to nekdo nejak znatelne pocitoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak by bylo PSP lehčí, je to docela znát

Tak to si hustej :D Ja mit tvoje ruce kdyz si kupuji gramce, hned bych vedel zda mne dealer nesmeli... hehe...

haha zpocatku jsem nepochoopil o co se jedna ale pak mi doslo ze myslis ganju :lol: :lol: jinak si myslim ze semry jen tak placnul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu